Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

csikike
23. aug 2009

teli, to si ma fakt potesila 😀

anina1
23. aug 2009

teli ty vieš tak povzbudiť 😀

telinka
23. aug 2009

no miska si napriklad vobec nevymyslala , ale annamaria straaasne , niekedy som mala fakt problem rozoznat realitu 😅 😅

abetka
23. aug 2009

mali sme dvojdnove stretko 😀 . Je mi zle 😝
tie plienky, akosi sam zacal, doniesol si nocnik a to som ho posadila a vycikal sa a je to fajn, ale nas zatial nerozprava, takze toto je u nas slabe, ale co potrebuje si ukaze a strasne zuri, ked mu nerozumieme 😀

telinka
23. aug 2009

ono to aj teraz je tak....miska povie na rovinu co vyviedla alebo aku znamku dostala a anuska ked dostane trojku zacne vzdy tym za aj ajo...najlepsi ziak dostal 😀 alebo ked nieco vyvedie , povie mi to za 2 dni s tym ze ked sa to stalo mala som dobru naladu a ona mi ju nechcela skazit 😅

abetka
23. aug 2009

a tyny este je 2 v 1?

abetka
23. aug 2009

tiny 😀

telinka
23. aug 2009

tiny porodila 18.8 sofiu 🙂

aadula
23. aug 2009

naša paťa si tiež hrozne vymýšľala..raz prišla za mnou a ukazovala mi v izbe, že odtiaľ povyskakovali škriatkovia, že si urobili dieru 😀 😀 a presviedčala nás o tom, že naozaj 😕 😀

abetka
23. aug 2009

jeeeeee super.
Tak oneskorene gratulujemmmm 😵

csikike
23. aug 2009

baby, pri kontrakciach sa dietatko velmi hybe?

telinka
23. aug 2009

ja som pri kontrakciach vnimala len bolest , pohyby veru nie 😕

zucha
23. aug 2009

csiki, to je asi individualne. Mne sa Kati nehybala na zaciatku a ked bola dlha, akoby to chcela rozkopat a zacala busit. A niekedy bola uplne kludna. Hlavne, ked sa uz blizil porod, tak bola fakt v pohode

simka9122008
23. aug 2009

Tak ja som toto fakt nesledovala 😲

luculka
23. aug 2009

cafte,,,tak my sme vcera vo velkom oslavovali,,,babkinu 80tku,,,no supeeeer mejdlo,,,ako vzdy 😀 😀

malá samozrejme trsala o sto šest...hviezda večera bola,,,,a povedala dalsie nove slovo,,,ked mala prázdny tanier,,,ze neníííí,,,nenííí,,,a chodila do kuchyne za kuchárkami a hladkala si bruško 😀 😀

csikike
23. aug 2009

ja som pred chvilkou mala vazne strach, ze to boli kontrakcie, ale asi nie... sice krize ma bolia a aj ako pri mrche, ale zatial to iba hanka nacvicuje spartakiadu... neskutocne sa vrti, nastastie je to iba kazdych 20 min. a trva to asi 2 min.
sakra, ved ja ani neviem ako vyzeraju kontrakcie a poslickovia, az sa hanbim, ved takto mozem panikarit a v nemocke sa mi budu rehotat, ze ha, druhe dieta a nevie co sa deje 😢 😖 😲

zucha
23. aug 2009

lucul, to nasa pouziva casto, ze neni. Ale naposledy sme sa zasmiali, ako hovori granadir. Ze kakatin 😀 😀 😀

csikike
23. aug 2009

no mne lezie na nervy slovo iny... napr. ked pozera hippa na youtube, tak furt chce ineho a to uz len pocujem, ze iny, tak ma ide rozhodit, ved aj tak nevydrzi nieco pozerat dlhsie ako 30 sek-

anina1
23. aug 2009

mne povie ešte cem keď má málo 😀

zucha
23. aug 2009

csiki, ja som tiez raz, este pri Ani mala pocit, ze kontrakcie a pritom bola len extremne ziva. A vies z coho? Zjedla som vtedy cely balik cukrikov z hroznoveho cukru a to udajne dodava velmi vela energie. Dokonca si ich mozes doniest aj k porodu a dat si, ak sa citis unavena. Ale to som vtedy nevedela 😅

zucha
23. aug 2009

co sa tyka slov, my mame obdobie NIE. Uplne otrasne. Niekto jej povie ahoj a ona nie, nie, nie. A toto na vsetko. uz to trva asi dva tyzdne, tak dufam, ze to rychlo prejde, lebo je to na nervy

luculka
23. aug 2009

no tak ale vase deturence su ukecane,,,natus len zacina,,tak sa vytesujem z kazdeho noveho slovicka,,,,mame ich zatial malinko

csikike
23. aug 2009

zucha, myslis, ze tak reaguje na melon? ale ten jedavam kazdy den a doteraz bola v pohode, a teraz? normalne to bolelo, az tak, ze mi slzy vyhrkli, nastastie uz mam klud... len dokedy?
inac co papaju vase deti?
lebo mne tomi nic nechce jest
rano ma mlieko 180. doobeda nic, pred spanim cca o 12tej jogurt, okolo 15,30 obed bud polievka alebo druhe, pripadne 3/4 hippky- tej malej co su od 4m
okolo 20tej jogurt a o 21.15 mliecko 180,l
niekedy este papa okrem toho napr. banan asi 3-4 hryzky, pripadne chrumky po obede, alebo piskotku...
obcas sa stane, ze okolo 10tej si vypyta jogurt, ale take, ze chlebik s niecim to uz nie

zucha
23. aug 2009

csiky, tak to u nas je presne opak. Rano mlieko, za hodinu jogurt, potom nejake ovocie a pred obednym spankom aj polievka a druhe, potom ovocie a ovocie a ovocie, nejake tycinky a normalne tepla vecera a pred spanim zas mlieko. Ona zje viac, ako my dvaja dokopy

simka9122008
23. aug 2009

No moja chlebík málokedy papá, lebo vždy z neho vyje salámku, dnes dokonca porostierala maslo po obruse 😝

simka9122008
23. aug 2009

No moja ráno vypije klasika mlieko, potom skôr spapá nejaké sladké pečivo ako chlebík, doobedu si dá somnou ovocie no a pred spaním komplet obed, ale polievky miluje to by jedla na kvantá a poobede keď vstane jogurt + chrumky, alebo kadečo, z večere sim dobne od nás a pred kúpaním zase mlieko

csikike
23. aug 2009

no u nas masove vyrobky nehrozia...
maximalne tak syr zje par kusancov
ale ked sme v obchode, tak vykrikuje ngngngng- je hladny, vtedy dostane rozok, co mu zjest trva aj hodinu a cely este nezjedol nikdy a ked mu daju pri pulte sunku, tak to zje, ale doma ani nahodou, minule ma uz nastval a zobrala som mu jogurt a pekne som ho nachovala vonku, vonku zje aj kona 😔 , idealne je este ked ho krmi niekto iny, nie ja alebo MM 😲

zucha
23. aug 2009

csiky, ale poznam dievcatko, ktore tiez velmi malo jedava a pritom prosperuje uplne super.Jednoducho nie kazde dieta potrebuje take kvanta jedla. Ked ti lekarka nic nehovori, tak to nejak zasadne neries

simka9122008
23. aug 2009

no moja buď sladké pečivo, alebo čistú lúpačku či rohlík, alebo potom iba samotnú salám, za syrom veľmi nejde

csikike
23. aug 2009

no nic nevravi, lebo vsak na posledy sme boli u nej na 15 mesacnom ockovani a najblizsie mame ist az v 3 rokoch, ale podla mna vyzera zdravo, teda nie je vychudnuty, ale nie je ani tucko, tak normalne
len ma obcas naserka, ze ja sa trapim co mu uvarit a on ani neochutna a uz hovori, ze nechce 😔