Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
1. júl 2009

ajula nebuď lenivá a poď
my práve odchádzame
centik tu v Ke je 30 stupňov

silvika
1. júl 2009

tu je tiez strasne horko, ale kazdu chvilu sa prezenie nejaka hrmavica

aadula
1. júl 2009

ali som si prečítala akurát článok a k tej živnosti...asi by ti materskú zobrali, ale tiež som si nie úplne istá...lebo my sme ešte nejak podľa starého zákona brané..tak ktovie ako to presne je

silvika
1. júl 2009

no ali asi najsamlepsie na ten urad a nejaku sikovnu uradnicu zohnat

alinka76
1. júl 2009

no ja mám smolu, zase som išla do záhradky, vyhodila som 3 kýble buriny a strhla sa kuca-paca 😠 😠 😠

aadula
1. júl 2009

ali, u nás je neskutočne dusno...aj tu by sa mohlo niečo pustiť...nevládzem dýchať 😝

alinka76
1. júl 2009

aadula, ja som chvíľu kľučala a bola som spotená ako myš. spara neskutočná. a teraz sa dobre ochladilo, ale von je riadna prietrž. som si spravila ľadovú kávu na schladenie 😵

no ale to je iné svinstvo, že napr. ani za pár hodín týždenne administratívnej práce si nemôžeš privyrobiť. 😠

aadula
1. júl 2009

alinka keby si išla ako zamestnanec..tak by ti ostala materská..., ale pri živnosti je to iné..si píšem so švagrinou..tak som sa jej pýtala..že by ti to vzali

luculka
1. júl 2009

tak Natuš sa konecne 1x kupkala tento rok v bazeniku,,,bol tu hic,,,neskutocný,,strasne dusno,,ale uz hrmí,,,tak asi zase nieco dojde 😠

a obedovali sme vonku u susedov,,,stále ukazovala na plienku,,tak som jej ju dala dole,,a hned na to plk,,a uz jej to tieklo po nohách a sándaloch,,,, 😀 😖 😖

alinka76
1. júl 2009

aadula, to znamená, keby som na pár hodín u niekoho bola zamestnaná, tak mi materskú nevezmú? bordel 😠

aadula
1. júl 2009

alinka..nemali by..lebo my sme podľa starého zákona ešte posudzované..teda tak mi to bolo vysvetlené keď som sa ja šla za seba informovať...mne ostane materská keď nastúpim do práce a Samko bude v jasliach...tak aspoň za to zaplatím jasle + plienky a stravu..

alinka76
1. júl 2009

janka, nevydávaj sa zatiaľ: http://babetko.rodinka.sk/index.php?id=592088 😀

luculka
1. júl 2009

ali stale hnackujete,,,aj ma zmysel davat ten hylak,,ked je to zo zubkov??? 😒

tak ja som dnes oprala 2pracky,,,a teraz som doupratovala komplet bratovu izbu,,,je to teraz taká odkladacia,,tak si viete predstavit,,,no hned to tu vyzera lepsie,,,

MM isiel s malou vencit,,,tak mám klídek teraz 😵

alinka76
1. júl 2009

luc, ja hylak nedávam. aj normálne mlieko mu dávam. nie je to vodnaté že úplne, ale je to také, že iba vo vani ho umývam. a ritku má z toho červenú riadne ☹ zúbky sú von, ale ešte nie úplne. ale teploty nemáme, našťastie.

čo ideš na ten foťák? mne je to ľúto, že sa nedá, ale do augusta, keď mám narodky sa hádam zadarí.

luculka
1. júl 2009

no neviem,,asi budem radsej na ebay pozerat zrkadlovky,,,

alinka76
1. júl 2009

no a z ebay to ako domov dopravíš? ja som tam ešte nikdy neobjednávala.

luculka
1. júl 2009

objadnali by mi to bracho,,,ale mozes aj na slovensko odtial objednat

janka1874
autor
1. júl 2009

žienky som hotová ja asi dve deti nezvládnem
tá zasraná ma do krvy dokúsala dnes lebo som si dovolila vybrať ju z vody na porazenie mám dosť dnes proste už nevládzem a to je len jedna keď budú dve deti tak si to asi hodím

janka1874
autor
1. júl 2009

alinka ja aj tak nemám nárok na 37 týždňovú matrerskú lebo žijeme v spoločnej domácnosti

janka1874
autor
1. júl 2009

heh jde ste všetky veď už ani panelák nedávajú

liluska
1. júl 2009

Ahojte!!!
Tak uz sme doma z dovolenky...prisli sme vcera poobede a vsetko bolo super...ked zmensim foto tak hned pridam aby ste videli ako sme "opalene" 😀

Co nove? nejaka nova buduca maminka medzi nami?

janka1874
autor
1. júl 2009

áno ale neviem či o tom už aj nevieš martinaj 😀 😀 😀
juj a to je super keď Vám bolo super

liluska
1. júl 2009

o majtinke este viem...ju som stihla este...ked takou rychlostou pribudaju nove a nove maminky tak som myslela ze sa este nejaka pridala 😀

janka1874
autor
1. júl 2009

zatiaľ sa o žiadnej novej nevie

ajula25
1. júl 2009

čafte
liluška tak to je super že ste si užili....
jani ako bolo na kupku? 😉
a kde je simka?

tinyleaf
1. júl 2009

ahojte 🙂 ja som dnes hotova zo zehlenia...3 hodiny som zehlila detske veci 😕 Uz su naukladane v komode a zajtra ma caka este dalsie pradlo z dvoch susiakov ☹

simka9122008
1. júl 2009

Tu soooooooooooom, kto ma hľadá, či už tu nikto nie je 😲

simka9122008
1. júl 2009

V piatok idem na endokrinilógiu, vyšli my z krvi blbé výsledky, zo štítnej žľazy tak musím ísť na podrobné vyšetrenie, dali my aj lieky na to búšenie srdca

simka9122008
1. júl 2009

Tak asi tu už nikto nie je, tak prajem všetkým dobrú noc

simka9122008
2. júl 2009

Dobré ránko, tak moje obidve deti buntošia už od 5.00, ma skoro porazilo, keď som pozrela na hodinky 😝