Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

simka9122008
10. júl 2009

Huleni no dúfam, lebo to je ako naschvál keď ja raz za uhorský rok niekam vypadnem, tak naschvál sa posere počasie

janka1874
autor
10. júl 2009

huleni tak do utorka by som to nejako neočakávala

no a toto počasie radšej ani komentovať nebudem
dnes keď sme išli z domu tak bolo fajne teplo a zrazu sa slniečko stratilo a ajula nám musela požičať tepláčky pre sendy aby nám nezamrzla fakt je to už o nervy leto

bzuco
10. júl 2009

nezúfajte...od utorka má byť tropické leto

huleni
10. júl 2009

no ja chodim von momentalen nabalena ako na dovolenku 😀 idem autom odstavim pri kamoske tam mam plnu tasku veci a malu obliekam, vyzliekam obliekam.....proste dookola des ako sa to meni:o( no jani tiez si myslim ze nerealne to ocakavat tak to proste zajtra musim niekde natrafit.o)))) som ju bola teraz skontrolovat a spinka a tak si to drzi a cely den ked som to chcela chytit tak kricala babooo baboooo a hladkala to , krmila to no co budem vysvetlovat sa do tej priserky zamiloala 😀

janka1874
autor
10. júl 2009

no to som aj ja počula až nejakých 34 stupňov tak uvidíme

huleni
10. júl 2009

no tak budeme tomu verit, a bude krasne 😉

janka1874
autor
10. júl 2009

náhodou mne sa to vždy páčilo keď dieťa malo takú nejakú svoju hračku ja som napr. mala takú bábiku tá proste musela s nami všade ísť a keď náhodou sme ju zabudli doma normálne sme sa pre ňu museli vrátiť a maličká bábika to teda nebola asi veľkosť ako novorodenec taká látková
Sendy zatiaľ nič také nemá tak uvidíme

abetka
10. júl 2009

no to je super, von bude hic a my budeme doma zatvoreni 😠
Bzuco. po Barborke potom odloz 😉
ja na zimu pre maleho mam, tak s tym sa nejako netrapim, ale overal pre malu nemam, ale mam zimnu supravu, tak snad to postaci 😝

abetka
10. júl 2009

boc./ skoda, ze si skor nenapisala.

simka9122008
10. júl 2009

Tak kočky ja sa s vami lúčim, idem ešte do sprchy a ráno fičíme, prajem vám pekný víkend 🙂

huleni
10. júl 2009

janka my sme mali doteraz psa bez ktoreho sme nemohli ani na krok dokonca ked som ho prala tak plakala pri pracke ked to zistila ale dnes toto "corkla" :o) kamaratke a aj psa ma pri nohach a neobima ho ako zvykla kazdu celu noc 😒 tak asi budeme musiet aj priserku natrafit.o)

huleni
10. júl 2009

simka aj vam nech je super 😉

janka1874
autor
10. júl 2009

simka aj vám pekný víkend užite si to

janka1874
autor
10. júl 2009

no idem aj ja spať na dnes stačilo dobrú noc

huleni
10. júl 2009

bru noc janka:o) tu asi ostanem sama 😀

abetka
10. júl 2009

ja som tuuuuuuuuuuuuu 🙂

huleni
10. júl 2009

abet tak sme tu dve:o)ja poctivo hladam na nete priserku pre nikolu 😀

alinka76
10. júl 2009

no čaute, tak ja takto neskoro ešte ponocujem, ale už aj ja končím, som si pustila Odviate vetrom v anglickom originále a konečne už dačo pochytím, tá ich angličtina je náročná na výslovnosť 😝

bzučko a to na 3 roky kombinéza nie je veľká? ja uvažujem že 92ka nám bude dosť, môjmu sú ešte 86tky gate veľké. ale však uvidíme, potom neskôr k jeseni malého pomeriam a uvidíme, či sa dajako potiahol či nie. ale vybrala si pekne.

a to tá príšerka to je akože zdravotne nezávadné, keď to chutí vanilkovo? ja neviem, nezahryznú do toho deti?

bzuco
11. júl 2009

dobré ránko

my sme už hodinu hore...musím nejaké tmavé závesy dať na okná, lebo toto slnko ho hned budí a potom sa mu už nechce spať, ked si myslí, že už je skoro obed 😅 😅

ali....my už teraz nosíme 92, niečo aj 98 takže myslím, že nie...a zasa po skúsenostiach viem, že sa nemôžem držať číslovania....lebo rukávy a hlavne nohavice musia byť dosť dlhé, aby nevyskakovali ani pre sedení do pol kolien 😝 😝

bzuco
11. júl 2009

a tá súpravička pre malú asi nebude - čiapka so šálikom a rukavičkami...tá pani to dala do 134ky a napísala mi , že to sedí tak na 12-14 rokov 😅 ...sa troška sekla v číslovaní....ale čiapka má OH 56...to mne by bola dobrá 😀 😀 😀, takže malej bude určite velikááááááááááááááááááááááá, jej stačí 54 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
už som si ju predstavovala, aká bude kočka 😢

bocmanka
11. júl 2009

🙂 tak ja sa hlásim, bola som večer na vínečko, no došla som ešte pred 23h... 😀 a moje dieťa sa hralo s ockom v obyvke, čítali vraj letáky.....no šľahne ma!
a nechcela spať ani mne, bola total rozobratá a možno pred polnocou až zalomila..tak som pařila aj doma... 😝
len bez mojita..aadulka 😀
počasie je otrasnéééé, kamoši sú odvčera v chorvátskych vodiciach, vraj je menej turistov ako obvykle, ešte nebolo poriadne leto, pod mrakom má byť až do nedele vraj...
ale od pondelka do konca júla vraj má byť krááásne horúco, tak len tajne dúfam, že sa to za budúci týždeň prehreje a my si v sobotu takto o týždeň už nájdeme krásne slnečno...
😒 baby a a koľko trvajú tie hnačky z očákov????.....my máme od stredy, postupne sa to znižuje, ale na nočník mi nechce ani za svet, už som zúfalá zo stavu jej ritky.... ☹ ☹ ☹ sudocrem, imazol...striedam ale nič moc, trošku sa jej polepší v dubovej kôre a zase sa pokaká a stále dookola, diétuje aj pije normálne, čierny čaj a tak..
poraďteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😖 😖

huleni
11. júl 2009

ahojte, ali no na tej priserke je dokonca napisane ze je vhodna od 0mesiacov mne ta vona osobne nevyhovuje ale niki pri nej prespala celu noc tak ju to asi ukludnuje tak vyrazim do mesta hladat:o)))) boc a kam to presne idete? my nakoniec do Omisu:O))) my vyrazame asi v stredu vecer myslim tak sa spolocne modlime za dobre pocko:o) a romy nech sa cim skor polepsi...inak niki mala aj susku teraz taku akoby podrazdenu a ja som ju umyla v repiku a potom som ti jej dala ten klasicky aviril zasyp a mam pocit ze trocha pomohlo..inak vcera som kupila v dmke kupit prvykrat plienky mi poradila kamoska co tu je na "prazdninach u maminy" z AMeriky a ze oni len toto aj jej segra kpuju ze mala je alergicka a vyzera ze su vcelku fajn...tak klo klop dufam aj budu ze neprechvalim, uz akoze len koli cene 84plienok vide 399sk ( ja si na tie eurace neviem nejako zvyknut 😀 )

janka1874
autor
11. júl 2009

Dobré ránko
huleni ani ja si neviem nejako na eurá zvyknúť no neviem máme na dvojité zobrazovanie ešte pól roka a potom asi budem chodiť s kalkulačkou 😀 😀 😀
moja posádka išla na trh pozrieť nejakú dobrú zeleninku tak som zvedavá s čím dorazia 😀

ajula25
11. júl 2009

čaute
tak my sme hore už od 6.30 ...ale ja nejako nevládzem držať oči otvorené.....
ostatok posádky ešte spí....a mne sa tááááááááák nič nechce. bolo by dobré umyť riad a požehliť....

ali sorry za volania....Lukáš mal telefón v paprčkách....tak to tak vyzerá. a si prvá v telefónnom zozname 😅

bzuco
11. júl 2009

ajulka...mne minule adulkin samko prezváňal 😀 😀 😀

janka1874
autor
11. júl 2009

ajula ja som svoju posádku poslala na tžnicu tak mám trošku veget len ten riad sa nejako sám nechc umyť do kelu
a my od včera špekulujeme na tom poľsku 😀 😀 😀 😀

aadula
11. júl 2009

ahojte

boc, ale iste dobre padlo na chvíľku ísť z domu von, aj keď si viem predstaviť, že si mysľou domov zalietala 🙂
na tú hnačku fakt neviem čo iné..asi robíš všetko preto, aby tú riťulku mala čo najlepšie

a musím sa pochváliť 😀 dnes ráno som malého dala na nočník a vycikal sa ..síce kapánek aj von vybehlo, ale toto už dávno nebolo 😀

my sme dnes pozvaný na takú promočnú guláš párty...tak ešte utekáme nejaký darček do mesta kúpiť 😝

mne zvykne Claudika sms posielať ..sem tam sa jej aj text podarí... 😀 😀 😀

aida
11. júl 2009

ahojte
my hnackujeme uz asi tyzden uz neviem co jej mam davat.
Dnes vecer idem na disco mame damsku jazdu tak sa tesim.

ajula25
11. júl 2009

aidi tak sa dobre zabav...
Jani však uvidíte čo a ako
a to lehátko chcete nové? Lebo suseda má ešte v záruke, Zekiwa to je tuším. Predala by to za nejakú rozumnú cenu ak by si chcela.
no a s tým volaním....furt chce telefón. tak trošku mu požičiam a potom vyvoláva. No a alinka je prvá v zozname, tak sa mu zadarí.... 😝

abbi
11. júl 2009

Ahojte, tak sme doma 🙂
bolo super, ale som rada, ze sme uz doma. Kazdy den sme sa snazili robit vylety. boli sme na strbskom, hrebienku, v tatralandii.. detom sa velmi pacilo.
a co vy tu>???? este som vas nezacala citat, az vecer budem mat cas. zatial periem a upratujem, lebo v pondelok mi idu chalani na tabor.
tak sa zatial majte