Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

telinka
26. máj 2009

lucul , nechodis nahodou mucskovej????
ona je super , mne pomohla aj s gynekologickym problemom lepsie ako gyndos 😉

alinka76
26. máj 2009

ja by som šla na gyndu, však gyndoška ti pozerá prsia. a ak ona napíše lístok ku kožnej, tak potom tam.

huleni
26. máj 2009

janka uz sa polepsim_:o))) uz tu budem minimalne jeden krat za den aby som bola v obraze..baby kolko sa plati na tej orave..nam nevysiel ten domcek co sme planovali, tak zistim ci moj manzel bude robit a ak nie aspon kuk by sme prisli:o)

telinka
26. máj 2009

peta asi bude tiez kozna.....som mala na krku taky kozny vyrastok a aj som sa s dr. dohodla na termine , ale peta mi to osetrila a uz tam nic nemam 😀 😀 😀

huleni
26. máj 2009

no idem vyvetrat dieta tak zatial packo

luculka
26. máj 2009

teli chodim Elvediovej,,ale ked neboli potrebne doporucenky,,chodila som aj Muckovej 😉

janka1874
autor
26. máj 2009

huleni pokiaľ dobre viem tak 20eur na noc je izba ale to sa radšej pýtaj ajuly alebo hľadaj linku v stretkách priamo na penzión 😀 😀 😀

luculka
26. máj 2009

ano 20 eur na noc izba,,, 😉

csikike
26. máj 2009

no, kym som vas docitala...
zobrala som tomika ku nam do izby spat, na prenos sa nezobudil, ale tu spal iba hodinu, tak som zvedava co bude
a luc, ja by som tiez navrhla koznu, ved ked uz aj tak s usami tak sa moze aj inde pokukat 😀

aadula
26. máj 2009

tak ja som minulý týždeň objednala Paťku ku kožnej a objednala nás až na 12.6. 😝

bocmanka
26. máj 2009

🙂 luc..ku kožnej s uchom... 😀
😀 a s prsom možno k ortopédovi..?????
ale nieeeeeee.....určite aj aj, ale celkom iste najprv kožná

janka1874
autor
26. máj 2009

klasika keď ja by som aj chcela vypadnúť z domu skôr tak slečna ešte spinká no iná šikovnica 😀 😀 😀 😀

janka1874
autor
26. máj 2009

tak odchádzam salsovať (teda najprv kávička a malú vyprevadiť k babke)

luculka
26. máj 2009

🙂 s uchom nejde len tak kazdý koznej 😀
mám tký flak za uchom a mamina ma strasí ze aby som z toho nemala rakovinu koze 🙄 🙄

simka9122008
26. máj 2009

Luci radšej choď, aby sa niečo nezanedbalo

bocmanka
26. máj 2009

ste asi v ordinácii, žeee?
páčia sa vám?
http://www.bata.sk/artikel/78037

janka1874
autor
26. máj 2009

boc pekné sú

aadula
26. máj 2009

boc sú peknučké 😉

simka9122008
26. máj 2009

Aj mne sa páčia

bocmanka
26. máj 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
aadul jaká pózička...
k sukni nosíme tenisky,....tak som myslela , že to takto vyriešim, ale asi sa v tom bude potiť nožička

aadula
26. máj 2009

my sme boli poobede vonku malý mi zaspal na hodinku v kočíku, išli sme s kamoškou na kofolu a malý sa tam prebral, spustil taký plač...potom sa ako tak uľkudnil a chcel to tam celé preskúmať...o niečo sa potkol a zas urobil salto..len o kúsok minul hlavou tehlu, ja som z neho už v kŕči ... on chodí ako malý koník

bocmanka
26. máj 2009

🙂 ale na záver to vždy ustojí, tak je samko riadny káder

aadula
26. máj 2009

no som ho vypusinkovala..kamoška mu začala šašky robiť...ja som mu tam veľkú motorku pri ceste ukázala a celkom sa ukľudnil čerťúšik moj

bocmanka
26. máj 2009

😉 aadul

aadula
26. máj 2009

boc teraz čítam, že aká pózička 😀 ..to nás paťka cvakal...lebo Samko vystrájal, tak sme len tak na rýchlo pózovali 😀 ...stará vypučila riť 😀

telinka
26. máj 2009

aadul.....ty srandistka 😀 😀 😀

aadula
26. máj 2009

joj však mam taký pupok...sa ma minulý týždeň kamarátkyna mama opýtala či čakáme bábo 😅 ma normálne rozhodila.... a ja že nie..., že už máme...tak asi jej to bolo blbšie ako mne...a že ..no však aj mojej dcére ostalo také bruško... 😅

aadula
26. máj 2009

inak mám ho tak dopredu..že bude to chlapec 😀 😀

telinka
26. máj 2009

jaj tak u nas na ulici jedna babizna mi uz zo 3x povedala ze mi to tehotenstvo prospelo...uz mi s tym ide na nervy...ocenila by som keby povedala.. jej ale si pribrana , alebo tlsta , no ona to vola ze "prospelo" 😀 😀 😀

csikike
26. máj 2009

aadul, to poznam, ja som bola v sobotu u mamci v obchode aj s maly a tam taka pobozna tetka prisla a zacala sa mami pytat kto som a ked mama povedala, ze vsak moja dcera tak stara, ze to nemoze byt pravda, ze kedy som tak neskutocne pribrala... mama sa ma pokusila hajit, ze vsak cakaju druhe babo a ona jej len to svoje hudla, ze aka som vyzrata 😅 no mala som dost, radsej som sa spakovala a vypadla 😕
dnes mam velmi divny den, maly cely cas len vresti, ani nevie preco... nastastie uz mame tatina doma, tak uspava, ja si idem dat sprchu konecne