Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
30. aug 2009

no žienky veru to bolo aké zlaté rôzne zaľúbené sms a tešenie sa domov že čo bude večer kam sa pôjde a podobne no to je pocit

csikike poznám takú tichú domácnosť neboj to sa urovná a bude dobre

veru katka nám tu rozprúdila zaujímavú tému

aadula navrhni manželovi že vtedy chudneš či to neskúsite možno budeš prekvapená len pozor na ďalšie prírastky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

simka9122008
30. aug 2009

No ja tiež tomu nechápem, ale prišlo to na nás z jedného dňa na druhý, aj keď si to nemôžem vychutnať naplno, ale vydržíme do vianoc

aadula
30. aug 2009

jani, 😀 😀 ja som do neho zaľúbená keď je na nočnej...taaaakeee ticho...žiadne chrápanie 😀 😀 😀 😀 ale teraz vážne...asi skúsim tie náplaste kúpiť...ked je doma v kuse sa budím na jeho chrrrrrrrrrr 😝 😅

aadula
30. aug 2009

my ked sme sa spoznali, tak mobili tuším začínali..teda tie tehly 😀 , tak u nás fungovala pevná linka maximálne... a dokonca aj nejaký ten list 😀 to bola romantika 😵

janka1874
autor
30. aug 2009

no my sme spolu relatívne krátko takže mobili fachčia už v plnej miere a vtedy si presne pamätám mal ogrange takú letnp akciu že od 12-tej do 14-tej sms zadarmo tak si to asi viete predstaviť hotové romány to boli vtedy na 2 hodiny zastal celý svet a všetko sa robila max. jednou rukou a písalo sa o 106 😀 😀 😀 ale aj tak si najviac pamätám ako mi robieval budíček ráno o 7.30 to bolo desne milé ja som totiž chodila do práce na 9.00 a on chodieva ráno okolo 7.00 tak to bolo príjemné budenie no netrvalo to dlho lebo po mesiaci sme začali spolu bývať no aj tak 😀

simka9122008
30. aug 2009

no vidíte že si zaspomínate na krásne začiatky a možno si to aj zopakujete

janka1874
autor
30. aug 2009

na to sa zabudnúť nedá len neviem či sa to ešte zopakuje 😀 😀 😀 😀

simka9122008
30. aug 2009

Nikdy nevieš Jani

aadula
30. aug 2009

bzučko jeej boli ste na výlete? o chvíľku bude mamka nanižší člen rodiny 😉

zucha
30. aug 2009

simi, az mi je smutno, ked ta citam ☹ Ale prajem ti to, aspon nam to tu osviezis

simka9122008
30. aug 2009

Dúfam že vám to nevadí ak sa s vami podelím o tie krásne pocity?

zucha
30. aug 2009

simka, prave naopak. Myslim, ze si nam pripomenula nase "stare" casy s partnermi a budeme sa snazit aj my to prezit znova.
Len, aby sa to podarilo 😨

ajula25
30. aug 2009

čafte
no pekne simi....nech vám zamilovanie drží čo najdlhšie.
Ale poviem vám, že mne je fajn aj takto ako je teraz. Ja totiž takým zmenaám nejako neverím. Asi by som hľadala príčinu....
No ale tak pocity to boli super. Taká zamilovanosť....mne písal môj zákonitý básne.... Napr. Podaj mi ruku, ja milovať ťa budem verne....áááááááách to boli časy.... 😵

bocmanka
30. aug 2009

http://www.artsablony.sk/obchod/abstraktne-9/2

ju a ja vám kazím romantikuš večer, ja kukám nálepky, čo ma inšpirovali baby na martinskom mk....
jeeeeeeeeeej

bocmanka
30. aug 2009

http://www.aktuality.sk/clanok/144220/rodicovsk...

uau, aké budeme bohatéééééééééééééééé

ajula25
30. aug 2009

no hurááááááááááááá! uzž nemusím ani do roboty ísť 😀 😒

simka9122008
31. aug 2009

Ajula 😀 😀 😀

aadula
31. aug 2009

dobré ránko

som si kávičku zaliala kto si dá rannú so mnou? 😉

bzuco
31. aug 2009

ahoj
ja nekávičkujem...nepijem kávu...ale raňajkami sa už napchávam 😀

aadula
31. aug 2009

bzučko, však treba sa posilniť 😀

aadula
31. aug 2009

dobru chuť 😉

simka9122008
31. aug 2009

ja som už tiež pila, to je moje ihneď keď ráno vstanem, teraz raňajkujem ovocie 🙂

bzuco
31. aug 2009

dakujem 😀 😀 ...dojedené
a vstali už aj deti...tak idem urobiť aj im 😉

martinaj
31. aug 2009

dobre ranko 😀

abetka
31. aug 2009

cafte.
tak co s nacatym dnam. Kupelna WC umyte, este dlazky umyt, nech to tu neni ako u nasich ciernych spoluobcanov.

janka1874
autor
31. aug 2009

ahojte
taj ja po víkende dnes vegetím trošku relaxu neuškodí aj mne

a aadula s tou kávičkou to je super nápad idem si urobiť kafíčko raňajkovať sme už raňajkovali

boc neblázni lebo sa rozhodnem že už nikdy pracovať nebudem keď ma tak štát podporuje na tej materskej 😀 😀 😀

simka9122008
31. aug 2009

Ahojte, tak mi sme sa boli prejsť do školy a zistiť čo a ako, tak malý bude chodiť do I.B. spolu skoro so všetkými so škôlky, no a zároveň nakúpiť

silvika
31. aug 2009

dobre rano, ci den ci uz predpoludnie.... ja som prave odlozila chalana do postielky, zabuval mi necakane na posteli nahaty.. tak som ho len takeho prelozila do postielky, som zvedava co bude popisane ked sa prebudi, ale mozno ze si len da takeho obcerstvujuceho zdriema na nejaku polhodku. uvidime.

csikike
31. aug 2009

ahojte, hlasim, doma uz jasno 😵
maly vstal o 9.30 takze netusim kedy pojde zase spat... na dnes vobec nemame ziadny plan