Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

luculka
31. dec 2009

jooooj chudacik,,,jani daj to radsej na FB,,,tam sa to skorej rozposle dalej

liluska
31. dec 2009

Prajem vam krasneho silvestra!!! Pekne to oslavte a samozrejme vsetko dobre vam prajeme do noveho roka!!!

😵 😵 😵

bzuco
31. dec 2009

tak ešte raz všeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeetko naj v roku 2010 😵 😵 😵 😵

my sme oslávili všetci 4 - malý sa zobudil akurát, ked začali silnejšie búchať petardy, tak sme pozerali z balkona, zapálil aj prskavku, MM s B. vyhadzovali delobuchy - no strašne sa to drobcovi páčilo...potom si s nami ešte aj štrngol s detským šampítkom 😀, obvolal rodinu a môžeme ísť spať 😀 😀 😀

aadula
1. jan 2010

Prajem Vám všetko len to najlepšie v roku 2010, nech je mnohokrát lepší ako bol predchádzajúci rok 😵 😵 😵

janka1874
autor
1. jan 2010

Ahojte
tak ešte raz všetko naj v Novom roku 2010 hlavne zdravie a nech je fakt lepší ako bol rok 2009 aj keď musím uznať nám aj rok 2009 aspoň niečo krásne doniesol zlatíčko Viky 😀

u nás Silvester bol pred tekou s drahým akurát Viky sa zobudila na tie delobuchy Sendy našťastie nie aj keď sa dosť prehadzovala
kedže som bola na Silvestra tu v Ke len v roku 2007 tak som mala pri tých delobuchoch stále pred očami ako sme na to spolu so Sendy pozerali zo 17 poschodia z pôrodnice no poviem Vám od vtedy sa mi moc tie svetlice a podobne nepáčia bol to normálne pohľad ako keby bola vojna všade len dym a hmla a streľba z tých petárd a podobne až ma to desí

luculka tam to už je

luculka
1. jan 2010

cafte tak aj u nas pri telk,,,mla to prespala,,len sa na zaciatku zobudila,,,skonštatovala bum bum,,a spala dalej,,,

tak vsetko dobre v tomto novom roku,,,,,my odchádzam k svokre do nedele,,,,malá tm ma este darceky

simka9122008
1. jan 2010

Ahojte, tak všetkým prajem ešte raz šťastný nový rok, nám obidve deti zaspali o 23.00, celý čas spali ako drevá, ani malého sme nevedeli zobudiť o polnoci, tak sme sa venovali jeden druhému a pozerali pri tom silvestrovský program, spať sme išli okolo 1.30 aranný budíček bol o 10.00, ocino nám urobil raňajky, prezliekol deti, no od rána ja len vylihujem a on robí všetko, zlatúšik môj, onedlho nám zase odíde ☹ , dnešný obed sa nám posunie asi o 3 hodiny 😀
Idem popridávať nejaké nové fotky

glorita
1. jan 2010

Vsetkym zelam vsetko len to dobreee v novom roku 2010,splnenie najtajnejsich tuzob a pevne zdravie..... 😵
maminkam pevne nervy,dobre deticky,tehulkam bezproblemove tehu este a zdrave dietatko a snazilkam vela stastia a uspesny pokus🙂))))))))

my sme boli s leom zatrsat v meste na hex,potom sme sa presunuli k nam domov ,maleho ulozili nieco po 22 a my sme veselo pokracovali dalej do 2.Delobuchy boli a riadne,aj z nasej bytovky zo strechy,ale ani to nedokazalo drobca prebudit ,cim sme nerusene jasili ..... 😎 dnes uz len konzumujeme navarene,napecene a sedime pri telke,poobedko asi navsteva 🙂

tak pekny prvy den v rokum prajem 😵

bam
1. jan 2010

Ahojte, stastny novy rok vam prajeme aj my s Danilkom a Timkom. Aj my sme silvester travili doma pred telkou, Danik vydrzal az do polnoci, este sa pozrel von na delobuchy, ale ked to zacalo riadne trieskat, tak sa bal. A potom si lahol na gauc a v momente spal 😀 Timko sa mi o polnoci zobudil, riadne sa prebral a isiel spat az o pol 3 🙂 Tak este raz vsetko dobre 😵 😵 😵

abbi
1. jan 2010

ahojte aj ja vam prajem krasny novy rok 🙂 poslusne deticky 😵 😵
my sme boli doma, mali sme tu mojich surodencov.. s 3 malymi detmi, ktore sa krasne navzajom budili 😀 😀 ale boli super, krasne sa hrali. Od polnoci vsetky uz zaspali a my sme boli hore vsetci do 5 rana.. bolo SUPER.. jeden z naj silvestrov musim povedat 😵 😵
ale som total hotova.. spala som hrozne malo 😝 😝 tak sa zatial majte 😵 😵

bocmanka
1. jan 2010

🙂 aj ja želám krááásny a pohodový Nový rok 2010...
😒
nám v noci zomrel náhle na infarkt maminej sesterky manžel, 50r
s markom bol muž na pohotovosti, hrdlo ho stále bolí napriek tomu že dobral atb
a ja som spadla zo schodov, a keďže som mala romy na rukách, tak som ju chcela uchrániť a dopadla som na zem ja a mám rozbité koleno a roztrhnuté new softchell gate...
fajnááááááááá bilancia na pár hodín...
🙂
ale večer ideme zase baby hrať bowling, a trošku sa zabaviť, tak hádam to dovtedy prejde, lebo bolíííí...

akurát dávam foto na fb, 30.decembra sme mali spontánne stretko, pôvodne 4 kamošky zo zš a nakoniec každá niekoho obvolala a bolo nás 13...uau

janka1874
autor
1. jan 2010

boc vy zas hviezdite ber to ako rozlúčku s tým starým rokom 🙂

ajula25
1. jan 2010

ahojte v Novom roku!
Krásny a úspešný Nový rok 2010 vám zo srdca prajem!
🙂

telinka
1. jan 2010

cafte krasky 🙂

nevim cim to , ale v poslednom case ked sem dojdem sme na 2 strane 😅

ja uz mam velke baby doma , tak uz tu je klasicky hurhaj 😀

bocfamily sa zase postarala o rozruch 😒 tak bacha na scody a uz len same dobre spravy 😉

huleni
1. jan 2010

ahojte vsetkym vsetko len to najsamlepsie v novom roku:o)) a teraz si vas idem precitat:o)

zrzulka
2. jan 2010

Vsetkym zelam krasny novy rok 2010...

martinaj
2. jan 2010

ahojte 🙂 prajem krasny rok 2010 plny lasky, zdravia a stasticka 🙂
Bibe prajeme vsetko naj k 2 rockom a Sendy krasne meniny 😵

simka9122008
2. jan 2010

Ahojte
Sendyke všetko naj k dnešným meninkám aj Bibke k 2 rôčkom

bzuco
2. jan 2010

ahoooj

oslávencom blahoželáme 😵

simka9122008
2. jan 2010

Aj mi dnes s MM oslavujeme 3 výročie čo sa poznáme

bzuco
2. jan 2010

simka..tak aj vám zo srdca blahoželám 😵

janka1874
autor
2. jan 2010

Ahojte
tak dnes tu je zas oslávení viac ako pozerám

Bibke všetko naj naj k 2 rôčkom
simke prajeme nech Vám to dlho funguje tak ako teraz

a Sendy ďakuje 🙂

centik
2. jan 2010

ahojte,
dakujeme za gratulacie,

simka tak to ste sa riadne ponahlali po 3 mesiacoch znamosti s babatkom 🙂

centik
2. jan 2010

jaj a Sendy vsetko naj naj naj nech je zdravucka a dobrucka 🙂
a Anininej Saske tiez 🙂

anina1
2. jan 2010

ahojte
Bibulke vŠetko aj k 2 rôčikom, nech ju rodičia poslúchajú a Sendy aj mojej Saške k meninám 😵

silvika
2. jan 2010

zdravim vsetkych oslavencov dnes tusim len baby slavia co?

centik
2. jan 2010

siliv akurat pozeram vy ste tiez januarovi???

silvika
2. jan 2010

no jasneee, vyzduchat ho museli 9 dni po termine je 😉 a kludne reagujem aj na siliv, kukam...

centik
2. jan 2010

silvi... furt to komolim na siliv sorry ale ked to tak splyva 😀

silvika
2. jan 2010

tolko paliciek pohromade ze