Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

huleni
6. sep 2009

no co sa tyka serbla baby tak nikola mala tyzden ked to vyzeralo uplne ze nadejne a potom zacala vsetko obcuravat tak sme aj my s plienkou...akoze sa aj vypyta ale pusti aj do plienky tak jej dam este cas:o))) a babz vy co stihate viac ako jedno dieta vy ste u mna uplne hrdinky lebo ja si pridem z nikoly uplne hotova dost casto:o))) takze chvalu si urcite zasluzite:o) my zajtra zaciname opat hudobnu tak verim ze niki tam skludni svoje hormony a hadam nebudeme musiet utekat .o)

abetka
6. sep 2009

huleni - popri jednom ti druhe uz ani nepride nejako. Ked sa staras o jedno, tak aj o druhe, len je to horsie, ked su choroby alebo sa nedari zosuladit rezim. Tak to je boj 😝

aadula
6. sep 2009

no sa priznám, že ja obdivujem maminky čo majú malý rozdiel medzi deťmi...ja by som to osobne nezvládla...a tak možno aj preto máme taký veľký rozdiel...aj keď keby...bolo keby...tak moje dieťatko by šlo teraz do prvej 😔

abetka
6. sep 2009

aadul- na to nemysli. Je to dobre, tak ako to je a vsetko ma svoj zmysel. 😉 . Mate o anjelika viac v nebi a aj na zemi 😉

aadula
6. sep 2009

abetka, dnes som stretla jednu maminku čo má takého chlapčeka...tak preto ma to napadlo...ju keď stretnem, vždy mi to hlavou preletí 🙂

aadula
6. sep 2009

huleni, tak z niki sa chystá ďalšia superstar 😉

abetka
6. sep 2009

huleni- mala si ju prihlasit 😀

bocmanka
6. sep 2009
janka1874
autor
6. sep 2009

nebláznite žienky ako Vás tak čítam tak sa ešte viac obávam ako budem zvládať dve detičky s takým malým rozdielom

janka1874
autor
6. sep 2009

no nič idem skúsiť spať dobrú noc

bocmanka
6. sep 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

kráásna fotočka..

jani, žiadne depky, dnes je ešte nedeľa a ráno bude fajn, budeš zvládať, ako všetky my ostatné, nebooooooj a ešte ťa ukecajú aj na tretie a vyhráš v lotte, a vymeníš byt....a ...drahého si nechaj, toho nemeň... 😀

silvika
7. sep 2009

zeny... ta de sme ?

silvika
7. sep 2009

ooozik a neviete kedy treba nakupovat v rakusku kedy su nejake vypredaje?

martinaj
7. sep 2009

ahojte 🙂
tak my sme sa dnes zobudili s tym, ze verca ma strasnu hnacku... 😖 🤐 vobec netusim z coho... zuby som pozerala ale nove jej nejdu ☹

silvika
7. sep 2009

marti a teplota plac, vyrazka neni? daj jej dietu casto prebaluj, nech ju nevystipe . vcera nepapala alebo nepila nic take? nebola s detmi?

abetka
7. sep 2009

ahojte. Tak dnes som si aj ja poriadne poplakala, lebo maly tak strasne plakal, len ked sme isli do brany a to bolo nieco strasne. Ja neviem ako to sama zvladnem,lebo rano mam uz zaludocnu nervozitu z toho ☹

simka9122008
7. sep 2009

Ahojte, tak ja som mala doobeda behačky po meste, kúpila som mame nádhernú pohľadnicu na svadbu a ešte dokúpila malému obaly na zošity a knihy
Mne sa zase včera malá trochu vyhádzala asi zo zeleniny, včera somnou jedla paradajky, papriky aj uhorku ☹ , zatiaľ jej dávam fenistil a ustupuje to, hurááááááááááááá
A z babybazaru som objednala malej bodynká s dlhým rukávom a dnes mi došli od jednej baby zateplené menčestráky pre malú

silvika
7. sep 2009

no nas zmoznuje rajcinky zatial znasa vsetko dobre .. klop klop ... uplne najsamlepsejsie su maliny to na tie chodi ako maco sa tam suchoce v krikoch pripadne posle starsinu nech mu nazberame on uz len papa ... 😉

janka1874
autor
7. sep 2009

ja som sa tu dnes nejako nedostala behala som trošku po úradoch len dúfam, že konečne sa šťastie aj mňa usmeje 🙂

no rajčiny sa u nás asi ani nedajú zjesť bez toho aby Sendy sama jednu celú nezjedla ona ich proste miluje keď len zbadá všetko hádže o zem a letí si pre jednu

silvika
7. sep 2009

no nas hadze vsetko o zem maximalne ked dojde domov tato alebo dedo z prace inac vsetko asi pocka

bocmanka
7. sep 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

jééééééj zucha aspon na jednej foto som ťa vymákla s tromi deťmi, takto by ti to celkom pristalo, čo zaháľaš??

bocmanka
7. sep 2009

🙂 a mám dnes novinkuuuuuuu, spala som celú noc, romy sa prvýkrát nezobudila na cici, 😀
😀 ráno som si myslela, že mám energie za troch, teraz by som si už aj trošku pospala, ale romy spí od 11.45, ja som sa okúpala, umyla vlasy , zdepilovala nohy a keď vstane, tak ich trochu prežehlím /vlasy/, lebo na klasické žehlenie mám plný kôš..

ajula25
7. sep 2009

ahojte
tak my sme dnes boli konečne na očkovanie - priorix. Asi 5 sek. plakal a potom už dobre bolo. Marek už zarezáva v družine, no som zvedavá na ohlas a poobede je prvé rodičko tak uvidíme koľko peňazí zasa bude treba dať.
No a má traumu z plávania. V škole majú bazén, takže jednu telesnú v týždni budú mať v bazéne a on už teraz sa bojí, lebo vraj on sa bojí ponárať, tak mám vybaviť s učiteľkou, aby nemusel hlavu pod vodu strkať. 😅

Jani neboj, zvládneš obe deti. Keď musíš, tak musíš. Inak to nejde 😉

janka1874
autor
7. sep 2009

no ajula ja viem že keď musím tak musím len sa toho mierne obávam
boc a romy ešte spáva 2 x za deň?

ajula25
7. sep 2009

no ja ti verím, jani. Však viem, že najprv to bude ťažšie, ale neboj, zladite sa a bude to ok. 😉

Boc gratulujem! To je super pocit zobudiť sa až ráno a uvedomiť si, že takmer po dvoch rokoch prvá prespatá noc.... ja som nespala tiež už dávno celú noc. Marek najnovšie máta a furt chodí piť nadránom. A ak nie MArek tak Luky je hladný....no ale však aj to bude, že budú spať v noci riadne ako majú, no nie? 😵

abetka
7. sep 2009

taham to skoro z druhej strany 😅

janka1874
autor
7. sep 2009

no žienky my máme dva dni pádov včera vonku zakopla o takú tú betónovú kocku a padla trošku aj oškrela bradu a dnes ako išla do kúpelne tak tiež ani neviem o čo sa podkla a letela a samozrejme čelom skončila na kachličkovom obklade vane no dala som jej síce okamžite studený obklad ale aj tak mám pocit že bouľa tam bude

silvika
7. sep 2009

chuda male.. moc plakala?

janka1874
autor
7. sep 2009

neskutočne ledva sa stíhala nadýchnuť som sa neskutočne už bála moja zlatá nechápem čo to s ňou je lebo všetko len sama sama ani dotknúť a uteká predo mnou nech náhodou jej nechcem s niečím pomôcť a takto to podom dopadne

csikike
7. sep 2009

jani, este tych padov bude, aj ked viem, ze kazdy pad je tazky, hlavne pre nas... ja si to moc nepripustam, lebo tomi ma kazdy tyzden rozrazenu papulku a tak strasne rychlo bezi, ze mu nestihaju nozicky, tak sa stale rozplesti (volame to asfaltove vyrazky), takze kolienka su vzdy modre aspon na 3-4 miestach 😅 , aj ked ma byt po kom, ja mavam este doteraz furt modriny na nohach... ani neviem z coho