Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

centik
19. jún 2009

caute,
Matááá téééda blahozelam 😵

janka1874
autor
19. jún 2009

no simi to by bolo super ale ja tomu uverím ako to už bude odsúhlasené

simka9122008
19. jún 2009

No dúfam že to schvália, bolo by načase, nie

centik
19. jún 2009

joj baby mohli by to schvalit,
Jani ale ved ty medzitym uz budes na materskej, nie? takze teba by po pol roku cakal rovno zvyseny 😉

janka1874
autor
19. jún 2009

no len aby

bam
19. jún 2009

Ahojte, roky som tu nebola. Vam zavidim, stretko muselo byt super, nabuduce sa mozno zucastnime i my, moj manzel mi povedal, ze preco sme nesli, ale v tom case sme boli prec. Danilko nam pekne rastie, trapime sa so zubami, ale to asi vsetky, dnes rano mal dokonca teplotu, snad mu to prejde, nic som mu na to nedavala a blaboce, strasne to je smiesne, pride ku nam a spusti cele vety na nas, ale nerozumieme nic. Tak sa aspon sucitne tvarime 🙂

janka1874
autor
19. jún 2009

centik to čo ty nacvičuješ s tými fotkami

alinka76
19. jún 2009

simka tak v tejto finančnej kríze o tom pochybujem, že nám dačo dajú navyše.

my sme sa práve vrátili z vonku, deti mali v škole olympiádu a malý sa tam vyhral. a tiež pozeral na báger, čo tam zem kopal no a zase reval celou cestou, lebo nechcel ísť domov. tak som ho hodila do postele, lebo to bol taký silený nervozny rev a už je tam ticho 😒 to aj vaši mávajú také záchvaty? dnes normálne stál na ceste a dupkal nohami a reval ☹

simka9122008
19. jún 2009

Tak my máme neúspešný pokus o vypišanie do nočníka, dala som jej dole plienku a nahodila gaťky, tak bola od 10.00, ale aspoň že my už aj sadne na nočník bez revu, to je úspech, len tam dlho neposedí tak to išlo rovno na koberec, no bohužial začiatky sú také

janka1874
autor
19. jún 2009

alinka naša flegma také moc nemáva aj keď aj ona sa via radne rozčúliť 😅 😅 😅 aj včera rozčuľovala Lukáša a potom kukala na neho ako ťuťa že prečo sa zlostí no iná vegeťáčka je to

silvika
19. jún 2009

ali nas ma rozhodne obdobne, napriklad aj za tom ze mu nedovoli odomykat a zamykat dvere ale aj barsco ...

janka1874
autor
19. jún 2009

no simi keby som ja na tie začiatky mala nervy som povedala že asi do puberty bude mať plienku 😝

simka9122008
19. jún 2009

No ja sa zatiaľ nad tým nerozčuľujem, len sa pokúšam že čo z toho, do 2 rokov to veľmi neriešim, veď večne plienky mať nebude 😀

alinka76
19. jún 2009

silvika, ale tvoj nevyzeral, že by bol nervák 🙂

silvika
19. jún 2009

nie? no asi si ho moc nevysledovala, je pravda, ze bol skorej samostatna jednotka

silvika
19. jún 2009

minule sa jedosil na kupani a ta cvicitelka ci ako ju nazvat ze alexik ty sa vies ja hnevat noo reku ale coby ... skoro vobc sa nejeduje, to len vonku sa vie tak fajnsky pretvarovat hlavne tie vlasy zbadaju reku len svatoziaru mu vymysliet nad hlavu a je dokonaly cert v utajeni

telinka
19. jún 2009

ahojteeee 🙂
martinka......gratulujemeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 nech je to kluk jak buk 😉
ja som bola s petou na nakupoch.....nakupili sme nohavickyyyyy 😵 od vcera obeda nemala plienku , len raz to nestihla inak fici na serbli 😎 ale bojim sa jej ju dat cez den aby si to nerozmyslela tak sme isli do dediny na nakup bez , v igelitke dvoje nahradne teplaky , uterak a aj serbel pod kocikom 😀 😀 😀 ale vydrzalaaaaaa, pytala sa az doma 🙂

janka1874
autor
19. jún 2009

bože telinka ako to robíš aj ja chcem nejaký super návod ako odplienkovať

simka9122008
19. jún 2009

Jeeeeeeeeeeeej Teli no super gratulujem, len tak ďalej

telinka
19. jún 2009

jani nijako specialne , len som ju vcera nechala behat bez plienky a ona sa vypytala....nepovie cikat ale kakat , ked sa podarilo tak som ju nechala stale bez plienky a ona sa opakovane pytala , stale sa jej pytam ale vzdy povie ne ne , no ked to pride tak sa vypyta.....sa tesim jak mala , ale nikde nieje napisane ze jej to vydrzi 😅 😅 😅

alinka76
19. jún 2009

Teli gratulujem, máš asi dobrý systém na ňu a aj to, že ti povie, že to robí. môj to má na háku, on povie akurát tak mama, dudu a tata. U vás to ale znamená, že si uvedomuje, že to na ňu ide. a to musí v tej našej hlavičke tiež prepnúť.

telinka
19. jún 2009

hej , musia na to dozriet , podla mna do dvoch rokov maju cas , ale ked je to skorej tak to potesiiii 😉 teraz je idealny cas ked je teplo a zvlast baby , nahodime saty alebo suknu a ked sa stane nehoda staci len gatky prezliect a ide sa dalej 😉

alinka76
19. jún 2009

ja to stále hovorím, že baby sú šikovnejšie 🙂 moja v 20tich mesiacoch začala s odvykačkou. tiež bolo takto leto. nášmu ak to trkne, tak možno v auguste by sa to mohlo tiež zadariť 😉

zrzulka
19. jún 2009

Joj serbel. my sme este ani nezacali. ked mne sa do toho nejako nechce. Ale asi by sme mali uz aj my pomalicky zacat. Teli gratulujeme. A mas o starost menej🙂

Miska sa nezvykne jedovat. malokedy ma taku blbu naladu. vacsinou je stale usmiata a niekoho vecne hypnotizuje🙂 Ale stalo s a nam ze zacala plakat ked som ju brala prec od fontany. Bola som prekvapena ze takto reaguje. Zopakovalo sa to asi tri krat. Ale nastastie len nakaratko. zaujala som ju niecim inym a bolo. Ale ona je pozadu v psycho vyvoji tak verim ze aj na nas pride obdobie jedovania sa🙂

simka9122008
19. jún 2009

No moja povie keď kaká, ale asi až vtedy keď to už ide von 😒

zrzulka
19. jún 2009

Simi ved aspon ze tak. nasa nepovie nic🙂 ona si tieto veci este asi ani neuvedomuje...

simka9122008
19. jún 2009

Zrzul neboj, ešte má čas

bam
19. jún 2009

Ani u nas este serbel nehrozi, zatial nepovie nic, ani ked sa vykaka, ani vycika 😒

janka1874
autor
19. jún 2009

no veď v tom je problém Sendy len ukáže na plienku ale väčšinou je už neskoro a všetko je tam ale povedať nepovie ani slovo