Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

martinaj
23. sep 2009

teli 😀 😀 😀
bobek sa kupe 😀 😀 😀

bocmanka
23. sep 2009

😵 a my sme dnes kúpali bobky... 😀

martinaj
23. sep 2009

inak aj my 🙂 pred chvilou 🙂

zuzkazv
23. sep 2009

ahojte dievčatá môžete mi povedať koľko cm merajú vaše ratolesti?

martinaj
23. sep 2009

juj zuzi vobec netusim ale nieco medzi 86-92 😀 take nosi oblecko 😉

abetka
23. sep 2009

teliiii 😀 😀 😀 😀 . To je bohovskeee. No tak mna vcera maly tak preplesol. Dal mi facku z jednej strany, zdvihla som hlavu , tak som schytala z druhej strany a Alzbeta sa na tom naramne rehotala, tak ani krik na neho neposobil, este ma zatiahol za vlasy 😠 😠 By som ho roztrhla a potom mi isiel spat a povedal , ze daj , tak som dala hlavu a strelil mi znova. To co ma byt.????Je to akoze sucast vyvoja u chlapcov??? 😅

abbi
23. sep 2009

no cudujme sa Teli po kom to dite asi je 😉 😉 Sikulka 😉 😉

abetka, no chlapci nie su dievcatka, ktore sa krasne hraju s babikou, oni su lovci a ty musia prezit 😉 😉 ale urcite mu to nedovol.

zrzulka
23. sep 2009

Teli mala je stobodova. ze odkial sa uci, ved od starsich dievcat. Tie ju este naucia veci....nebudes chapat a cvrkat castejsie🙂))))

Abet podla mna v tomto veku je to este jedno ci vychovavas chlapca a ci dievcatko. tak male deti si rozdiely v pohlavi neuvedomuju. To az neskor. takze velmi by som sa na to ze je to sucast vyvoja u chlapcov nespoliehala. Ani na to ze ho to casom omrzi a prestane.Tiez by som mu to nedovolila tak ako Abbi. Skus mu vysvetlit ze ta to boli. Ze ani jemu by sa nepacilo keby ho niekto bacal. Ak mu nedas najavo ze sa ti to nepaci tak to bude robit stale. A neskor bude stupnovat na intenzite.

My sme boli dnes na cviceni po 3 mesiacoch a normalne som nechapala ako sa tie deti za taku kratku dobu zmenia. Super to bolo.

zrzulka
23. sep 2009

Csiki sa neozvala?Kvoli nej som nakukla🙂 uz to ma hadam za sebou... a hanicku pri sebe🙂)))

zrzulka
23. sep 2009

Zuzi nasa mala meria 84cm ale ona patri k tym drobnejsim detom. Aj nozku ma "len" 19.

Este som sa chcela opytat ze ci ste uz vsetky po tom ockovani co sa ockuje od 15 -18 mesiacov?
nasa dokyna nas nahana ze je to povinne ockovanie a ze ked jej pride kontrola tak co im povie? ja teraz neviem ci ked uz ma pomaly 22 to nebude vadit ked uz davno mala byt zaockovana. maju v tom chaos a potom nas nahana.

silvika
23. sep 2009

no ja tu tiez nakukam, na tie fotecky od csikiovcov a som sa nenazdala, ze budem nasu temu tahat z druhej strany

anina1
23. sep 2009

a ja už viem 😉

abetka
23. sep 2009

co vies????

martinaj
23. sep 2009

csiki mi pisala poobde okolo 2hej, ze uz ide, ale odvtedy sa neozvala. myslim ale, ze isla pod celkovou narkozou, tak sa asi ozve neskor 😉

aadula
23. sep 2009

ahojte kočky ja som tiež kvôli csiki nakukla 🙂

dnes mal Samino výsledky z krvi, je chudokrvný, takže musíme brať sirupček .., že dlhodobo, tak hádam zaberie..možno aj preto je taký nervný.... to viem podľa seba 😀

teli Peťka je podarená...Samko rozpráva ešte čínštinou stále...len sem tam sa mu aj po slovensky podarí 😀 a na nočník ani za ten svet sadnúť

simka9122008
23. sep 2009

ahojte maminky, tak ako čo je u csikike nové, som zvedavá a nedočkavá, podávajte infošky
Kočík už máme doma je suprový, som fakt spokojná

janka1874
autor
23. sep 2009

ahojte
tak som sa sem až teraz dostala neboli sme celý deň doma
najprv som bola u zubára no poviem vám také čistenie kameňa som ešte nezažila nie že by som si to nejako extra užívala ale fakt tak detailne mi ešte nikto kameň nečistil som maximálne spokojná až na to že sa mi objavil pod kameňom ďalší kaz

žienky prosím o radu lebo porodím na schodoch Sendy absolútne odmieta chodiť hore schodmi a poviem Vám už fakt v tomto stave ju nevládzem vyniesť hore a ešte keď ju aj položím tak začne tak vrieskať ako keby ju z kože drali už 2 krát mi vybehla suseda pomôcť a vyniesť ju ale poviem vám riadne mi to bolo trápne no fakt ju nevládzem brutal krče mám potom v bruchu normálne sa bojím že rodiť budem na schodoch ale čo mám robiť nechodiť s ňou vonku? to sa predsa tiež nedá poradte nejaký tip ako na to ja už neviem čo vymyslieť dole ide úplne sama

janka1874
autor
23. sep 2009

simi odfoť kočík

janka1874
autor
23. sep 2009

telinka malá je fakt iná šikovnica 😀

ako tak čítam o csikike nič nové ešte nevieme tak si ešte počkáme na nejaké správy

ajula25
23. sep 2009

ahojte

jani a chodievaš s malou aj doobeda aj poobede? Možno poobede by si mohla na Stana počkať a sním ísť domov...ale doobeda....snáď ju nalakať na nejakú lakocinku, keď výjde hore. Alebo už vonku jej pripomínať, že maminka nevládze, lebo bábätko je v brušku a ona je veliká, tak musí sama pekne ísť. No neviem....

Teli som sa dobre zasmiala. Super je Peťula!

Tak csiki stále nič? No toto! Ja už cem vedieť čo a ako...

janka1874
autor
23. sep 2009

ajula doobedu sme ešte poriadne vonku neboli lebo sme boli choré a asi len týždeň spíme raz denne a poobede sa síce o to snažíme že chodíme spolu ale nie vždy sa to dá ako napr. dnes ešte stále nie je stano doma no a všetko ostatné som už skúšala a stále jej vysvetľujem že je už veľká a bude mať sestričku tak musí s mamkou spolupracovať a chodiť hore lebo mamka už nevládze a keď ju aj nesiem a urobím si prestávku a položím ju tak vrieska ako šialená to sa normálne nedá počúvať stále keď ideme domodv jednoznačne robíme program všetkým susedom no hanba jak šľak ja už mám normálne strach ísť domov že čo zas bude vystrájať a ktorý zo susedov vybehne že čo jej robím preto som už z toho total zúfalá

simi pekný je

simka9122008
23. sep 2009

No Jani žiadna sláva, neviem ako ti poradiť, len dúfať že sendyka to pochopí, keď budeš vláčiť Viki na rukách, no ide o to aby si ju práve teraz na konci tehu nevláčila, hmmm, idem porozmýšľať a niečo vymyslieť ako na ňu

janka1874
autor
23. sep 2009

dík simi

telinka
23. sep 2009

taaak baby mam info priamo od pana csikike 🙂

liluska
23. sep 2009

no telinka cakame!!! 😉

telinka
23. sep 2009

hanicka ma 3550g a 50cm a baby su obe v poriadku 😵 😵 😵

telinka
23. sep 2009

viac som nevyzvedala , lebo prebieha oslava 😅

lucia79
23. sep 2009

no riadna kočka, gratulujeme a želáme veľa zdravia 😵

liluska
23. sep 2009

jeeej to je super ze su v poriadku!!! a krasnu vahu mala hanicka!!! Dakujeme za info 😵