Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

aadula
28. aug 2009

ahojte,

baby ja som taká naštvaná, nám dnes mali prísť robiť okná, mm si zobral už včera dovolenku, aby sme sme stihli poobede popratať všetko ...ešte dnes ráno sme všetko zakrývali, malého mi vzala mama čiže aj ona ostala kvôli malému doma, aby tu nebol v tom prachu...a teraz ako som si tu sadla...tak teraz zvonia, že prišli ... 😒 😠 dúfam, že to do večera urobia, aby sme aspoň hrubú špinu vedeli upratať a nejak sa vyspať

ajula25
28. aug 2009

aadul tak to by aj mňa naštvalo. 🙄

csikike
28. aug 2009

aadul, paradicka...
silvi, ano, on este poobede spi, tak od 13.30 do 14.30-14.45 a vecer okolo 22 zaspi

abetka
28. aug 2009

aadul to su ale kone 😠

zucha
28. aug 2009

aadula, co chces? No robotnici. Preco by mali robit v piatok a ked je take teplo? Nechces od nich vela 🙄

Baby, dnes idem na koncert vecer. Muzovi nechavam obe deti, tak som zvedava, keby bude volat, aby som sa vratila 😕

silvika
28. aug 2009

zucha ty furt koncertujes ! cim si sa zivila ked si pracovala?

silvika
28. aug 2009

inac sikovni to stihnu aj za pol dna

aadula
28. aug 2009

tak to ide celkom fajn...len my bývame na 11.posch. a keď som jedného videla ako vidí von oknom..skoro ma porazilo.... v podstate nie sú na chybe oni...zle im naplánovali prácu vo firme...včera boli robiť na nejakom dome okná čo ešte dnes museli ísť dokončiť a my sme teda ostali na záver... ale myslím, že za dve hodinky skončia 🙂 tak nakoniec som sa uspokojila

abetka
28. aug 2009

tak to je fajn, esteze su taky sikovni 😉

csikike
28. aug 2009

ahojte, tak sme boli odovzdat darcek... nakoniec to s tou tortou spiskala moja svagrina... ani svagor nesuhlasil, ale ona bola moc iniciativna 😝 😝 😝
drzte palce, aby som to dako prezila s nou zajtra 😕

abetka
28. aug 2009

zachvilu by sme boli na druhej strane. Kde ste????

janka1874
autor
28. aug 2009

ahojte
ja som Vás na chvíľu prišla kuk ale už aj idem pa mám dosť sme boli dnes na kupku tak som hotová

aadula neboj šikovní robotníci to raz dva zmáknu

csikike
28. aug 2009

baby, tak opat to zacalo, tomi zase vracal ako svadobny pes ☹

tinyleaf
28. aug 2009

tak nasa mala hviezda je uz viac ako 2 hodiny hore a nie a nie zaspat. Ja by som uz tak sla do postele a neda sa ☹

tinyleaf
28. aug 2009

csiki, dufam ze to nebude nic vazne a Tomaskovi to rychlo prejde

csikike
28. aug 2009

tiny, este ma utes niecim takym... vazne mi uz ine nechyba ku stastie, len 2 nespave deti 🤐

telinka
28. aug 2009

csiki nezufaj predcasne , nechaj sa prekvapit 😉 snad tomik toto "grckacie " obdobie co najskor prerastie...

my sme s petou az do nedele slamienky....tato s babami isli kempovat / z dodavky vyrobili karavan 😀 / tak u nas spi 5 rocne krsnatko klarka....aby sme sa same nebali 😅 😵

normalne sa tesim zajtra na ochladenie , je tu strasny hic 😝 moja svagrinka to identifikovala ako saharske teplo 😀

csikike
28. aug 2009

teli, ja sa tiez strasne tesim na ochladenie... je to pre mna spasa
a teraz sa ma kazdy pyta ako sa citim, tak len poviem, nech si na seba zavesi na 24 hodin demizon a nech s tym aj skusi v tomto teple spat 😔

telinka
28. aug 2009

pekna odpoved...aspon dalej nekladu blbe otazky 😀 😀 😀 musi to byt strrraaaasne unavne s tym bruchom v takom teple 😖 mne s pacilo ze sa baby narodili v aprili a maji , to bolo fajn ze na leto som bola bez brucha , ani ten december nebol az taky zly

csikike
28. aug 2009

teli, nie blbe otazky pokracuju... kedy idem rodit a tak..................vrrrrrrrrrrrrr
no, keby som vedela, ze sa nam podari na 1x tak si to "vyrabanie" necham na inokedy 😝

telinka
28. aug 2009

😀

ajula25
28. aug 2009

ahojte
no csiki to poznám s takým bruchom v lete.... Mareka som rodila koncom septembra. Vtedy bolo veľmi horúce leto. Ale tak zasa som otehotnela a mala som 62 kg, čo som sa považovala za tučnú. tak sa mi to ani tak nezdalo. Ale viem ťa pochopiť.... 😉

bocmanka
29. aug 2009

🙂
tak ja som v sobotu prvá, rýchlo takto po ránu, lebo potom už zase nebudem stíhať..
u nás situácia viac neý hektickáááááááá
mňa včera poštípala osa, začala som puchnúť, no hrôza, ten sprostý hmyz si nedá odo mňa pokoja!!!, to ma len minulý týždeň uštiplo čosi čudné, s čím som skončila na pohotovosti s dvomi injekciami...
chlapcov včera manželík zaviezol k babke na chatu, opatruje ďalšie dve vnúčatá z ostravy, tak plus naše dve, chceli im urobiť pekný víkend a my že si oddcýhneme a ono hop....už večer musel ísť po marka, dostal vysokú teplotu a zimnicu a oni dvaja /teda babka s frajerom../ šak načo, majú tam 4 vnúčatá, oni doktori a bez jediného lieku....tak daváááááááj poňho..
tak teraz tu ležká v teplote, pôjdem s ním na pohotovosť, tak držte palce, to budú zase dni..
rominku odviezol k našim, aby sme ju izolovali a matejko ostal na tej chate, dúfajme, že ok dozajtra..
tak papa a peknú sobotu, ak tak nakuknem počítať čo nové..

martinaj
29. aug 2009

ahojte 🙂 vcera som dosla domov az po 23tej 😀 bolo super ale velmi teplo 🙂 nachodila som sa ako blbec 😖
ale inak super 😀

anina1
29. aug 2009

ahojte, peknú upršanú sobotu prajem všetkým 😉
boc ale na vás sa to riadne lepí, furt dokola 😝
csiki ja som milovala otázku kedy už ideš rodiť...už mesiac pred termínom a ja som išla neviem koľko po, a to sa ma stále niekto vypytoval 😠

anina1
29. aug 2009

a huleni, Nikolke všetko naj k meninkám 😵 😵

tinyleaf
29. aug 2009

csiki neboj, nejako tie nespave deti zvladneme. Mala sice vecer bola 2,5 hod hore, kym zaspala, ale potom spala od desiatej do stvrtej, napapala sa a zase spala az do siedmej. Takze na nieco to aj bolo dobre, ze vecer sa jej nechcelo. No a tie otazky o porode poznam, ber to tak, ze aspon na Teba Tvoje okolie mysli 🙂

tinyleaf
29. aug 2009

Mata aj si si nieco kupila?

bzuco
29. aug 2009

ahojte
idem vám ponúknuť, čo máte detičky s menšími nožičkami...my sme už vyrástli...nepotrebujete?
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...