Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

abetka
16. mar 2010

Ahojte 😉
Co nove? TAk nas TOmas uz chodi do sanatoria, som zvedava ako dlho tam vydrzi. Uz nekasle , ani nesopli.
Inak uzdlho neplienkujem ani v noci a pusta par slov, ale nic take. Krasne vie povedat ,,vtacik,, 😀. Vety moc nesklada, len tou svojou neznamou recou komunikuje vo vetach 😀

centik
16. mar 2010

ale Jani vies keby som necitala xy tem kde si proste zamkli staru temu a vytvorili novu a admini im vyhoveli tak som ticho....
ale toto DAnu sorry bolo trochu prehnane.... myslim ze ti moze byt sumafuk ci budeme pisat tu ci v novej, proste to malo pre nas urcity vyznam a tebe by to nedalo ziadnu namahu keby si tie temy zamkla opacne..

centik
16. mar 2010

ALEBO si zalozme temu decembrovcatka 2007 chystame sa do skolky a maminky do roboty (poniektore) 😀 😀

lenka85
16. mar 2010

presne centik, poniekotre🙂

janka1874
autor
16. mar 2010

centik súhlasím s tebou presne to ma napadlo že mali sme si vymyslieť nejaký iný názov ale mne sa páčila tá 7 🙂 🙂 🙂 ale aj to sa dá vymyslieť decembrovky 2007/7 sa chystajú do škôlky (ešte sa to aj rímuje)
ja tiež nejako žasnem v poslednej dobe ako tu nikomu nevadia urážky ale takáto blbosť im robí problém aby vyhoveli

ajula25
16. mar 2010

ahojte
baby klud....kašlite na to. 😉
My sa tiež "trápime" s plienkami. Ale tak pomaličky sa to rysuje tým správnym smerom. Veľmi sa síce nepýta, ale tak ho dám na šerbel a urobí to čo treba. Len to kakanie .... ale aj to sa spraví, no nie?
Kašleme stále, teda Luky, mne je o niečo lepšie, tak super. 🙂

bzuco
16. mar 2010

ahojte
tak my máme od septembra malého škôlkára 😎

kúpila som si fixy na textil tak idem malému na tričko krtka stvoriť, tak som zvedavá, ako sa podarí 🙂

centik - tak ja tam budem prvá v tej téme 😀

admini sa asi veľmi nudia 😝

bzuco
16. mar 2010

a nakúpila som malému slipky a prvé čo mi povedal - necem slipky 😅 😅 😅 😅 😅, zahodíme 😀 😀 😀
ja neviem čo s ním idem robiť 😅

lenka85
16. mar 2010

juuuj bzucko, uprimne v dobrom zavidim. my stale nevieme ci ju vezmu

bzuco
16. mar 2010

leni - aj ja som rada, aj ked - nemať známosti tak ho nezoberú ani náhodou 🤐

abbi
16. mar 2010

No my tiez uz cez den neplienkujeme, len sme ako pocasie. Vcera sa krasne pytal ako slniecko, ale dnes sa vzdy pocikal.. aj na mna 😠 opiciak maly. Len sa pozeral... ale nevzdavame to, pekne iba na nocnik 😉
aj u mamy sa krasne pytal, ani raz sa nepocikal v sobotu...

wow, ze deti do skolky,,, ani si to neviem predstavit, co budeme potom robit? taka velka zmena... 😅 hlavne pre mna, lebo toto je moja dufam, posledna materska 😉 ale clovek nikdy nevie... 😅

janka1874
autor
16. mar 2010

ja už mám potvrdené že ju vzali ale na písomne mi to príde až počas apríla

abbi
16. mar 2010

ja som ani nebola na zapise este ... neboli sme doma a rozhodli sme sa s muzom ze este rok ostanem doma 😉
ale ja som aktivna popri malom dost 😉

ajula25
16. mar 2010

ja som stratila prihlášku do škôlky, tak tam musím znova ísť. No dilino.... 😀 Čo už so mnou. Materská mi lezie na mozog.

telinka
16. mar 2010

caute 🙂

ja tiez este neviem ci petu zoberu , ale dufam ze ano, aj ked by ju zobrali este neviem naisto ci ju dam , ked nebude robota zostanem este zrejme doma 🙂

ze aky pozicaj -taky vrat.......petku aj niekolko x denne pohladim po hlavke a dam jej pusu na celo a vcera som lezala na gauci a na ku mne dosla ,pohladkala ma a dala pusu na celo....normalne som sa roztapala ake to bolo milucke 😵

janka1874
autor
16. mar 2010

telinka veru je to úžasné keď z ničoho nič sendy doletí a také vrúcne objatie a pusa k tomu juj to je pocit 🙂

ajula a to ti ho vezmú ešte keď si zatiaľ nebola odniesť prihlášku

žienky a ako to je ak oficiálne ostávate doma to aj nejaké peniažky Vám ostanú alebo už nič

telinka
16. mar 2010

janka.....mozes ostat doma , ale pekna zadarmo....nedostanes ani centik , ale nemusis platit socialne a zdravotne...to za teba stat odvadza....teda aspon dufam ze to tak stale je 😅

ajula25
16. mar 2010

jani vezmú, ja ho mám nahláseneho už od 2009, takže nie je problém, len musím prihlášku odniesť.

teli to sú tie skvelé okamihy.

Jani peniažky nedostaneš, ale s dieťaťom môžeš byť doma do 6? rokov, ak si požiadaš, no tak ako teli píše.

janka1874
autor
16. mar 2010

aha tak to mám vlastne jedno alebo aj teraz som so Sendy doma a nič na ňu nedostávam mimo tých nejakých 20ečiek prídavky 😀

centik
16. mar 2010

telinka akoze preco by ma mal niekto dostavat? 😀

telinka
16. mar 2010

centi 😀 😀 😀 😀 😀 😀

abbi
16. mar 2010

teli aj mne to natan robi : v sobotu som sa zobudila na to, ze mi drzal vdlaniach licka, nos mal oprety o moj a sepkal mi: mama ta rad mami, mam ta rad 😵 😵 musim povedat, ze muzik ma vela krat krasne zobudil, ale toto ... toto ma rozplakalo 😵

teli ja som niekde citala, ze po novom mozes dostat pol roka po materskej ak si nezamestnana podporu v nezamestnanosti.. tusim polovicka z minimalnej mzdy, len neviem ci to aj nakoniec schvalili. ale je pravda, ze mozes ostat doma na materskej do 6 rokov, ak je dieta chorlave dostanes este aj matersku v plnej vyske, ale da sa aj dobrovolne a vtedy ti bude stat platit odvody. aspon to.. .ale dieta nemoze ist do skolky 😒

bzuco
16. mar 2010
janka1874
autor
16. mar 2010

no bzuco tak takého krtka by som asi nikdy nestvorila
a kde si kúpila tie fixky majú to aj v obchoďáku niekde?

bzuco
16. mar 2010

jani - nie je úplne dokonalý, ale malý sa hádam poteší 🙂
fixy som kupovala v papierníctve

zrzulka
16. mar 2010

Bzuco parada... krasne tricko si vyrobila :o)

zrzulka
16. mar 2010

teli to je mile :o))) Aj michaela sa rada tulka, pusu nedava nikomu lebo nevie ale tuli sa k ludom ktorych si oblubi. Niekedy je ako taky psik, tazko sa jej clovek zbavi ked si niekoho oblubi 😝 Ale najviac sa tuli k tatovi ked maju ist cvicit, liska mala, vie ako na neho 😀

zrzulka
16. mar 2010

Inak s tymi skolkami. Ake su podmienky na to aby prijali dieta...????? Musi sa dieta vediet uz obliekat, vyzliekat, jest same bez toho aby bolo vsetko okydane na stole???Jest s priborom a tak? Michaela este nic take neovlada 😖 Ono s jednou rukou je to aj dost tazke 😝 Ani som sa nad tym nikdy nezamyslala kym som necitala jednu skolkarsku diskusiu....Ak je to tak tak my mame sancu dostat sa do skolky asi az v predskolackom veku....ufffff

silvika
16. mar 2010

ako kde zrzul, jniekde nemusi ani pouzivat nocnik, niekde naopak musi byt bez plienky, a ze ked nebehaju pri jedle staci kazdy asi rozne

bzuco
16. mar 2010

zrzi...neboj, ani malý to nevie
budem rada, ak zvládneme dovtedy nočníkovanie 😔
aj ked najesť sa naje, to ano, nechce aby sme ho krmili, ale poobliekať sa - to nevie

zrzi...a ešte..... škôlka musí prihliadať na zdravotný stav dieťaťa