Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

aadula
19. jún 2009

pozerám akurát, že majú archív..., ale dnešok tam ešte nie je 🙂

ivana26
19. jún 2009

aj ja som mrkla archiv, asi to tam bude az zajtra 😉

simka9122008
19. jún 2009

A v akej relácii bola?

aadula
19. jún 2009

anina aj ty sa tak tešíš? 🙂 ja tiež ...konečne nemusím ráno vstávať robiť desiatu 😀 😀 😀 ešte tri mesiace sa vyspíme a potom budeme vstávať o 6tej 😝 😝 pravidelne

ivana26
19. jún 2009

fokus-pravo na stv1

aadula
19. jún 2009

moji chlapi tu tancujú..ja sa tu šúlam na nich 😀 😀 😀 😀 ten Samo to je taký tanečník 😀 😀 😀

anina1
19. jún 2009

ja síce nemusím robiť desiatu ale Saša bude aspoň doma zase chvíľu 😉

anina1
19. jún 2009

aadul mala si ich natočiť 😀

aadula
19. jún 2009

to by som sem nemohla dať..by sa mm hambil... 😀

luculka
19. jún 2009

anina a aká bola nasa hviezda??? 🙂

bzuco
19. jún 2009

😵 ahojte

idem pochváliť môjho drobca 😵
dnes doobeda sme boli 2 hodiny vonku a ked sme prišli, napapal sa a išla som ho dať spinkať a zároveň mu vymeniť plienku za čistú...no tá čo mal bola úplne suchá a tak som ho hned šmykla na nočník, že nech sa vyciká - otvorila som mu šuflík na komode a vyberal odtiaľ ponožky a tak no ale zázrak sa nekonal, lebo hoci tam sedel asi 5 minút, nevycikal sa...ale aj to som považovala za úspech, lebo na nočník nechcel ani len sadnúť doteraz a nieto ešte vydržať na ňom sedieť 😉
a teraz večer som ho zobliekala že ho idem okúpať iba ked sa sám pobral a doniesol si šerblík a hned si naň aj sadal...tak som sa potešila ...dala som ho sedieť, ale nejako mu nešlo, tak sme šerbel preniesli do kúpeľne že mu pustím vodu do vane a tá ho troška poženie, aby cikal...a tak aj bolo 😵 ...pekne sa vycikal a taký ostal vykuknutý, že čo to 😅 😅

som ho vychválila do neba a potom sme spolu šli "dielko" spláchnuť do záchodu 😀 😀

ivana26
19. jún 2009

bzuco, super 😵
a zabudla som pochvalit telinkinu petku, ta je ina sikovnica 😵 😵 😵
som zvedava, kedy sa my dozijeme takeho niecoho. dnes popisal niekolko gatiek a dokonca sa aj pokakal do nich 😀 no ale uspech bol ,ze vydrzal 2 min sediet na nocniku 🙂

alinka76
19. jún 2009

aj my sme mali dnes nočníkový deň, tá telinka ma nejako vyprovokovala. po zobudení som ho naň posadila a pustila DVD a tak ho to zaujalo, že sa ani z nočníka nevstával a veru spravil cik. bol tiež z toho mimo že čo to urobil. no ale išli sme von a za hodinu sa tak pokadil, že sme museli do vane, čo mu to až po nohách tieklo 😀

aadula
19. jún 2009

ach jo...tak aj nám bude trvať kým sa na nočník naučíme...dnes som chcela kúpiť ten dekel či ako sa to volá na wc-ko...že možno na to by si sadlo keďže ho wc fascinuje..ale nekúpila som nakoniec 😝

zucha
19. jún 2009

bzuco, aj u nas dnes bola podobne "oslava". Ked sme poobede isli von, tak som jej dala cistu plienku a az kym sme vecer neprisli domov, tak vydrzala sucha a po tom, ako som ju okupala, tak mi hovori, ze kako, tak som ju dala a fakt sa vykakala. Ja som bola zatial v jej izbicke a tak mi to prisla povedat. Ked som jej chcela dat plienku, tak mi hovori este, tak som ju posadila znova a este sa vycikala. Som skoro odpadla. Ale horsie je, ze vecer potom uz zacina vymyslat, ked ma uz spat, ze chce kako. Dnes takto vybehla 5x. Dva krat som ju na nocnik dala, ale potom som uz povedala, ze nie. No hadam nie je uplne dokakana teraz 😲 😀

zucha
19. jún 2009

ali, mne sa vzdy deti takto dokakali, ked sme isli niekam na navstevu a v zasade do poradne k lekarke. Teraz sme boli na trojmesacnej prehliadke a tak sa pred vstupom do ordinacie dokakala, ze sme ju museli umyvat v umyvadle. Ale po poslednych skusenostiach uz mavam aj nahradne oblecko, ale ako na potvoru som mala len nohavice a nie bodynko. Uplne mi to pripomenulo chvile s Anou. Obe su v tomto rovnake

alinka76
19. jún 2009

zucha, toto sa aj mne stalo ako na just, že sa mi malý takto nedávno pokandil, keď som išla na políciu si po občianku a strašne smrdel, tak som ho rozbalila a mal aj bodynko zababrené. si vieš predstaviť tie pohľady, keď som ho tam na lavičke prebaľovala. no a samozrejme náhradné body som nemala, tak musel v takom až domov vydržať 😖 😖

anina1
19. jún 2009

lucul super bola, výborne vyzerala, no veď ako ináč 😉
a zabudla som na Peťku, je to šikulka 😵

aadula
19. jún 2009

vy máte šikovné detičky 😵 ... mne sa akurát malý večer vyčúral na moju posteľ po kúpaní a povylieval mlieko do svojej postieľky a na seba ..to som mu len 100ml dala...že čo ak si to náhodou rozmyslel a predsa by ho vypil..., ale kdeže...už druhý deň nepije mlieko...a taký cirkus čo narobil kým som ho prezliekla, že až ...ešte ma aj do ruky riadne kopol...neviem či je zúrivý za tie zuby..., ale toto boli riadne nervičky

janka1874
autor
19. jún 2009

no teda čítam že asi sa pustím spoločne do odplienkovania
žienky ja začínam nervóznieť to malé v brušku nejako nechce kopkať už sa až obávam či je to normálne

simka9122008
19. jún 2009

Jani a kedy ťa naposledy koplo?

janka1874
autor
19. jún 2009

fu ha neviem ale dnes vôbec nie
myslím že včera večer ale asi len raz alebo tak veľmi málo

anina1
19. jún 2009

tak si skús trocha postláčať bruško, možno sa zobudí..

janka1874
autor
19. jún 2009

anina skúšala som aj keď nie ja ale Sendy 😅

simka9122008
19. jún 2009

Neboj Jani, určite len veľa spinká ako Sendyka

aadula
19. jún 2009

jani, možno trošku oddychuje, to sa stalo aj mne pri Samkovi, že niekedy bol lenivý 🙂

anina1
19. jún 2009

tak by si mala vybehnúť k dokimu nech popočúva

telinka
19. jún 2009

kocky dakujeme za pochvaly , len dufam ze jej slava nestupne do hlavy 😅
sranda , ako sme sa postupne tesili ze deti zacinaju chodit...teda ja az skoro posledna 😅 tak sa budeme teraz vytesovat pri coraz castejsich serblovych vykonoch 😀

janka1874
autor
19. jún 2009

no idem v pondelok tak dúfam, že dovtedy sa malé ozve a že je o.k. teraz už je večer tak možno spinká zajtra budem viac sledovať
Sendy síce tiež neskoro začala kopkať ale teraz som myslela že to bude skôr
telinka presne to ma napadlo pred nedávnom stále sa z niečoho tešíme a potom je to už samozrejmosť