Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

simka9122008
24. okt 2009

Mi sme zajtra pozvaný k našim na obed, huráááááááá sa teším ako malé decko, trochu vypadnem z toho stereotypu

janka1874
autor
24. okt 2009

simi tak to je supeeeeer

bocmanka
24. okt 2009

😀
juj simka, ja stále vravím ako to zvládaš...
ja to v poslednej dobe nezvládam...
tiež som dosť unavená...teraz mám maminu na pn, tak ked sú chlapci v škole a v škôlke jej dám malú na dve tri hodinky...
občas idem cvičiť, ale občas aj nevládzem, som jak paralyzovaná čosi robiť, urobím a aj tak to nevidno...
tiež potrebujem nejaký impulz..
zajtra ideme na turistiku s manželíkom,zoberieme asi marka, len tak nakrátko, v prírode načerpať sily
a tiež majú v pondelok obaja tvorivé dielne, idú robiť šarkanov z prírodnín tak čosi nazbierame cestou a tiež tekvice, asi v baumaxe ich kukneme...
pá a pekný večer, idem vybrať vínko a dáme si s drahým...aleboo žeby som vytiahla aj vonavé sviečky?
aadula....inak poriadne vysoko sa vyšplhala aukcia, romina má čiapku na zimu čo stojí 5 libier, aj s rukavicami a baby to aukciuujú bežne za 23 euro, je to normálne???????????
ja ju mám za 5 libier, čiže 5 euro..
mám doma 4 balíčky z nextu pre deti na vianoce a narodeniny, kedže mám decembrové a januárové deti....sa tešííííííím 🙂

janka1874
autor
24. okt 2009

tak ja osobne si myslím že to bude počasím

abbi
25. okt 2009

ahojte ... tak hlasim skore dobre rano.. no asi iba rano. az tak dobre nie je 😠 Natan sa zobudil ako bezne o 6 ale po zmene casu o 5 tak uz teraz je nervozny a ja s nim. Este ze chalani nie su doma... 🙄

simka9122008
25. okt 2009

No Boc niekedy sa aj ja sama sebe divím ako to všetko zvládam 😀 , dnes sa už cítim omnoho lepšie, aj som sa ako tak vyspala nato že som šla spať dosť neskoro, som ráno vstala čerstvá ako rybička už v novom čase o 5.30, čiže v starom o 6.30, práve som si umyla vlasy a popíjam kávičku, lebo doobedu vyrážame k našim, tak vám prajem peknú nedeľu

simka9122008
25. okt 2009

Abbi, už aj moje dve deti sú obidve hore, malý teraz vstal a malá mi tu už kreslí v časopisoch 😀

aadula
25. okt 2009

ahojte

boc fu fakt vysoko..keď som tam ja nazrela, bola tam cena okolo 7€ 😕 a prijemné turistikovanie 🙂

náš Samino vstal tiež po novom o 5.50 h 😅 a naša slečna tá ešte spí

csikike
25. okt 2009

ahojte, tak mne tomi vstal po novom 6,30 presne, ako vzdy
a mala mi vcera za cely den spala az 3 hodiny, tak som myslela, ze po kupani a mliecku odpadne na cicku ale ona vytrvala a kukala s tatinom film z jojky, ja som o 20tej zalahla 😅
aadul, dodatocne vsetko naj patke
chorym uzdravenie 😉

aadula
25. okt 2009

csiki ďakujem za paťku 😉 Tak tvoja Hanka, od malička rada telku pozerá 😉

janka1874
autor
25. okt 2009

ahojte
aj u nás sa dnes vstávalo skoro po novom o 5.30 a pritom celý týždeň spala do 7.30 tak to by bolo ponovom 6.30 ale ona nie ona sa v nedeľu rozhodla na skorší budíček tak som ju presťahovala ešte ku nám do postele síce nespala ale aspoň my sme mohli ešte podriemkavať a presne ako u abbi už máme za sebou prvú nervnú krízu únavy tak som zvedavá do kedy vydrží byť hore
a ja som sa práve rozhodla že zaľahnem s ňou keď pôjde spať polievka je navarená a druhé aj tak neviemč o by som urobila 🙂 tak máme segedín od našich zo včera ale niečo musím večer vymyslieť lebo zajtra behám po lekároch tak musím niečo ukuchtiť
poradte čo dnes varíte

abetka
25. okt 2009

Ahojte. Tak ja som vstala teraz a deti doteraz kukali TV 😵
Jani kura so zemkamz do rury a obedik mas sup, sup 😉
Peknu a pokojnu nedelu vsetkym

simka9122008
25. okt 2009

Jani ja som včera robila rizoto
Mne práve deti jedia bundáš kenír 😀

simka9122008
25. okt 2009

Neviem či som to dobre napísala no ja keď neviem ako tak sa riadim pravidlom, píš ako počuješ 😀 😀 😀

martinaj
25. okt 2009

ahojte, tak ja som dnes vstala o 8,40 a ked som zapla comp, tak som zistila, ze je 7,40 😠 uplne mi uslo, ze sa meni cas 😅

simka9122008
25. okt 2009

Tak mi sa ideme obliecť,vychystať a fičíme k našim, užite si peknú nedeľu

janka1874
autor
25. okt 2009

tak u nás je už Sendy v postieľke nech sa snažím ako chcem ale už mi skoro zaspí po stojačky tak čo už a kedže dnes máme pekne slnečno tak sa chystáme niekam pekne vonku a potom pôjdeme pozrieť pre Sendy nejaké čižmičky to jediné nám fakt chýba na zimu ak by prišla a chcem to mať dopredu nachystané lebo ako sa od maličkej niekam dostanem 🙂

aadula
25. okt 2009

u nás je stále hmla a nie a nie stúpnuť 😠 a to som sa tešila, že bude teplúčko, pekne a pôjdeme von

csikike
25. okt 2009

ahojte, u nas je uplne letne pocasie, som boal vonku v kr. tricku a je fantasticky... 😵
konecne mi rodina pospala, tatovi je zle, boli ho hlava a brucho, takze mam doma 3deti 😅

abetka
25. okt 2009

a to coooooooooooooooo 😲 . Smeboli v polovici druhej strany
Ja som bola dnes s detmi u nasich a som si oddychla 😝

telinka
25. okt 2009

ahojte defcata 🙂

tak ideme vazne superstarovat 😉
ja som mala nezvykle super vikend pretoze MM nepracoval ani okolo domu takze peta ho obletovala a ja som mala klidek 😵
tak ste mali vsetky program eno-nuno ked sme tak zapadli 😀

janka1874
autor
25. okt 2009

juj žienky poradte čo mám robiť
v piatok som si mala ísť pre výsledky na predoperačné vyšetrenia aby som si to mohla zajtra dobehať a už len čakať kedy to príde no hold smola lekár si jednoducho povedal že si skončí skôr a už tam nikto nebol keď som tam dorazila tak som mu volala sľúbil že mi pošle výslekdy mailom čakám čakám celý víkend teraz konečne dorazili ale zjavne nemám program taký ako on a normálne sa to nedá rozlúštiť teda ja to neviem vôbec čo teraz s tým keď pôjdem zajtra na interné tak ma vyrazia a on začína až poobede o 15-tej
juj som taká napálená do prčic

bocmanka
25. okt 2009

😒 jani tak to ti ja neporadím...

my mse dnes turistikovali...skoro som umrelaaaaaaaaaa
ale zvládla som to, a podstatné je, že zatiaľ chodím a idem otvoriť vínko..

bocmanka
25. okt 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

na martisnkých hiliach je ešte stále dosť snehu, a stále neviem či ide jar alebo ide zima..

janka1874
autor
25. okt 2009

no boc ja normálne neviem čo robiť teraz ma porazí faktprečo ja mám stále takú smolu na lekárov 😒

simka9122008
25. okt 2009

No jani, to je fakt blbéééééééééé, už nech je Viki na svete, nech máš pokoj od lekárov

janka1874
autor
25. okt 2009

veru simi už nech mám za sebou behanie po lekároch a dúfam, že ich aspoň 10 rokov nebudem potrebovať 😀 😀 😀
nejako som to poupravovala a som zvedavá či ma s tým zajtra nevyhodia z interného no uvidíme ak áno tak si to zopakujem v utorok 🙂

simka9122008
25. okt 2009

No ja verím že z toho vídu a nenechajú ťa toľko behať, držím palce

csikike
26. okt 2009

baby, to ste vsetky vcera zurovali? ani dnes nikto? 😲
vcera mi mala cely den prespala, a v noci bola tiez zlatucka, vstala iba o 1.20 a potom o 6,20 parada, tak som cerstva 😵
prave som naplnila kuracie cecky a uz sa tesim na obed 😵

anina1
26. okt 2009

dobré ráno 😉
tak u nás časový posun nemal žiadny vplyv na malú, zaspáva aj v novom čase o 23.20 cca 😝