Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

huleni
21. dec 2009

ahojte, tak super ste mi poradili kupili sme dnes v deichmane malej take teple snehule a z vrchu je to ako gumaky tak sa moze brodit aj člapkanicou a teplucke su:o))
no tiny keby si blizsie tak ti oblatky dam ...mna vzdy svagrova nabali oni to vyrabaju so segrou:o) ale v tescu urcite budu :o) ja mam pocit ze nemam nic okrem darcekov ale nejak sa mi ani nic nechce:o)

simka9122008
21. dec 2009

Ajul to je fakt blbé, keď Lukinko teplotuje a fakt nemáš ako vybehnúť do obchodu, ja keby som bola tvoja suseda tak ti aj komplet nakúpim

simka9122008
21. dec 2009

Aj mi sme dnes kúpili oplátky na poslednú chvíľu skoro som na nich aj zabudla 😀 😝

ivana26
21. dec 2009

ahojte,
konecne som vas docitala 🙂
simka, gratulujeme k zasnubam 😵 😵 😵 krasny predvianocny darcek
ajulka, nech je Luky rychlo ok, chudacik
teda csiki, ked sa dari, tak sa dari 😒
my uz mame stromcek tiez postaveny ,aj napecene, este v stredu uvarim kapustnicu a hotovo.
hrozne ma rozculuje, ze tu nedostat vianocne oplatky 😠 mi to chyba
a ani bobalky nerobia a ja som este nikdy nepiekla, neviem ako sa robia ☹ na slovensku som zvykla kupovat.

bocmanka
22. dec 2009

😵 😵 čaute,
tak my máme chlapcov posledný deň v škole a v škôlke, nastupujú asi ako všetci až 11.januára v pondelok, a manželíka mám oddnes doma na dovolenke a bude s nami celý celučičký prázdninový čas....

my sme včera korčuľovali večer u nás na pešej, teda maťko s markom až skoro do 19h a rominka zaspala ako v oleji až do rána ránečka, neuveriteľnéééééééééé

😵
dnes chceme ísť do pôrodnice pozrieť našu babuľku, bráškovu kiaru, a sranda je narodená v decembri ako naša romy a matej a dokonca je aj strelec, to budú baby žúrovať o pár rokov spolu...hahaha

pekný deň

janka1874
autor
22. dec 2009

Dobréééé ránko krásne zasnežené a stále sneží
my máme tatina už od piatku doma síce stále aj niekam odbehne ale v podstate je doma čo je supeeeeeeeeeeeer
a ja idem dnes z roboty na večeru dúfam, že to tatik s dvomi zvládne sám a ja sa aj navečeriam a nebudem musieť hneď utekať domov 🙂 uvidíme ešte som od nich nikde takto nebola na dlhšie iba čo sme zbehli do obchodu

simka9122008
22. dec 2009

Jééééééééééj Jani to je super, uži si to a neboj Stano to s kočkami zvládne, hlavne sa ty odreaguj
Veru v Košiciach nádherne sneží

simka9122008
22. dec 2009

Aj náš malý je posledný deň v škole, no už sa neučia, pôjdu aj do mesta do Aidy a pozrieť Betlehem
A od rána prázdninujeme, hurááááááááááá, netreba ráno vstávať a chystať sa

bzuco
22. dec 2009

ahojte

u nás včera krásne snežilo, no hádam aj dnes ešte bude....len sa bojím toho oteplenia od zajtra ☹

csikike
22. dec 2009

Ahojte, tak aby som dokoncila vcerajsok, tak sa mi zase pokazila umyvacka, ktoru mi pred par dnami opravili (mesiac som cakala na opravara), a aby to nebolo malo, tak tomi sa zase zdubkal medzi sedacku a radiator... a v noci... ani nevravim, mala bola hore kazdu hodinu 😅
vidim to na super sviatky 😀

martinaj
22. dec 2009

ahojte 🙂 ja som doma z poradne 🙂 maly sa otocil ritkou dole 😖 tak uvidime o 2 tyzdne mam ist zase do poradne, ci sa da naspat.....
csiki neskutocne stastie ta teraz postretlo 😠

simka9122008
22. dec 2009

Csikike, no vy to máta nejaké pestré

silvika
22. dec 2009

csiki daj znacku spotrebica, nech nekupime tiez taky vyydarok 😉

janka1874
autor
22. dec 2009

veru csikike tá značka by zaujímala aj mňa
a fakt keď sa darí tak poriadne už radšej nič nerob nech to obdobie prehrmí a nič viac sa nepokazí

janka1874
autor
22. dec 2009

tak my máme zas preorientovanú izbu a vonku je nááááádherne sneží a sneží len neviem načo keď od zajtra má byť skoro 10stupňov 😀 😀 😀

telinka
22. dec 2009

ahojte

u nas dnes uspesne nastupil odmak....su 3 stupne a sunko sviiiiiciiiiii 😠 😠 😠
teta boc nam poslala mikulassku ciapku , petke sa naramne paci , normalne v nej isla aj spat 😀 😀 😀 dakujemeeeeeee 😵 😵 😵
starsna sikulka je ta peta , dnes dosli objednane oteplovacky a bunda z neckermannu a ja ze co je tak ticho...tak si uchmatla noznice a take 3 zastrihy na pasci na tych oteplovakoch urobila 😕 take tupe noznice co s nimi striham papier na pecenie a islo jej to 😅 esteze len na pasci a nie nikde v strede nevystrihla dieru , budem to musiet nejako zakamuflovat 😅 😅 😅

abbi
22. dec 2009

Ahojte dievcata 🙂
tak ja som tu mala na ranajky 4 ludi z Kanady a UK.. co byvaju tu v nitre. Nech sa necitia sami na vianoce 🙂 😉 tak to bolo velmi mile. Uz zacinam mat pocit, ze idu vianoce. TIez mam MM doma od dnes, ale furt sa nieco pokazi a musi to ist riesit do roboty... tak dufam, ze uz priede stedry den a bude klud 😉 😉
Joj ja dufam, ze ten odmak nepride ☹ ☹ mne sa ten snech paci 🙂 lepsie ako clapkanica ☹ ☹

lucia79
22. dec 2009

ahojte kočky,
no mne, aby nezačali pred sviatkami zdravotné problémy, dnes u zubára, nasadené ATB a po dobratí mi idú trhať 8.-čku, ani nie je celá vonku, ževraj to bude zážitok, ktorý si len tak neužijem, a to mám v januári skúškové, tak neviem, či to mám risknúť cez to alebo to odkladať 😒
tým pádom asi končím s kojením, aj tak už vyše 2 týždňov kojím len v noci, tak to budem musieť uzavrieť asi definitívne

ale od včera mám pekáreň, tak uvítam nejaké rady a hlavne recepty, prosím telinka, ak ich máš v nejakej podobe, mohla by si mi poskytnúť? ďakujem, samozrejme to neponáhľa 😵

lenka85
22. dec 2009

u nas ten odmak uz je, vonku je uz clapkanica ale nadherne svieti slniecko a je uz prijemne teplo... sice skoda, lebo na vianoce ma byt bielo,ale co uz...
tiny oplatky kupis isto aj u vas v obchode... Csiki, ked sa dari, tak poriadne - sa hovori, ze na posra... aj hajzel padne, tak to si mala ty vcera:((

janka1874
autor
22. dec 2009

telinka poteší
fakt teraz ma napadlo nemáš po Peťke nejaké zimné čiapočky na predaj ale úplne malinkaté pre Viky by som potrebovala lebo tie čo nosila Sendy sú jej veľké

silvika
22. dec 2009

no zdravim, u nas je ako na jar, ze asi sa len nedavno pocasie pomylilo a spustilo snehu, teraz sa vsetko topiii a fuka vietor, ze "naparadu". aale aspon som upiekla vianocku a je faaakt dobrucka, nasa tradicna, skoro som na nu zabudla ! chalan asi vie kolko je stupnov co bolo pod minus 5 nechcel ani von chodit dnes sme boli pekne krasne v obchode jasne ze tam este vbehol druhy krat este ze je to tu u nas v dzedzine kde nas poznaju aj mi ho prichylia kym nabalim do tasky a potom sa s nim este prechadzam medzi regalmi aj s nakupom - nakupovac

aadula
22. dec 2009

ahojte, u nás je tiež odmak, ale mne je celý deň zima a ide mi hlavu roztlačiť, som si aj ľahla, ale nič nepomáha...Doobeda som bola trošku v meste, ale ledva som zaparkovala, takže len najpotrebnejšie veci som vybavila a šup domov. Pred tým som ešte Paťku brala...dnes vystupovala zo zuš-ky..pre svoju základnú školu, hrozne sa bála ako to dopadne 😅 , ale že hviezdila, malá veľkánsky potlesk a učiteľka ju vychválila 🙂 Ja som bola pozrieť len na skúške, som bola hrozne milo prekvapená ako sa jej zmenil hlas /totiž ona doma nechce spievať/ Veľmi pekne spievala ...a bolo to ešte v kostole, tak o to krajšie to znelo...veľmi sa tešila, že jej to vyšlo 😵

Samino je od rána umrnčaný...aj v noci veľmi zle spal ...

telinka, Peťka je šikulka teda 😀

luci, ja by som to asi po skúškovom nechala 😉

csikike
22. dec 2009

ahojte, konecne mi deti spia, uz mi chyba pobalit iba par darcekov... teda tie co su este v obchode 😀

ja sa nestazujem, len teraz mam dilemu ako chodit von...
ci kupit novy (teda pouzity kocik) alebo cakat do januara kym sa bude dat objednat... ale na leto som aj tak chcela menit kocik, lenze teraz by som este musela dokupovat aj vanicku 😅

aadula
22. dec 2009

csiki, ja som malého od marca mala v športovom čo máme...podľa mňa ak by si kúpila nový a dáš tam deku, fusak a nánožníkom zakryješ, tak malé v pohode vydrží...zbytočne kupovať ešte jeden kočík navyše 🙂 ..teda to je môj názor

silvika
22. dec 2009

baby mne zacal maly krivat !!! 😢 ked sa ho pytam tak ho nozicka neboli, aj na pohmat nic ale vidim ze krivka

csikike
22. dec 2009

silvi a nestrpla mu len noha?

silvika
22. dec 2009

noo asi nie, to uz druhy den ma 😅

martinaj
22. dec 2009

csiki podla mna tiez by ste mozno vydrzali aj bez vanicky 🙂 ked ju zababusis 😉

lucia79
22. dec 2009

tak na ten zubný zákrok idem zajtra, nakoľko mi môj obvoďák odporučil iného zubára a ten ma vyšetril a hneď zajtra chce ísť na to a stačilo mi, keď povedal "prídite aj s doprovodom", už teraz mám hrôzu 😢

som si bola hneď v kauflande nakúpiť, aby som nemusela zajtra, no a tam koniec sveta, kobylky, jedny ženy sa dokonca vadili pri mandarinkách 😅

csikike
22. dec 2009

lucia, drzim palce na zajtra 😉
silvi, ak kriva tak radsej chod k ortopedovi... aj ked teraz to uz asi nie je realne...