Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

tinyleaf
8. aug 2009

ahojte 🙂
boc, som sa riadne pobavila na tej hlaske o cachtickej pani 😀 😀 😀 Fakt origos 😀
U nas sa spi, doobeda sme mali navstevu a teraz chlapi spia.
Ja som este v kope, to som aj dlazky vcera poumyvala a ziadne nasledky, zeby to uz malo prist. Ved ja sa neponahlam, do terminu este daleko 🙂

luculka
8. aug 2009

cafte,,,tak ste mali stretko??? kde su fotoooooos 😀

my ideme dnes zapíjať mimčo,,,čakáme,,,sesterke cez noc odtiekla voda,,a zatial ništ,,,no snád to do večera bude,,,ale zapíjanie už j isté 😀 😀
som zvedavá co to bude,,sa im neukazalo ani na 3D,,tak tajne dufam ze bambula pre natuš,,,kedze ma zatial samých chalanov okolo seba,,,,a aj oni dufaju lbo jej muz ma z prveho manzelstva dvoch a jeho sestra tiez dvoch 😵

luculka
8. aug 2009

ozaj a ze malá spinkala do pol deviatej,,,, 😕 ,,,vecerala s MM makove buchty asi preto 😀

janka1874
autor
8. aug 2009

no žienky tak ja som to už dnes nejako nezvládla a už som si aj porevala no dosiahla som akurát to že som poriadne vystrašila Sendy najprv na mňa len nechápavo pozerala a nakoniec aj ona začala plakať moja zlatá
zas totiž išiel len odniesť kreslo a pre vrtačku a sú tomu už skoro 2 hodiny kým sa vráti zas bude malá akurát spať a takto mi dnes pomáha
no to som si sama na vine lebo už od kedy tu bývame cca 1,5 roka sa prosím o sušiaky na vonku kedže nemáme balkón a dodnes ich nemám a asi ani dnes mať nebudem no čo už som si vymyslela koko.... tak si za ňu trpím no nie
preavdu povediac už ich ani nechcem a to som sa prosila že nič viac nechcem na narodky len tie debilné sušiaky a dobre že narodky som mala 26 no čo už
už mi to fakt ide na mozog všetko a ešte aj tie rozhádzané hormóny pomáhajú no dnes mám fakt super deň
no nič radšej už nebudem pkračovať lebo ešte niekomu v takom peknom dni privolám depku
to sme sa radšej mohli ísť kúpať a tváriť sa ako nám je super

luculka
8. aug 2009

jooooj janul no mas toho dost,,,tehu a na vsetko sama,,,ani moj sice v domacnosti nepomoze,,,,ale uz som sa zmierila,,zase porobi ine veci,,,,ale neviem,,,keby sme boli sami ako by to bolo ci by pomohol,,,moznoi by ma prekvapil

centik
8. aug 2009

Jani dnes to na teba asi extra dolahlo, aj ked si myslim ze vo velkej miere to su tehu hormony 😉
ved skus si s nim sadnut a porozpravat, ked pride domov nebude nanho nahnevana, mozno ani jemu to neni prijemne ked sa nanho kazdu chvilu hnevas a vycitas, teda ja osobne by som tiez radsej niekde odisla keby mi stale niekto nadaval 😅 aj ked viem ze to nieje riesenie. chlapy su uz proste raz taky, ja zarabam.. ty sa staraj, a maaaaaloktory chlap je iny, proste ho musis do tej roboty doma dokopat, aj ked mozno niekde inde sa tym zivy.. 😒 ja uz chapem preco sa hovori ze obuvnikove deti chodia bose 😅

janka1874
autor
8. aug 2009

centik to je čistá pravda myslím to porekadlo
a rozhovor to už som viac krát skúšala tak nakoniec som ja tá zlá a ja mu teda už veru nič nevyčítam maximálne to že ledva príde domoc cesta k pc a potom ide spať a ja no ako vzduch ako keby som tu ani nebola rozprávať sa môžem akurát tak sama so sebou
a dnes to som radšej ani vetu nepovedala už ani nemám chuť stále to isté opakovať a potom presne reakcia tak ja idem
len keby som ja tak mohla odísť

centik
8. aug 2009

nechaj mu malu a chod niekde aj ty sa odreagovat

janka1874
autor
8. aug 2009

no vieš že mám chuť lebo ešte som ani nič nepovedala a už som ja zlá ako keby ja som bola furt preč ticho tu sedím a som zlá no som si dovolila mať takú požiadavku no asi sa len moje prádlo bude tam sušiť

centik
8. aug 2009

no tak mojmu to trvalo tiez pekne dlho kym som mala kde susit pradlo 😅
zavolaj si nato niekoho? mas taku moznost? kto by ti to spravil? mozno si potom trosku uvedomi...

janka1874
autor
8. aug 2009

no u nás to väčšinou tak končí že nakoniec mi príde také veci urobiť otec a potom je zas pán urazený aj teraz som povedala (teda nie dnes) že mi to príde on namontovať keď to nebudem mať do narodenín čo som samozrejme nemala ale ani naši neboli doma
a to isté je aj z postieľkou tú sme kúpili asi 2 týždne do zadu a je napol poskladaná ale nemá kto dokončiť lebo Sendy naštepila jednu dosku hneď na druhý deň môj otec pozháňal druhú no postieľka stále nie je poskladaná
presne odľa toho pravidla obuvnikove deti chodia bose my máme síce zručného tatika len doma načo niečo robiť

centik
8. aug 2009

tak potom neviem... 😒 odkaz mu nech neni hnily dokelu 😠

janka1874
autor
8. aug 2009

no centik nechajme to pokiaľ nechce on so mnou komunikovať sama si nepomôžem zbytočne sa snažím a nebudem už kaziť deň iným 🙂

simka9122008
8. aug 2009

Ahojte kočky, hlásim sa od mami, dnes sme u nej na návšteve a večer sa už zase sťahujeme ku mojej babke, lebo od zajtra sa maľuje obývačka, drahý odchádza zajtra o 10.00 a príde až na vianoce, dúfam že koncom týždňa bude obývačka hotová a aj net zapojený, tak sa potom ozvem a popridávam aj nové fotky

ivana26
8. aug 2009

ahojte,
tak nakoniec to nie su zubky, adam ma zapalene hrdlo a teploty, urevany je neskutocne 😒 od stvrtku berie ATB no dufam, ze dnes mu uz teploty nevystupia, lebo v noci toho vela nenaspal, chudak
jani, to mi je luto, taka neriesitelna situacia, kym si to on sam neuvedomi, tak s tym nic nenarobis 😠 by som ho nakopala do zadku 😠 😠 😠

aadula
8. aug 2009

ivka, Adamkovi skoré uzdravenie prajem a posielame pusinku na uzdravenie 🙂

jani, podľa toho čo píšeš, asi budete aj podobné povahy s tm

sa chcem opýtať, malého mi už nepreháňalo, tak som hylak vysadila, dnes poobede mal najskôr tvrdú stolicu, len bobku vytlačil potom asi o dve hodinky sa vykakal normálne a teraz večer som mu dala puding a zas ho trošku prehnalo 😒 , teploty nemal vôbec, ani soplíky, tie čo ste mali rôzne vyrózy mali vám všetkým detičky teploty? v pondelok asi pre istotu zbehnem k doktorke, nech mu výter urobí a kúpim mu probiotiká

abetka
8. aug 2009

ahojte.
Jani, mne MM odmontoval susiak na okne v aprili a povedal, ze ho hned namontuje a je august a susim v obyvacke 😠 😠 😠 😠 😠
Ja sa kaslem na neho. Ked nema nieco oprate, tak mu poviem , ze to neni preto, lebo by som to nemala kam povesat a neriesim to uz, lebo mi ma slak trafil.
Ivi/ skore uzdravenie
aadul -aj malemu Samkovi, nech sa polepsi 😉
A inak hlasim zaliate zaklady. Robili to chlapi rucne, tak su unaveni ako kone, ale zvladli to. 😵

zucha
8. aug 2009

aadula, nasa, ked toto mala, tak to trvalo asi tyzden, kym to uplne odoznelo, ale este dalsi tyzden som radsej neriskovala nic mliecne. Pre istotu

Boc, vcera vecer som necitala kona, takze som pre vas napiekla kapustniky a rano rychlo robila tvarohovu babovku 😀 😀 😀 Ked bola v rure, akurat si poslala sms, ze nestihate. ☹ Skoda............... Teraz sa musim dozierat sama. Ale Ani mi dnes poctivo v jedeni pomahala 😉 Este ze som to robila z polovicnej davky, inak by som to musela asi vyhadzovat.

janka1874
autor
8. aug 2009

no aadula no sme dosť podobné povahy len jeden veeeeľký rozdiel je medzi nami že mne keď sa niečo nepáči tak to poviem ale nie on je ticho len sa fučí no a nemému ani vlastná matka nerozumie kým sa nenaučia spoločnp reč a hodl on nemá záujem tak čo obesím sa?
juj ale už mám fakt dosť
som si myslela že aspoň malá ma dnes pochopila lebo od kedy sme si spolu poplakali tak bola desne zlatá až teraz vyhádzala všetko čo jej prišlo pod ruku a ja že spí
a zas sluha uprac
fakt mám toho pokrk

a čo myslíte mám sušiak? správna odpoveď prdlajs a už na to kašlem nebude tak nebude
pritom milujem vôňu čistého prefúkaného prádla ale koho to zaujíma
asi si začnem privyrábať a zaplatím si nejakú firmu

aadula
8. aug 2009

zucha a tiež ste neteplotovali? a kapustníky má rada 😵

my máme balkon, tam šnúry, tak nemam problém s vešaním a v zime mám klasický rozkadací sušiak..., ale zas sú iné veci čo sa musím prosiť 😝

abetka
8. aug 2009

jani, ti verim, ze ta to stve. Ja som taka, ze ked ma nieco uz nastve, tak ja vykricim vsetko. Potom sa mi ulavi. Aj M M je vzdy ticho, ale ked nieco cekne a ja som nastvata, tak som ako delo. Nehladim 😠 😠 😠
Ale potom si uvedomim, ze si viac ja skodim , ked sa zozieram a pod. , tak sa kaslem. Ved je to aj jeho rodina a ak nema zaujem on, tak ani ja.A veru som sa tak aj tvarila, ze kaslem na vsetko a bola to ina sranda. Potom sme si to vydiskutovali a chvilu bol pokoj.
Skus mu povedat co ta stve a preco ta to stve, nech ta len chvilu pocuva a skus sa s nim dohodnut na nejakych pravidlach. U nas to pomaha 😉

aadula
8. aug 2009

som hodila nejaké svadobné fotky naše na FB 😀 ak máte chuť pozrieť..a Paťkyne keď bola maličká, ale nemám skener, tak som len foťákom fotila 😝 , tak kvalita nie je bohvie aká 🙂

janka1874
autor
8. aug 2009

joj žienky už viac krát som to skúšala už som v štádiu že na to kašlem a nech si robí čo chce už ma nebaví sa za všetko prosiť a ten sušiak no nebude tak nebude kašlem na to prežijem to prežila som aj iné veci a dva roky prosenia mi stačili
ja už budem ticho a je mi jedno nech si robí čo chce
až na to že takto začal koniec môjho prvého manželstva no fasa som dopadla

aadula
8. aug 2009

sme dnes poobede boli u svokry, toto moje malé sa ničoho nebojí, mne fakt pripadá akoby vyhľadával nebezpečenstvo 😝 psovi v kuse do papule ruky pchal, do každého zákutia vošiel...dobre, že sme ho ťahať nemohli odtiaľ..do suda s vodou /taký maličký/ hneď pchal ruky, už som len čakala, že sa do neho prekotí .. 😅 😝

janka1874
autor
8. aug 2009

aadula už som ich pozrela pekné

aadula
8. aug 2009

jani nesmieš to porovnávať, zajtra mu ešte ten sušiak pripomeň a keď ti ho nespraví, tak zavolaj ocina... povedz mu tak, že ho budeš potrebovať, keďže už dve detičky budete mať čochvíľa, že sa mu to lepšie bude teraz montovať ako keď už bude vonku zima... viem, že sa takéto veci ľahko píšu, ale na chlapov fakt treba kade čo skúšať... 😝 my sme mali posledné dva týždne tiež nejaké divoké..., ale dnes bolo celkom fajn...a momentálne je na nočnej..tak oddychujeme od seba 😀

aadula
8. aug 2009

jani ďakujem, som dnes vybrala večer albumy, som ich dávno nepozerala...keď pozriem na Paťku aká je veľká a na tie fotečky čo bábo bola... ach ...to sú roky 🙂

janka1874
autor
8. aug 2009

joj aadula presne tak som mu to aj vravela no nezabralo dnes to tiež robil naopak namiesto toho aby najprv vyvrtal diery a zistil že tam je nejaký problém tak nie on sa sral s maľovaním a podobne a potom nadával a nadával kým som sa nenasrala a povedala no stačilo kašli na to a nechaj tak a asi na to čakal takže ja sa už prosiť nebudem neznášam keď niekto toľko nadáva nikdy toľko nenadával ako v poslednej dobe a už viac krát som sa ho pýtala že čo mu je prečo je na nás stále nervný (na mňa a malú) no samo že som sa odpovede nedočkala a kedysi sme sa toľko nasmiali no teraz ☹

abetka
8. aug 2009

jani, nerozmyslaj nad prvym manzelstvom. Presne ako ti aadula pisala, skus mu to pripomenut a aj to ak nahodou zabudol, ze cakate druhe babo, veci bude viac a budes potrebovat viac aj jeho. Ved chce byt aj nejakou oporou pre teba, alebo ako si to predstavuje.
Skus sa mu postazovat, ze to neni take jednoduche, mat male dieta, mensie je na ceste. Ja som sa prestala hrat na super zenu a vies co, nam to pomohlo. Ved aj my sme ludia a nie stroje.A hlavne, nerobia to vsetko len pre nas....
Dufam, ze to bude ok.

aadula
8. aug 2009

jani, možno má zlé obdobie... chlapi to asi prežívajú horšie ako my...keď je žena tehu, teda ktorý ako, moj bol zas vtedy až moc pozorný 😝