Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

huleni
22. jún 2009

no idem si ja lahnut uz sa to moje dieta raz aj rozplakalo ale znovu zaspalo ale neviem ci potiahne do rana..aspon som pridala foto na fb a myslim ze triko nam bude az kym pojde niki na zakladku takze na par stretnuti ho este mame:o)))) bru nocku

bocmanka
22. jún 2009

🙂 🙂
tak ja som si dnes pred 19h užila na križovatke big akcia, keď mi auto zastalo a rozhodlo sa, že zastavíííí..najprv mi svietila na displeyi baterka potom abs a potom dovi dopo...
ešteže môj manželík dnes ochorel a prišiel ma ratovať...bol v šoku, keď videl ako som profícky dala trojuholník na cestu a zapla blinkačky..
horšie to bolo keď ma odťahoval, som sa bála, že doňho vrazím a neubrzdím...
takže abbi máš vážnu konkurentku, tebe sa pokazila myčka a máš novú, tak uvidíme, čo zajtra povedia v servise, možno bude namiesto dovolenky nové auto....nieeeeeeeeeee
radšej dovolenka a aj auto...xixixix
to kamoš šiel manželke vymeniť nové stierače do auta a prišiel s novým autom 😀 😀 😀
telinka.....díky, že si na mňa myslela, ja som sa zo šoku až teraz prebudila a kukám, že je skoro pol dvanástej...tak idem zmyť make up a pokračovať v spaní..
brúúúúúúú

glorita
22. jún 2009

bocc,no dobra si teda veru! 😀 😀 😎 no tak pfuj,pfuj,pfuj,nejako to v tom servise zariad ...sak ty uz vies akym smerom 😀

ja som balila cely den s prestavkami celu family,este som bola dokupit nejake lieky a o 3 hodky mame byt na letisku...Tak sa s Vami lucim,uzivajte prve letne dovolenky,vela slniecka na oblohe aj v ociach nasich ratolestiiii 😵 😵 😵 Paaaaaaaa...... 😉 🙂

bzuco
22. jún 2009

glor...šťastnú cestu a pošli nám troška slniečka 😉

glorita
22. jún 2009

bzucko dakujem!!!!! 🙂 etse som tu,dorabam nejake pracovne veci a uz sa mi asi ani neoplati ist spat,tak nech ten cas nejako vyuzijem....... 😵
a to slniecko poslem,slubujem,teda budem sa snazit ho nasmerovat .... 😀 😎

simka9122008
23. jún 2009

Ahoj Glor, už ťa tu nezastihneme, užite si to celá rodinka v zdraví
Tak to slniečko už u nás vykúka, dííííííííík glor
A pekné ránko všetkým

simka9122008
23. jún 2009

hmmm, a zase je zatiahnuté, dokonca prší 😠 ☹

simka9122008
23. jún 2009

no ja už som z toho počasia fakt šiši, ono fakt sem tam vykúka slnko 😲

martinaj
23. jún 2009

ahojte babulky 😀 tak ja idem k doktorovi, drzte palce nech je to z poriadku a nech to niesu dvojicky 😀 😀 😀

janka1874
autor
23. jún 2009

ahojte žienky no roadne ste toho zas popísali
glor ak to náhodou budeš čítať tak peknú dovolenku prajeme

simka9122008
23. jún 2009

Martinaj držíme palce

bzuco
23. jún 2009

mati....držkajte sa a nech ste 2v1 a nie 3v1 😅 😀 😀 😀 😀

janka1874
autor
23. jún 2009

mati neboj všetko bude o.k.
mne práve volali z ambulancie kde sme mali ísť v piatok na 3D že to musia preložiť o týždeň na nedeľu dobré nie? ale celkom som rada lebo to bude zas o týždeň viac a to už sa nám možno ukáže naše tajnoskárske bábo
včera sme sa z drahým smiali že naše deti sú proste buď hanblivé alebo tajnostkárske 😀 😀 😀 😀

aadula
23. jún 2009

ahojte

martinka držím palce, iste bude všetko v poriadku 🙂

u nás akurát začalo poriadne liať...som zvedavá kedy prestane ... malý sa už doma nudí a potom robí zlotu 😝

bzuco
23. jún 2009

no u nás zatiaľ neprší, ale vyzerá to všelijako
idem do mesta...vybrať si nové škulky, tak dúfam, že niečo pekné a nie brutál drahé zoženiem 😉

janka1874
autor
23. jún 2009

tak tu je zatiaľ také neutrálne počasie zatiaľ to nevyzerá na dážď ale ani na kúpalisko 😀 😀 😀 😀

csikike
23. jún 2009

tak u nas leje a maly je plny energie, asi sa s nim budem musiet nahanat po byte, vstal totiz o 9tej

abbi
23. jún 2009

ahoj aj u nas totalne prsi, boli ma hlava..
uz nech to cele skonci ☹

centik
23. jún 2009

caute,
aj prší a fučí..

Mati nech ti dobre dopadne dr 🙂

janka1874
autor
23. jún 2009

tu ešte stále nič také oničom počasie ideálne na bolenie hlavy

luculka
23. jún 2009

cafte,,,,mati nech je u dr. vsetko OK 😵

aj tu je onicom pocko,,,,
boli sme na nákupoch u nás v Nike obchode maju akciu,,,,uz skoro 2 mesiace,,a teraz sme na to prisli 😠 😠
ked kupis jednu vec druhu akukolvek ma s za 1euro,,,,,tak si MM kupil tenisky,,,a ja som chcela supravu ale vsade mi boli velke gate,,,tak sme malej zobrali supravu taku plyšovú,,,,si ju skusala a pretrcala sa pred zrkadlom aj sa poklonila 😀 😀

janka1874
autor
23. jún 2009

teda luculka takp super akciu by som uvítala aj tu v Ke

luculka
23. jún 2009

jani no len sme sa neskoro o tom dozvedeli,,,predtým to platilo na celý obchod,,teraz uz lan niektore kuse,,,,chceli sa zbavit starej kolekcie,,, 😉

potom hodim foto tej supravy,,,má bielu bundu,,,, 😒 tak snad budei cistá aspon kým sa dostaneme z domu 😀

luculka
23. jún 2009

tak som vcera neodolala a objednala aj toto,,,mala som to uz dlho ulozene ale stale som vahala http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5438881

telinka
23. jún 2009

caute 🙂
lucul kraaaasne...ja mozem pasiky a bodky v akejkolvek kombinacii 😀

abbi
23. jún 2009

teli aj ja mozem bodky a pasiky 🙂)))

bocmanka
23. jún 2009

🙂 ja môžem všetko...xixixix
glor, uži si toooooo

bocmanka
23. jún 2009

🙂 🙂 lucul , aj my máme pončo a romy v ňom stáááááááááááááááááále hľadý ruky... 😀 😀 😀

alinka76
23. jún 2009

čaute, tak ja až teraz. zbojník mi nedovolil, najprv do obchodu, na vláčik sa povoziť, potom som von kosila, malý sa zablatil až po uši no a už spí a ja idem ťukať. popritom aj varím.

glor, užite si krásnu dovču.

Luc, krásna súprava, mne sa takéto veci veľmi páčia, ale moja dievka, to je taký športový tip, že by jej to len v skrini trčalo, som si istá. Už som jej pár kúskov krásnych kúpila a zase som to mohla predať ďalej ☹