Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
3. júl 2009

zuch no dovoľ prečo ohavných 😀 😀 😀 urážaš ma? fakt však ja mám tento mesiac narodky do kelu aj som na to zabudla ešte že až na konci mesiaca 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a už to bude 32 no čo už

zucha
3. júl 2009

jani, ja som pri druhom chcela uz uplne ine chlapcenske mena, ako pri prvom a teraz zas chcem ine

janka1874
autor
3. júl 2009

no veď to že tie mená čo sme mali pri Sendy pre dievčatko tak tie sa mi už nejako nepáčia ale vtedy sme mali opačný problém ešte do nemocky som išla s tým že ak to bude chlapec tak neviem meno nejako nás vtedy chlapčenské nemohli napadnúť tak som len tak tresla že mená divčenské Alexandra a sestrička a čo keď bňto bude chlapec a ja na ňu že tak potom Alexander 😀 😀 nič iné ma rýchlo nenapadlo

zucha
3. júl 2009

a preco ste pri Sendy nevedeli pohlavie? nechcela sa ukazat?

abetka
3. júl 2009

jani aj ja mam tento mesiac narodky 😉 A aj Alzbeta ma ale 27.

zucha
3. júl 2009

baby a to ste racice, ci levice?

abetka
3. júl 2009

no ja ani neviem ake meno by som dala, lebo mne to Mm zrusi 😝

aadula
3. júl 2009

zucha, tak všetko najlepšie k tým "ohavným 😀 " narodkám ti prajem ..nech to máš s tvojimi kočkami čoraz ľahšie 😉

abetka
3. júl 2009

ja som rak a dcera je lev 🙂

zucha
3. júl 2009

😵 dakujem Aadulka.

abetka
3. júl 2009

zucha, vsetko najlepsie, najkrajsie....Bud spokojna, stastna a nech sa ti splnie tvoje priania 😉

janka1874
autor
3. júl 2009

zucha všetko najlepšie
a Sendy bola tajnostkár načo sa hneď prezradiť ona si z nás viac menej do konca robila srandu 😀 😀 😀 😀
abetka ja som 26-teho
a aj alinka je lev takže tiež niekedy v druhej polovičke júla alebo v auguste oslavuje

janka1874
autor
3. júl 2009

no nič žienky idem ja do hajan majte sa dobrú noc 😀

abetka
3. júl 2009

som napisala akoby Alzbeta mala 27 rokov, ale som chcela, ze je 27.7 😀

abetka
3. júl 2009

dobru jani 🙂

zucha
3. júl 2009

dakujem baby a aj ja sa pre dnesok lucim. este ma v noci caka dost "behaciek" okolo deticiek. Tak dobru noc

bocmanka
3. júl 2009

😵 no výborne zucha...tak to do ohavnejšej 35 ky stíhaš ešte aspoň tri deťúrence...
gratulačky....
vymýšľaj ďalšie mená....čin čin

zucha
3. júl 2009

boc, ze tri do 35. Tak to aby som sa do toho pustila. vcera som vysadila tabletky, tak uvidime 😀 Ale ja som ten nestastny pripad, ze ked kojim, tak neotehotniem, takze asi sa to musi odlozit, lebo kojit urcite este chcem 😎

abetka
3. júl 2009

tak idem aj ja. Dobru noc vsetkym 😉

bocmanka
3. júl 2009

🙂 🙂
zucha možno bude tentokrát výnimka.....a budú dvojičky na prvý šup po vysadení tabletiek..xixixi

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

som pomenila album, vytiahla som posledné fotos z minuloročného chorvátska, uvidíme ako bude toho roku, v každom prípade deti narástli...ixixix a my sme zostarli...o rok 😀 😀 😀

abbi
3. júl 2009

zucha aj ja sa pripajam gratulaciami k este dnesnym narodkam 😉 😉 😉

my sme tu mali oslavy v meste, tak sme boli na sermiarskych subojoch, potom na super zmrzke, mam tu u nas neterku 9 rocnu Rebeku. tak uz mam aj dceru 😉 😉 normalne som dnes zaplietala vlasy.. cesala 😵

zajtra ideme na svadbu. ale taku pracovnu. budem ju celu moderovat tak to bude plny den 😝 😝 ale sa tesim.
takze uvidime sa neskor. pa

centik
3. júl 2009

ahojte

alinka perfektna fotka 🙂 🙂

simka9122008
4. júl 2009

Dobré ránko, tak mi klasika ráno o 6.00 budíček 😝
Zucha tak všetko naj k včerajším narodeninám, moja mamina oslavuje dnes

martinaj
4. júl 2009

ahojte 🙂
zucha dodatocne k vcerajsim narodkam prajeme vsetko naj 😉
dnes ma Verca 1,5 roka a nieje so mnou ☹ co uz.... idem ja upratovat 🙂

janka1874
autor
4. júl 2009

Ahojte
martinaj príď upratať aj ku nám 😀 😀 😀 😀 a nebude ti aspoň tak smutno 😀

alinka76
4. júl 2009

ahojte. tak náš mladý dnes zase i 5-tej hore a fachčí v pohode. o 6-tej som mu mlieko spravila, ale to si už medzitým zapol telku a čučal. no to je maniak 😀 tak som mu potom pustila Alexa a bol v nirváne. teraz išiel s tatom von, konečne si ho ocinko užije,lebo ho vidí akurát tak večer 5 minút a ide spať 😢

no a poobede hurá Východná, ideme si zatrsať na ľudovú nôtu 😎

Janka, ja mám 9. augusta 33 😲

martinaj
4. júl 2009

ali aku mas novu erotise foto 😀 😀 😀 pekna 😉

martinaj
4. júl 2009

jani ledva som sa dokopala upratat tu 😅

alinka76
4. júl 2009

maťa, v kúpelni som si pred zrkadlom trénovala ksichty, čo ti budem vravieť 😀

no ja som povysávala všade a iné sa mi nechce. prach som včera utrela, však nábytku moc nemám, nieto čo riadiť. ešte by som mohla teoreticky kúpelňu.

a neviem čo na obed variť? poraď dačo rýchle.

martinaj
4. júl 2009

ali to poznam 😀 akurat, ze moj ksicht netreba radsej fotit 😅