Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
1. sep 2009

mi hovor simi ja si stále myslím že ešte kopec času a figu už by som fakt mala začať prať malinkaté vecičky lebo potom to už bude o nervy nemám rada chystanie na poslednú chvíľu

telinka
1. sep 2009

ahojte 🙂

tak ako si odrastenejsie maminy uzivate posledny den prazdnin???? nasa peta spi , tak sme si pustili film vianocne prazdniny a vyzierame arasidove maslo s grissinami 😀 😀 😀

peta sa naucila sama si cistit nos.....dnes zamnou doletela s natrcenym ukazovacikom ze " mamiiii šušik (rozumej šušnik) 😀 😀 😀 srandistka

boc dufam ze rominka je uz ok 🙂

abbi ..ty si normalne studnica mudrosti 😵

abetka
1. sep 2009

teli=aj nas sa konecne naucil smrkat do vreckovk. A ked ho postrasim, ze ak nebude fukat a ukazem mu odsavacku, tak zacne utekat a strasne kricat
No nasa zajtraa zacin skolu, to bude zaber. Zenz ja uz mam dieta śkolacku a nedavno som si j priniesla v zavinovacke domov. Pamatm so aj co som mala oblecene a pod 😢
Abbi´to bola rada nad zlato 🙂

ajula25
1. sep 2009

ahojte
tak posledný deň prázdnin a ja sama s deťmi ☹ No čo už.
Marek zajtra tiež ide 1. krát do školy. Keď si to tak vezmem, tak stále je nejaké to prvý krát. Prvé slov, prvý krát na nočníku, prvé kroky, prvý krát v škôlke, prvý zub vypadol, prvý krát do školy.....a koľko krát si to ani neuvedomím, že niečo je prvý krát. Bohužiaľ aj posledný...Už sa mi to malé bábätko nikdy nevráti. Už z neho bude len veľký chlap....jááááááj šibe mi. Chytá ma taký divný pocit. Mne zviera žalúdok, keď si pomyslím na zajtrajšok a tlačia sa mi slzy do očí. No som normálna?
Tak jsem se vypovídala 😀

telinka
1. sep 2009

no baby...nestresujteeee 😀
nebude to nijaky zaber...na deti sa vsetko nalepi v skole , doma len napisete ulohy , precitate , deti su sikovne , 1a2 tr je v pohode , skola v pravom slova zmysle zacina azv 3 triede kedy deti maju prirodovedu a vlastivedu a musia sa vazne texty ucit 😉 teda asponu nas to tak vzdy bolo 🙂
ze by som aj ja mala dostat zaludocnu nervozitu ked mam prvacku??? 😕 😅

ajula25
1. sep 2009

teli....ale priznaj sa , že s Aňuškou si to prežívala inak. Tak viac. Viem, že keď pôjde do školy Luky, tak už budem v poho. Ale no proste ja sa bojím aj za Mareka. A keď som čítala to zloženie triedy. No zbohom! Celá partia zo škôlky a ulice. Tak to som zvedavá, dokedy bude kľud.

Boc Rominke je ako? Dúfam, že lepšie! 😉

simka9122008
1. sep 2009

Ajul normálne si ma rozplakala 😢
Mne zase malá nechce spať, ma porazíííííííííííííí 😠
Boc ozvi sa prosííííííííííííííím, ako je Rominke

telinka
1. sep 2009

ajul , veru som asi divna , ale ani nie.....anuska sa do skoly tesila , tak som sa tesila s nou , vedela som ze bude mat super ucitelku...mozno aj to k tomu kludu prispelo 😉

telinka
1. sep 2009

..este som si v triede prvy den pripadala divne , lebo som nemala ani fotak ani kameru 😅 rodicia tam behali kazdy si to svoje dieta v skole dokumentoval , az mi to prislo nevhodne a rusive , deti boli aj tak zvedave na pani ucitelku a nebavilo ich pozovat rodicom 😀

bocmanka
1. sep 2009

😵
verila som, že po strese vyjde slniečko a ono fakt vyšlo..
rominke už je klop klop lepšie, len mierna teplotka, v noci spala doosť zle, vysoké horúčky, až blúznila zo sna a ráno sa mi zobudilo vysmiate slniečko, aj papala , aj sa s markom hrala, nasmiali sme sa, lebo rozpráva už celé vety a súvetia a čo ma teší, celý deň sme bez plienky, iba v spánku neriskujem...
teraz došli naši na pomoc, ocko mi zobral marka von na kolobežke..
lebo peťo s matejom šlapali ráno 20km na bicykloch na rozlúčku s prázdninami na chalupu lyžiarskeho trenéra, kde varia guľáš...no ja som zatiaľ doma, ale pôjdem po nich..
mamina uspala romy, lebo tá si starkú užíva, vezme ju na ruky a spieva ruské pesničky...
takže ja idem hodiž na prúžkovanú panvicu kuracie prsia a budem sa tváriť, že grilujeme... 😵
pekný posledný augustový dníček

simka9122008
1. sep 2009

Jéééééééééééééj Boc, to je super že je Rominke lepšie
Tak kočky tie čo máte školopovinných, užite si dnešný deň voľna, zajtra ideme na ostro, vlastne ešte od zajtra nie, to bude len zahájenie, no potom to začne, tak sa majte, ja čakám na návštevu našich, večer nakuknem

lucia79
1. sep 2009

zdravím vás kočky 🙂
nám ide naraz 6 zubov, konečne sa mu to rozbehlo, stále je zahlienený, vykašliava, dr povedal že sú to tie zuby, tak som rada že nič vážne, malý nebol chorý od decembra 2008, klop klop

a tiež hlásim, že okná sú umyté, na nohách mám svalovicu, ako vždy

boc, dnes už je 1. septembra 😉

bocmanka
1. sep 2009

🙂 fakt, že 1.september, to som si ani neuvedomila, asi preto, že včerajší deň by som najradšej vymazala..
ahoj lucka, ako sa darí?????

lucia79
1. sep 2009

to je taký zvyk, že kedysi sa chodilo do školy 1. septembra, dnes 2.-ho

darí sa dobre, ďakujem 🙂 stále roboty okolo domácnosti a zachvíľu začína škola, sa neviem dočkať 🙂
tak vám to zajtra začne ten kolotoč do školy, škôlky, krúžky...

bzuco
1. sep 2009

ahojte

baby...poradte
predala som jednej babe tu z MK zimné topky po maťkovi, 3x som premerala dl. a bola určite dobre zmeraná, no ona tvrdí, že sú menšie.....skúšala ich predať na BB...ale zatiaľ nič a teraz mi po vyše týždni píše, že jej stoja a či by som jej peniaze poslala späť a ona si oštovné zaplatí, chce len cenu topánok
no topky boli za 5 eur a poštovné platila 1,20 a teraz zasa 1,20... 😕 😕

luculka
1. sep 2009

cafte no nejako vas tu nestiham,,,,je doma brasko.,,,takze stale nieco,,,oslavy,,,grilovacky,,,dnes sme boli konecne v Ikea malej veci do izbičky pokupit,,,juuuj sa tesim,,,,este zaclonu a koberec,,a je komplet,,, 🙂 🙂

boli sme tetu odviezt na letisku,,,nakoniec samozrejme neodletela,,,kedze sky europe zbankrotovali...vsetky autobuse do Francie az do pondelka vypredane,,tak zhanaju zajtra vlak do Pariza,,,,
na letisku ani jeden clovek zo sky,,,vsetci zalezený,,,no des,,,, 🙄 😠

aadula
1. sep 2009

ahojte,

ajulka veru rýchlo to letí 🙂

my ide zajtra 1x do jasličiek, síce len na hodinku, ale aj tak mám trošku obavy o malého, aby si zvykol na jasličkársky režim, sú tam veľmi zlaté sestričky tak o starostlivosť sa nebojím, ale naše malé tvrdohlavé dieťa si bude iste vydobíjať svoje 😅

boc, tak ste už lepšie... 🙂 🙂

telinka, toľko okien umyť, to musí byť teda zaberák..ja som dnes konečne umyla okná čo nám vymieňali, ale je to predsa menej ako na dome 🙂

luculka
1. sep 2009

boc uz nech idu tie choroby od vas co najdalej,,, 😖

ja sa uz teraz bojim ked povediem malu 1x do skolky,,,lepsie povedane az do skoly,,kedze chceme druhe,,,a vtedy mi ju do skolky nezoberu ked budem doma,,, 😠

ozaj uz sme 4noc,,,bez mliecka v noci,,,, 🙂

telinka
1. sep 2009

lucul neboj do predskolskej triedy ti ju zoberu 😉

aadul , zas nemame taky velky dom , len 4izby + kuchyna s jedalnou ...aj som rozmyslala ze v podkrovi urobime 2 izbicky....aaale sa mi do toho nechce....zase kopa prachov , dalsie izby na upratovanie , dalsia kupelna na drhnutie...baby aj tak s nami nebudu vecne a co potom budeme robit sami dvaja s tolkymi izbami 😅 😅 😅

zucha
1. sep 2009

no baby, veru..........ja som sa napriklad na prvy den v skole po prazdninach tesila. Ale len na spoluziakov 😅 , ostatne bolo hrozne pre mna. Ale asi vacsine z vas v skole liezlo na nervy ucenie 😀

ak nemate co s tvarohom, tak kuk http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=17544 Dnes rano som piekla 😉

telinka
1. sep 2009

mnaaaaam zucha ten je vyborny 🙂 vies co ja len nechapem 😨 ako mozes vyzerat tak ako vyzeras , ked pojes tolko kolacov 😉

tinyleaf
1. sep 2009

zucha, oba Tvoje kolaciky mam uz nachystane na vytlacenie, tak hadam ich aj v dohladnej dobe upeciem. Ten prvy s jablkami som uz kedysi robila, len som tam zabudla dat tvaroh 😀 Ale aj tak bol dobry 😀

tinyleaf
1. sep 2009

my sme sa vratili cela rodinka z prechadzky, treba este vyuzit pekne dni. Ja som sa tiez tesila na spoluziakov po prazdninach a na zakladke aj preto, ze sme isli prvyd den v pionierskom 😀

zucha
1. sep 2009

telinka a my sme sa videli 😕 ?

janka1874
autor
1. sep 2009

ahojte
tak sme aj my doma boli sme od obeda na grilovačke u kamošky na záhrade juj bolo super sme zrelaxovali jedna radosť

zucha ja ťa fakt obdivujem ako zvládaš dve deti a aj napiecť

všetkým prvo školákom a prvo škôlkarom prajeme nech dobre začnú a nech sa im dobre vodí
žienky ja som bola B-čkarka no my sme boli iné kvietky tam vždy za všetko zlé bola zodpovedná B-čka no radosť ak budú takí aj Vaši budeme v škole bežne pozvané na pokec 😀 😀 😀 😀 😀

zrzulka
1. sep 2009

zucha vdaka za tipy na kolacik, ten tvarohovy lubim, skusim upiect aj ked ja som v peceni lava... aj ja ta obdivujem ako to cele zvladas pri dvoch drobcoch.

skolakom a hlavne tym prvoskolakom (su tu aj taki?) drzime na zajtra palce. Aj ja som sa vzdy po prazdninach do skoly tesila🙂)))

zrzulka
1. sep 2009

Abbi a ta tvoja rada je naozaj poucna.zapamatam si ju!!!!!! ja si tiez niekedy uvedomujem ze vsetko podriadujeme malej. Priznam sa ze ja som na nej dost upnuta a muz tak trosku na vedlajsej kolaji. I ked on to chape. Asi mam v zivote stastie lebo je naozaj perfektny. Ja si teda stazovat nemozem. To skor ja som u nas ta zla:((((((

ajula25
1. sep 2009

no ahojte.
tak náš Marek sa pobral do postele už o 20.00, ale až teraz si k nemu išiel ľahnúť ocko aby zaspal 😀 vraj musí byť do školy čerstvý 😉 zlatý. Kvietok vo váze nachystaný, školské veci v skrinkách pripravené....tak sa môže začať školský rok 🙂

ajula25
1. sep 2009

vlastne ešte nie. Ešte batérie na foťáku a kamere musím nabiť 😲

telinka
1. sep 2009

bryyyy dievcata 🙂

zucha...ved som ta na fotke videla aka si stihla 🙂

tfuj tfuj , drzim palce prvacikom nech sa im v skole hned na prvy pohlad zapaci 😵
aj nasa prvacka bude 1.B , dnes zverejnili zoznam a aj spolu so spoluziackou boli prijate do vseobecky a teraz sme zistili ze ich rozdelili 😲 este je otazne ci do jazykovky preradili moju anusku , alebo jej kamosku 😒

ajula....no to by bol pruser keby tebe starej fotografke dosli baterky 😕