Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

simka9122008
28. okt 2009

Bože, ani sa mi veriť nechce, že už malá Viki bude na svete, neuveriteľne rýchlo ti to Jani ubehlo 😲 😲 😲

janka1874
autor
28. okt 2009

veru šialene rýchlo to ubehlo

liluska
28. okt 2009

veru jani...uz som po tebe na rade o chvilu aj ja 😉 😵

janka1874
autor
29. okt 2009

no že nás nájdem na druhej strane to by ma nenapadlo

tak sa lúčim o hodinku odchádzame držte palce a určite sa ozvem 😀 😀 😀

ajula25
29. okt 2009

jani drž sa. myslím na teba.... 😉

hej baby kde ste? Však sme na druhej strane až!

bzuco
29. okt 2009

jani....držíme palce 😵

ajulka ahoj
boli sme doobeda vonku....dokončujú nám tu novú bytovku, tak malý pomáhal robošom dávať zámockú dlažbu 😀 😀 - búchal kladivom a potom ho jeden chlapík zobral do buldozéra, no malý bol v 7mom nebi 😀 😀 😀 😀 ...ani domov mi nechcel ísť 😅

csikike
29. okt 2009

jani, drzte sa 😵
bzuco, to je zlate 😀
vsetkym chorym uzdravenie
my sme boli v MC sa hrat, tomi sa tam vyblaznil, a mala drichmala, ved co bude robit cez den, ked v noci je hore 😅

ajula25
29. okt 2009

bzuco ahoj
no tak to je super. si viem predstaviť ako sa tešil 🙂
A my sedíme doma a začalo aj pršať. Lukymu je o niečo lepšie ale ten kašel je na porazenie.....dúfam, že ho to nebude dlho držať.
Csiki aspoň Tomi sa vyhral. Ja som taká lenivá, že mne sa nikam nechce chodiť. Ale dnes u nás otvárajú novú časť obchoďáku, tak som chcela zájsť s deťmi. No ale začalo pršať 😠 Uvidíme,. Možno zájdeme k našim.

lenka85
29. okt 2009

csiki a uz je to lepsie? Aaaa, ozaj, aj ty chodis s malou do vacsich kolektivov? Ja som sa s malym bala,ale uz asi kaslem na to, lebo Hanka by sa mi zblaznila. Dnes sme boli cele doobedie v detskom kutiku v Avione, no co s nou, ked vonku prsiiiii. A potom sme sa s drahym prestriedali, isla som s malym na kontrolne sono obliciek - a mame to v poriadku, chvalabohu...

glorita
29. okt 2009

ahojte...to pocko je des..ja nemam teraz ani auto vcera,dnes,tak sa moc z domu ani nepohneme...no fakt,esteze existuju kutiky a mc....

rozmyslali ste uz niekto nad nejakymi kruzkami pre deticky?sport,ci hudobne?asi to je teraz este skoro,mam na mysli ale aspon nieco vyhliadnut a prihlasit sa,lebo ako to poznam,vsade aspon rok dopredu.....

JANKAAAAA,drzte sa,myslime na vas 😉 😵

silvika
29. okt 2009

baby teda my v kolektivoch vobec ne sme, dali sme si gumaky hrube pomozky do nich, bundicku prsiplat priruke a supajdili sme na prechadzku na cintorin, maly zboznuje sviecky, svietniky krize, kvetinky tak kam inam ist nie? ....

telinka
29. okt 2009

tak tak silvi , my dedincania sa musime zaobist aj bez kutikov a MC 😀 😀 😀
aaaaleked sa sce secko ide 😉
ak my mame za sebou dnes gumakovu prechadzku a teraz ideme gratulovat nasej klarke , tak sa do vecera zabavime u nasich 🙂
tak si "uzite " dusickove pocasie 😉

glorita
29. okt 2009

babyyy vidim ze vy mate sviatky ked mate gumaky... 😀 😀 😀 😀 😀
ja to neratam,ze prechadzka,to je jasnacka ako facka,kazdy den,doobeda,vecer za tmy a gumaky patria k standardu oblecenia bohuzial u nas,malokedy mu ich vyhovorim 😀 😀 😀 😀 no a to ani nepisem,ked smeo vikendoch an chalupe a tam je b noch nonstop na dvore v pieskumhline,cemente e apod......tam je az ta prava dzedzinaaaaa 😵

tinyleaf
29. okt 2009

lenka, ak niekedy budes mat cas a pojdes s detmi do Avionu, daj mi vediet, prisla by som Vas pozriet. V tom novom detskom kutiku som ste nebola, ale s malym by som tam niekedy sla 🙂

lucia79
29. okt 2009

veeru, my na dedine, gumáky naše každodenné, tie mláky nestíhajú ani vyschnúť.
dnes sa Maťo v jednej tak vyválal, že mal mokrý každý kúsok oblečenia aj vlasy, som mala radosť, keď došli s babkou.

csikike
29. okt 2009

baby, to nie len na dedine ficia gumaky, ja ho neviem prehovorit aby si obul nieco ine, takze si nerobim tazku hlavu ked vbehne do mlaky...
inac tomi ma take gumako-snehule, alebo ako to nazvat, lebo su take teplucke, ale snehule zvyknu byt ukoncene gumickou aby sa tam nenahrnul sneh, nie? a tieto to nemaju 😅
leni, a ci je to lepsie? hm, ani by som nepovedala, cez den spinka vela, ale v noci ked vstane, tak je vzdy 1,5 hodinu hore a rano od 6tej alebo o 5,30 je hore az do tej 10tej... potom spi az do 18tej s prestavkami na papanie

silvika
29. okt 2009

jaaj glor ze gumaky su sviatok my tu mame aj napadane listie ako nieco mimoriadne, najskor musim pozberat "poklady" z travy, ja hrabem on mi rozsypa po dvore, zaklad je istit oba vychody branku zamknut a sledovat kde asi chrusto je lebo je este dost maly tak obcas ho podla kocurov hladam. len tu tieto dedinske chlapciska raz chce ist s tatrovkou potom zasa na bicykel potom pesi inokedy na kociku ho mam trajdat blato je vsade a hned ako trochu poprsi sak tu furt dosik cosik stavia. my skorej tu paradu neuzijeme, horsie ze aj mama chodi skor ako to dedinske chlapcisko 😝

tinyleaf
29. okt 2009

baby co sa vyznate na FB, neviete poradit? Doteraz mi vzdy prislo na mail, ked niekto nieco okomentoval napr. v albume, ale uz mi to nechodi a iba nahodou objavim nove komentare. A este nedavno som mala na pravej strane taky stlpec, ked niekto z priatelov pridal napr. nejake nove fotky do albumu...a zrazu to tam nie je. Neviete, to som nejako omylom zrusila, alebo co? Ten FB je pre mna taky komplikovany 🙂

simka9122008
29. okt 2009

Ahojte kočky, tak sme konečne doma, u našich bolo super, no doma je doma, boli sme bez kočiara, tak sme mali prvykrát väčší výlet na pešo, vlastne busom, od nás na Furču, ale zvládli sme to v pohode
Poobede som hovorila s Jankou, tak vás všetky pozdravuje, má sa fajn, no nudí sa, veď to poznáte ak ste neustále v kolobehu a zrazu nič, nemáte na robote, len čakať na veľký deň D, už sa na malú babuľu teší, Sendy je o.k., včera mali večer pri uspávaní menšiu plačúcu krízu, ale už je dobre, zvládnu to v pohodičke, Janka už od 18.00 večera nesmie nič jesť a zajtra doobedu sa ide na to medzi 10.00-12.00, je naplánovaná na sekciu, ak niečo lekárom súrne do toho nepríde, tak držte palce, nech to už má za sebou, potom dá ihneď vedieť, tak budeme referovať prvé nové infošky

ajula25
29. okt 2009

tiny nezrušila si to omylom. To je nový look FB a je taký divný. Starý bol lepší...možno ja preto, že sme naň boli už zvyknutý. No ale tie upozornenia, to neviem.

ajula25
29. okt 2009

jo ešte som chcela, že zajtra budem na Janku intenzívne myslieť. Simi Stano ti dá vedieť, či Janka? Bude mať len spinálku, či epi?

simka9122008
29. okt 2009

No neviem asi mi dá vedieť Janka

simka9122008
29. okt 2009

Myslím že spinálku

zucha
29. okt 2009

Babule, tak to uz tu za chvilu bude dalsie babanko. Ja som pridala do albumu aktualne fotky tych mojich nezbednicok.

simka9122008
29. okt 2009

Bože Zucha ako už Kaťa vyrástla, neskutočnéééééééééééééé, už z nej nie je bábätko, ale malá slečna

abbi
29. okt 2009

Zucha... nadherne fotky. Hlavne ta posledna. Pocuj vy uz vypekate???

lucia79
29. okt 2009

zucha, chutnučké sú dievčatá a ako sa na seba podobajú 😵

zucha
30. okt 2009

abbi, to som jej len nechala kusok cesta, co mi ostal z kolaca a ona vykrajovala. Vianoce su este predsa len velmi daleko 😉

tinyleaf
30. okt 2009

diky ajula, tak aspon o nieco som mudrejsia 🙂

simka9122008
30. okt 2009

Kočky ja od rána toľko myslím na Janku, o chvíľu už pôjde, konečne bude malá babuľa na svete, jupíííííííííííí