Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

tinyleaf
23. júl 2009

abetka, neboj, maly sa urcite casom rozrozprava. Ani nas nevie slova, len take slabiky. Beriem to tak ze niektorym detom to ide rychlejsie, ine potrebuju viac casu 😉

ajula25
23. júl 2009

ahojte
no neviem čo my dnes budeme robiť. MM nie je prihlásený na pc v robotke a ja mám môj mobil u mamky. som ho to včera zabudla ja ťava....tak uvidíme.
abetka ani Lukáš nerozpráva, len to svoje sta, sita, baďo a takéto jeho hatlaninky. Naviac ak povie deda a teta....toť celé jeho rozprávanie. Ale určite sa rozhovoria. Ja tvrdím, že to je len lenivosť, lebo im všetko rozumieme čo chcú....tak načo sa budú unúvať rozprávaním. Potvorky sú to.... 😅

luculka
23. júl 2009

cafte,,,my sme tu mali kamosku s malou,,baby sa kupkali,,,hrali,,,dali sme si špagetky vsetky,,,boli po celej terase 😀 😀 😀 ....no a herecka mi hodku a pol s revooooom zaspávala,,,az potom som si uvedomila ze dnes stávala o osmej,,miesto o siedmej,,tak mala asi posun,,,, 😖 🙄

janka1874
autor
23. júl 2009

tak my čakáme na tatika nachystané a ideme sa kúpať si konečne aj ja pôjdem asi zaplávať kedže aj drahý ide s nami

luculka
23. júl 2009

jani uf dobre padne take schladenie,,len mne sa nechce tretpat na to slnko,,,,vcera som myslela ze umrem,,tak ma hlava bolela,,,som pol dna lietala po meste po uradoch,,,tak zo slnka,,vecer som mla aj zimnicu,,keby si malu nezobral moj tatino na bycikel tak asi umrem,,ani pohnut som sa nemohla,,pri kazdom pohybe mi islo roztrhnut hlavu 🙄 🙄 🙄 aj tu bolo uz ráno o pol desiatej 35 stupnov 🙄 🙄 ...a víkend ma byt zase skaredo,,klasika,,a to ideme na velku grilovacku 😖

luculka
23. júl 2009

jani precitala si si IP?

simka9122008
23. júl 2009

Ahojte, tak na kupku bolo fantasticky, malá ani nechcela z vody von, no ľudí bolo neúrekom 😝

janka1874
autor
23. júl 2009

ahojte
tak u nás sa už dávno spí Sendy horová z toľkej vody a samozrejme ani poobede nespala tak asi tak

liluska
23. júl 2009

ahojte,
aj my sme boli na kupku a bolo super. mala stale behala medzi malym a strednym bazenom a nevedela sa rozhodnut kde je lepsie 😀

luculka
23. júl 2009

tu sa kupe vo velkom,,,, 😎 😎
my len doma v bazeniku,,netrufam si s tou mojou hlavou na to slnko 😖 😖

vecerne zaspavanie,,,bolo o nieco lepsie ako to poobedne 😝

luculka
23. júl 2009

simi super foto,,mala ma este aj plienku do vody,???

lilus dnes sme chceli ist aj s petou a Alickou do Ba do ZOO,,ale to teplo nás odradilo,,,tak boli od rána u nás,,,

simka9122008
23. júl 2009

Luci, hej mala plienku do vody a na tom plavky, nech je kočka

liluska
23. júl 2009

lucul to ste urobili dobre ze ste nesli lebo uplne hroza to teplo, musite prist ked bude chladnejsie 😉

luculka
23. júl 2009

a bez plienky sa ju bojis dať??

lilus presne,,,a plánujem do avionu,,ze su super výpredaje

simka9122008
23. júl 2009

No netrúfnem si ju dať, aby sa tam náhodou nevypišala, alebo niečo horšie

simka9122008
23. júl 2009

Keby bola sama v malom bazéniku tak ju dám bez plienky

telinka
23. júl 2009

ahojte 🙂

tak je vam super , ked sa takto mozete kupkat 🙂 to nase trdielko sa stale boji vody , okrem tej v kupelni , takze nam take nehrozi 😅 😅 😅

dnes mi peto konecne namontoval nove umyvadlo so skrinkou a ked som vyumyvala sufliky tak sa mlada dama rozhodla ze to bude jej satnik a pekne si tam nanosila svoje handry z komody a mam po" ptakach" 😀 😀 😀

luculka
23. júl 2009

teli 😀 😀 😀 😀 heh dalsi dôkaz ze kto je tu šef,,,, 😀 😀 😀

ajula25
23. júl 2009

ahojte
my sme nebooli nikde akurát Marek sa pobral podvečer k babke a ostal tam spať. Tak teraz je tu tichoooooooo
A mali sme tu neďaleko "divadlo". Vo vedľajšej ulici horelo na prízemí, hasiči, policajti....chudáci vyhoreli do tla. No normálne mi ich je ľúto. A ešte dôchodcovia....všetko fuč. Okná, nábytok...len čierňava vo vnútri.... ☹

ajula25
23. júl 2009

teli Peťka je šikulka... 😀

simka9122008
23. júl 2009

Ty kokso, no fasa, to nie je sranda Ajul

telinka
23. júl 2009

no pjekne s nama mava 😝 dneska ma celkom slusne prefackala , zastavim ju vzdy az ked jej lipnem aj ja a potom krivi papulku ale veru neodradi ju to 😝

luculka
23. júl 2009

teli aj nasa heracka nas facka,,a zahána sa niekedy len ked na nu niekto pozera,,mávne rukou zaskaredi sa a ze "hmmm" "hhhh"

telinka
23. júl 2009

zrzul....tak ste si to dnes v jazere paradne uzili....tvoja miska mi straasne pripomina moju ked bola mala , tiez sa stale usmievala ako take slniecko , ja som ju volala ze miška šiška slniečko 😵

ajula25
23. júl 2009

veru simi. sranda to nie je....som rozmýšľala kde hlavu sklonia....
fackajú? Lukáš len sebou šklbe a všetko čo vidí chytí do rúk a hádže zem....nervák malý 😅

luculka
23. júl 2009
luculka
23. júl 2009

zrzul no vidis som ti vravela ze musis zobrat aj foták 😀 ...krásne fotecky,,, 🙂

zrzulka
23. júl 2009

Luc mi nieco hovor🙂)) ja ti uz s kompaktom neviem fotit🙂)) Aj k moru rozmyslame ze berieme len kompakt tak budem nahrata... No a vdaka. Som dala viac na FB, tam netreba zmensovat🙂)))

zrzulka
23. júl 2009

teli a ktora dcera? miska?🙂)) ta nasa sa usmieva uplne na kazdeho🙂))) Ku kazdemu ide. Nicoho sa neboji...Sliedim jak pes na vsetko. Niekedy je aj na skodu ked dieta nema v sebe taky ten prirodzeny strach.