Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

martinaj
15. júl 2009

ahojte 😀
tak som tu 🙂
male je v poriadku, srdiecko bije a ma 18,8mm 😵 to je velkost, co? 😵 a dostala sojm uz aj tehotensku knizku 😎

silvika
15. júl 2009

martinka gratulujeeem, aspon su obavy fuc, nas "kral" sa zobudil s placoooom neviem co sa mu take tragicke mohlo snivat ale uz pred tym chvilu vzlykal pocas spania, tak chuda som ho musela rozplylovat a tisit

martinaj
15. júl 2009

silvi dakujem, velmi sa mi ulavilo 😉
nasa mala sa denne budi na zle sny ☹ a tusit ju to je niekedy aj na 15minut....

silvika
15. júl 2009

fihaaa ci ich nieco neprenasleduje nase decembrojanuarciatka

martinaj
15. júl 2009

snad nie 😀

janka1874
autor
15. júl 2009

martinaj tak to je super gratulujeme

lucia79
15. júl 2009

baby
ako sa presne volá a kde sa nachádza ten prekrásny park, čo má na FB liluška aj zrzulka? 🙂

glorita
15. júl 2009

luci,Marchenpark a je to asi cca 45 k od Ba....
kuk.. http://www.familypark.at/sl/start.html

martinaj
15. júl 2009

tak ten je genialny...... asi tam niekedy zbehneme 😀

janka1874
autor
15. júl 2009

tiež som kukala ale keď od nás je všetko tak ďaleko a tu na východe skapal pes v takýchto aktivitách tu fakt nemáš kam ísť

abetka
15. júl 2009

martinaj- gratulujem a prajem pekne a bezproblemove tehotenstvo 😵

alinka76
15. júl 2009

Lucia, už počkaj pár týždňov a prídeme aj my, pôjdeme spolu, aj my sa chystáme prísť.

aj u vás bolo dnes tak horúco? drobec celý deň nahý behal a už aj pozerá, keď ciká, pokrok 😀 😀 😀

janka1874
autor
15. júl 2009

tak žienky u nás sa ešte stále nespí máme riadne rušno ja už neviem či ju baliť a šľapať na pohotovosť no uvidíme
celé dnešné papanie išlo na zmar najprv ju bolelo bruško sedela dosť dlho na nočníku a potom taká hnačka že až no a asi po hodine t.j. pred pár minútami (teraz som dopratala) sa dva krát tak vygrcala že hrúza celá postiľka a aj zem a chúďatko stále sa pýta spinkať už sme obaja hovotový že jej nevieme pomôcť

simka9122008
15. júl 2009

Jani to nie je sranda, ja na vašom mieste hneď s ňou idem k lekárovi

simka9122008
15. júl 2009

Halo, tu už nikto dnes nie je? 😲

telinka
15. júl 2009

ahojte 🙂

za nami zas horuci den 😝 dnes sme boli na "vítanie novych obcankov" 😀z poslednych dvoch rokov v nasej obci , petka dostala ako aj vsetci ostatni vkladnu knizku s 20 €...no neskoro ale predsa 😎

janka , myslime na sendy , nech sa jej polepsiii...

tu to vyzera ze aj kon ma dovolenku 😅

alinka76
15. júl 2009

jani, tak to preto ti malá nechcela nič jesť, mala ťažobu na brušku. a má aj teplotu? ak nie, tak by som počkala, zbytočne by som ju nerozrušovala ešte viac.

alinka76
15. júl 2009

môj synovec o 3 mesiace starší od môjho dnes takmeri zjedol bobuľku ľuľkovca, u starkých na dvore majú tento krík a bobuľky sú červené, asi si myslel že je to ribezľa, ale mama zbadala, že sa mrští, lebo vraj tieto bobulky sú horké, ale keďže nevedela, či náhodou nezjedol nejakú, tak volala záchranku. nechali si ich tam na pozorovanie do zajtra. vraj 10 bobulí zabije dospelého človeka. viete si predstaviť, čo prežívali 😲 😲 😲 ale vyzerá to, že nezjedol žiadnu bobulu, krv je v poriadku. ja by som sa zbláznila. môj tiež sám si odtŕha ríbezle. takýto krík by som vôbec doma nemala. mama už ale aspoň obtrhala bobule a zahodila ☹

telinka
15. júl 2009

no ali to je teda sila 😒 ale snad budu ok , ved to by sa hadam uz prejavilo , nie?

bocmanka
15. júl 2009

🙂 čaute, teraz som došla, dožehlila a dochystala...čo je nové?

simka9122008
15. júl 2009

Bože Ali to muselo byť strašné, dúfam že bude vporiadku

telinka
15. júl 2009

caf boc , to uz mas pobalíno??? 😕

simka9122008
15. júl 2009

Serus Boc aj ja som žehlila

alinka76
15. júl 2009

vy sa máte, ja mám 2 dni kôš v obývačke, aby som ho mala na očiach a furt sa mi do toho nechce. ako sa premôcť?

bocmanka
15. júl 2009

😝 mám iba požehlené...zajtra budem chystať, vybavila som poistku a
bolí ma ruka...dnes mi pichli tetanovku
a bola som na alergológii na výsledky z krvi
a mám alergiu na ryžu, na roztoče, morské plody...
a nenapísali, že aj alergiu na robotu a žehlenie, a upratovanie..xixixi

bocmanka
15. júl 2009

🙂 zajtra chceme ešte nakúpiť..
teli..klobúčik došiel a páči sa... 😵 😵 😵 😵 😵

alinka76
15. júl 2009

Boc, na ryžu? to snáď nie, však ryža to ani obilie nie je, moje nervy, to kde si chytila? si bola s nejakým číňanom? 😀

telinka
15. júl 2009

tak to ma tesi 😵

telinka
15. júl 2009

tak bruuu dievcata , idem do hajan 😉

bocmanka
15. júl 2009

🙂 že chatila ali..netuším, ale čo som mala minulé leto práve v chorvátsku ten zlý zážitok, že som sa skoro udusila, tak som šla na testy...
radšej nikde nechodiť.. 😝 😝 😝
predpísala mi aj injekciu, čo si môžem dať sama v prípade niečoho, proti anafylaktickému šoku, no idem ešte pobaliť lekárničku, človek nikdy nevie...