Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

centik
23. jún 2009

mna virus zas obisiel 😝

martinaj
23. jún 2009

centi a chcela by si byt nainfikovana? 😉

alinka76
23. jún 2009

centík, zase žiariš s fotkou , sa nehrám ☹

centik
23. jún 2009

Mati az tak o rok 😉

telinka
23. jún 2009

centi ...vyzeras ako paradajka polozena na bielom tanieri 😉 sak sa trochu zvacsi nech na teba vidim 😀

martinaj
23. jún 2009

jaj centi zabudla som, ze vy mate aj velmi ucinnu antikoncepciu 😀
no buducorocne stretko bude sranda 😀

alinka76
23. jún 2009

áno centík? akú, poraď aj mne tú antikoncepciu 😀

martinaj
23. jún 2009

no ved bibi byva do noci hore 😀

silvika
23. jún 2009

mata to su len vyhovorky, sak hadam nepospia dospelaci skor ako bibi 😉

simka9122008
23. jún 2009

Martinaj, tak super že je všetko o.k., gratulujem
Mňa dnes desne bolí hlava a tak sa my nič nechce
Doobedu bola u mňa mama a potom som bola v meste niečo vybaviť, v tom najväčšom lejaku 😝

centik
23. jún 2009

Teli ty neziarly, som tak krasna a hotovo 😀 😀

centik
23. jún 2009

ja sa nevyhovaram na bibi, ja este teraz nechcem ten "virus" 😀

zrzulka
23. jún 2009

Centik je solidarna🙂 Pocka na mna nech nevytrcam v dave🙂)))

centik
23. jún 2009

ups aka hruuuubka

janka1874
autor
23. jún 2009

centik ani ja som nechcela ten vírus a hľa ale už sa celkom teším aj keď sú chvíle keď si to neviem predstaviť

jaaaj žienky zabudla som máme vonku ďalší očný zúbok jupííííííííííííííííííííííííííí už len jeden 😀 😀 😀 😀 😀

bocmanka
23. jún 2009

😵 aj nám vyšiel prvý očný zúbok...a už sa tlačí hneď aj ďalší,..

martinaj
23. jún 2009

jej jani super 😀 inak ja mam take zmiesane pocity z toho.... 😖 neviem preco..... vobec si to neviem predstavit a neviem ci budem to druhe lubit tak ako Vercu 😕 fakt neviem....

bocmanka
23. jún 2009

😵 juuuuuuj, mati jasné, že budeš ľúbiť, čože by si to bola za macechu....xixixi, to sa ti len búria hormóny, o tom ani nepremýšľaj..
ja som romy už uložila a pekne hajíííííííí, chlapci sa posprchovali a kým sme boli v kúpeľni, tak nám ocko zaspal v detskej na zemi...

ivana26
23. jún 2009

ahojte,
dnes sme boli v poradni, adam dostal 2 injekcie a ani nepipol, hrdina moj 😵 😵 😵
aj nam vysiel prvy ocny 🙂
mati, tak to je super ,ze je vsetko ok 🙂 ten datum je super, ze 2010 😉 🙂 neuveritelne
to pocasie ma vytaca, sa bojim, ze sa neumudri do nasej dovolenky ☹ ma porazi

ivana26
23. jún 2009

boc, to musel byt veeelmi unaveny ,chudak 😀 😀 😀

bocmanka
23. jún 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

tak u nás sa oteplilo, a takto sme šli po marka do škôlky, všimnite si hlavne poslednú foto, romy je ksicht!!! 😀

alinka76
23. jún 2009

no čaume, čo pozeráte panelák? mne skončila ordinácia a teraz čo idem pozerať 2 mesiace? ☹

tinyleaf
23. jún 2009

tak ja som Panelak nestihla, myslela som ze v utorky zacina neskor a dnes ho dali uz o osmej. Tak mi ho muz akurat nastavuje, aby sa mi rano nahral a pozriem si ho zajtra

aadula
23. jún 2009

boc nááádherná je v tej čelenke a šatočkách 🙂

náš Samuel dnes štrajkoval..cez obed spal nejakú pol hodinku..ja som poobede bola preč a ocino slúžil pri deťoch...keďže malý nespal bol ako čertík...a teraz večer je nervozny ...tak si tu z neho uťahujem...že veď bol sám s nimi len 4 hodinky...a to sa on čuduje, že keď ja som celé dni sama s malým a je zlý, že som nervozna 😅

martinka...ja som mala tiež také pocity...ale zvládla som to ..ono sa to potom tak podelí tá láska 😵

janka1874
autor
23. jún 2009

no alinka ja som tiež len kukala že ordinácia nejako neide ale aspoň panelák ešte ide ale už som tu

masrtinaj mňa tiež napadajú také blbiny že Sendy je naša jediná láska a či budem aj to druhé tak veľmi ľúbiť ale utešujem sa tým že určite keď ho zbadám tak budem len teraz si to neviem predstaviť mať dve deti

telinka
23. jún 2009

tiny....mas novu fotecku??? krááááásna 😵

telinka
23. jún 2009

no ja mam najradsej vzdy to najnovsie dieta.....je poslusne , este nepapuluje , nevytaca ma.... 😀 😀 😀 😀

tinyleaf
23. jún 2009

telinka, myslis tu zimnu, alebo tu s malym co som pred chvilou zrusila? 🙂 Dakujeeeeeeem

telinka
23. jún 2009

tu co si pred chvilou zrusila som myslela 😅

tinyleaf
23. jún 2009

telinka tak to aby ste uvazovali uz aj o stvrtej bambulke, lebo ani sa nenazdas, Petka povyrastie a bude mat svoje vrtochy 😀