Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

telinka
29. dec 2009

tak podla toho kalendara ma annamaria meniny 1.7 aj 26.7 😕

super abbi jak sa to pekne trafilo a ladi to s kompletom 😵

aadulka , do LV sa nejde , velmi sa mu zapacil peugeot boxer z TTa aj za "vraj" super cenu , tak berie toho 🙂 aj ked by som vas samozrejme rada navstivila 😵

csikike
29. dec 2009

baby, tak vo stvrtok ideme pre kocik 😵 , bude to S6ka, tak sa vytesujem 😵

ajula25
29. dec 2009

ahojte
abbi tak Natankovi všetko najlepšie k meninkám. Krásny je v tom komplete. Dokonale zladený....

anina1
29. dec 2009

dobrý večer, Natankovi všetúčko naj k meninkám 🙂 🙂

simka9122008
29. dec 2009

Pekný večer, tak ja vegetím a MM žehlí, no čo si viac môžem priať
Natankovi všetko naj k dnešným meninkám

abbi
29. dec 2009

Natanko velmi dakuje 🙂)))

zucha
29. dec 2009

simi, to nemyslis vazne. To sa ti ako podarilo? 😕

simka9122008
29. dec 2009

No MM sa vtom vyžíva 😀

janka1874
autor
29. dec 2009

simi užívajte si to pokiaľ ste rodinka pokope

Natankovi všetko naj k meninám

ja sa na dnes lúčim a ide sa spať 🙂

bocmanka
29. dec 2009

http://picasaweb.google.sk/ski.team.martinky/De...

čauteeeeee, tak ja som dnes lyžovala o 106 , strašne krááásne bolo, slnečno, no úplný ideál počasia, ktorá ma neskutočne dobil, už som to potrebovala..

tu sú fotočky z dnešného dňa, deti boli úžasné...môj syn je fotka č.31, inak siedmy od konca..

a máme už aj po oslave, rodinnej, to zase bolo darčekov, hotové druhé vianoce, matej dostal bicykel, aby marko mohol po ňom zdediť, taaak sa tešil..ale od únavy šicke deti pospali, lebo od soboty chodia spávať veľmi neskoro..

inak perlička, ak ste kuk foto na fb, zo štefanskej zábavy, tak to bola sranda, okrem toho, že nás bolo 18, bola tam aj moja kamoška, herečka barbora bobuľová s partnerom a taak sa im páčilo, fakt do skorých ranných hodín sme sa bavili, v nedeľu prišli aj s dcérkami k nám na návštevu, plus švagrinka, a ďalšia kamoška z neapola...no nás je tu furt jak maku, ale zase na druhej strane varili italské vecičky mňamky...

idem vybrať z mrazničky "jeleňa", chcem ho zajtra naložiť a urobiť na silvestra, kto chce prísť?...hahaha

bzuco
29. dec 2009

abbi...no supersky natanko vyzerá 😉

bocmanka
29. dec 2009

😵 booože, to je chýb...
priasť...prísť
a to čo mi píše věcičky????
inak abbi, ste hroozne chutní na tej spoločnej fotoske...

anina1
29. dec 2009

boc ona má už deti?barbora myslím..inak je presne o deň staršia odo mňa 🙂

bocmanka
29. dec 2009

🙂 jasnééé, má 3ročnú leu a 1,5 ročnú anitu...

glorita
29. dec 2009

boc tak ked si uz tak vo svungu s tym jelenom,hod mi pls naky dobry receptik...nech potesim tohomojho polovnika a nech si skonzumuje konecne aj to co sam ulovil,teda odo mna navarene... 😀 😀 napecene 😀

abbi,krasne rodinne fotos,boc uzasne pocko na lyziach,syn fesacisko... 😵 a samozrejme este vsetkym via-a povianocnym decembrovcatkam dodatocne vsetko naj,naj,najlepsie 😵 😵 😵

ja vasnejakonestiham,stale chaluparcime,teraz uz konecne aj lyzujeme jupi...ale uz smekonecne doniesli teraz na vianoce na chalupu net,tak mozno tihnem viac popismenkovat 😵

abbi
30. dec 2009

BOC 🙂 byvat v Martine ma svoju uzasnu vyhodu, kopec na dosah a lyzovanie dostupne. ticho zavidim
Glor uzite si chatu 🙂 budete tam aj silvestrovat? aj my sme hladali chatu, ale vsetci ochoreli a tak bude sivlester u nas na dome ... vsetci moji surodenci pridu uz sa tesim 😉 😉

martinaj
30. dec 2009

dobre ranko 🙂
natankovi dodatocne vsetko naj k meninkam 😀
baby ja dnes idem na pedikuru 😵 😵 😵 odkedy mam Vercu tak som nebola, konecneeeeeeeeeeeeeeee! a este to stiham pred porodom 😀 😀 😀

bzuco
30. dec 2009

ahojte
nám fajne cez noc nasnežilo, ideme sa obliecť a šup-šup na kopec sa sánkovať 🙂

martinaj
30. dec 2009

tu u nas tiez snezilo, ale do rana je z toho akurat voda 😠 a pocasie otrasne 😠

abbi
30. dec 2009

aj u nas snezilo a zatial je to nieco medzi snehom a vodou.. no stale viac sneh ako voda 🙂 takze idem vyhodit deti von 😵 😵

simka9122008
30. dec 2009

Ahojte žienky, mi ideme o chvíľu obedovať a potom hor sa sánkovať, poobede chceme zbehnúť do mesta, lebo už zajtra bude treba pripravovať veci na silvestra, tak Vám prajem šťastlivý nový rok, aby bol omnoho lepší ako ten pred tým, pokojný, plný lásky, porozumenia a hlavne zdravia všetkých

janka1874
autor
30. dec 2009

ahojte
no dnes nemám svoj deň Viky má síce dva mesiace a len včera som sa vytešovala že už to je konečne s tým plačom lepšie tak zato od rána tu reve už som z nej na nervy fakt ju asi prestanem chváliť lebo vždy sa to poserie potom

abbi u nás je tiež zatiaľ bielo len do kedy

a ešte ma vytočili aj v antiku keď sme sa konečne rozhodli to prepísať tak ddo telefónu nám povedia ináč a aj tam povedali ináč tak som tam teraz volala a zas niečo iné mi povedali ohľadom akcie čo majú teraz oni sami asi nevedia čo hovoria no čo už

simka9122008
30. dec 2009

Jani to všade je tak že raz ti povedia tak potom ináč a ty si z toho jeleň, to aj mňa riadne vytáča 😠
Tvoja Viki už má 2 meisace, pánečku ako rýchlo rastie 😲

bocmanka
30. dec 2009

🙂 ja hlásim, že u nás nasnežilo a všetko sa to topíííí, aj manželík volal z martiniek a začalo im liať, ešteže lyžiarske preteky decká stihli..
matejko bude smutný, práve dnes má narodeniny, nachystala som mu balíčky pre deti, sladkosti a oni ich zabudli ako na potvoru doma.. 😝 😝

bocmanka
30. dec 2009

🙂 glor, jeleň sa len rozmrazuje, ešte vyberám, ktorý recept, potom napíšem..

ale kočky zajtra na silvestra úžasnýýýýý šalátik, robila som ho včera večer na oslavu:
na dno misy šalát polníček /môže byť aj ľadový/, naň rucola /šalát podobný listom púpavy, majú ho v kauflande alebo bille ab.v lidli.../, na to natrhať schwarzvaldskú šunku alebo nejakú suchú šunku /aj v kauflande majú volá sa to nejak čiernohorská šunka../, nastrúhať nahrubo buď parmezán alebo goudu, navrch nasypať plátkové mandle, citrónová šťava, trošku bylinkovej soli a olivový olej..
pre fajnšmekrov, staré rožky na malé kocočky usušiť v rúre a posypať šalátik,
mňamkaaaaaaaaaaa

bocmanka
30. dec 2009

zabudla som cherry paradajky..

simka9122008
30. dec 2009

Boc tak všetko naj Matejkovi

luculka
30. dec 2009

cafte,,,tak dnes zase teplotkujeme,,,a vyzera to ze mame kiahne alebo siestu chorobu,,,,uvidime,,,,ako sa nam vyrázky rozmnozia 😒 😒

bocmanka
30. dec 2009

🙂 lucul, tak kopec radosti pred koncom roka, aby ste sa nenudili...

bocmanka
30. dec 2009

🙂 simka ďakujeme, užívajte si rodinnú pohodičku....

a budúci manželík sa ako cíti,...asi je mu veeeľmi fajn, že???????