Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

telinka
11. jan 2010

nikde nikoho 😕

simka9122008
11. jan 2010

no neviem kde sa podeli všetky, ja som sem dorazila až teraz, malú som išla dať spať o 21.30, no skoro som zaspala ja skôr ako ona, šaškovala na posteli, budila ma, mami vstávaj, akože som spala, hihi, no ako náhle zadriemala, tak som sa šupla konečne do vane 😝

bocmanka
11. jan 2010

🙂 tak ja sem každý večer nakuknem, nikde nikoho
takže zase opäť dobrú noc

silvika
12. jan 2010

dobreee ranko, nas mal dneska nejaku revoluciu, chalan sa zobudil o pol 6 ze chce kukat telku potom ze jest potom pit a o pol osmej jasne ze zaspal a spi si a mama ho budi a nedari sa jej

martinaj
12. jan 2010

dobre ranko 🙂
Claudii prajeme vsetko naj k 2 rockom 😵 😵 😵
u nas je strasna kosa.... skoda, ze teraz nenasnezi ked mrzne 😅

bocmanka
12. jan 2010

🙂 claudike všetko naaaaaaaaaj...

juuuj, nemám rada ráno budiť rominku, ona spinkáva skoro do ôsmej, a kvôli chlapcom aby sme stihnúť školu a škôlku ju musím budiť už o siedmej, chúďa ešte spí keď ju obliekam do šuštiakov..
no musí sa ocko polepšiť a byť ráno doma, aby chodil s chlapcami on, a romy sa mohla vyspať doružova 😵 😵

teraz ideme von, lebo už o jedenástej ju zase bude ukladať..

bocmanka
12. jan 2010

http://adrianpetras.blog.sme.sk/c/134521/Chilli...

kto neviete čo dnes variť, toto dosť často robievam a je to mňamka, len nedávam fazuľu....lebo ju musím kvôli chlapcom potom vyberať

lucia79
12. jan 2010

no keď som pozrela koľko cibule tam ide, to by MM nejedol ani náhodou, ale ja by som si dala 🙂

Claudike všetko najlepšie k narodkám 😵

dnes asi pokračujem v upratovaní 😅 aj oprať by som mohla dať 😅

silvika
12. jan 2010

claudikaaaa vsetko naaaj, to je uz posledna oslavenkyna z decembrovciat cooo?

simka9122008
12. jan 2010

Myslím že áno, Silvi, aj ja sa pripájam ku gratulácii, my sme sa nedávno vrátili z mesta, bola som s malou na krv a šikulka moja vôbec nezaplakal, len sa pozerala že čo to s ňou robia 😀
Dnes robím tie lievance, už sa na ne teším, mňaaaaaaaaam

simka9122008
12. jan 2010

no poviem vám tie lievance sú fantastické, mala ich až hlatá

simka9122008
12. jan 2010

hltá 😀 😝

janka1874
autor
12. jan 2010

Ahojte
claudike všetôčko naj naj naj k 2 rôčkom

simi aké lievance hoď mi recept so by som snáď zvládla na obed pre moju posádku

janka1874
autor
12. jan 2010

a myslíte že to môžem urobť aj bez tvarohu? ten Sendy moc nemusí a ja tiež nemôžem také malej to nerobí dobre

simka9122008
12. jan 2010

http://www.baboobchod.sk/
čítali ste o tom, celkom fajn vec

ajula25
12. jan 2010

ahojte
Claudinke všetko najlepšie k 2 rôčkom. Nech je stále taká čulá ako doteraz 😉

abbi ten príbeh je fakt na city....skvelý otec. A aký mal šťastný výraz v tvári, keď s ním otec bycikloval, či behal....asi to je to, prečo to robí. 🙂

ja som dnes varila šošovičkovú polievočku a žemlovku. Jáj tak dobre vyzerá a ja si nedám ☹

bocmanka
12. jan 2010

🙂 simka náramky poznám, máme doma, keď chalani lyžujú vždy ich musia mať, keby sa náhodou na svahu stratili...

ja mám uvarený akurát karfiol...a neviem čo s ním..vyprážaný nechcem ani mozočky, tak čo zapečiem?

bocmanka
12. jan 2010

🙂 ajul čo chudneš?
už aj tyyyyyyyy????????????

ajula25
12. jan 2010

boc hej. už som ako tuleň. Musím zhodiť zo seba tie tuky. Nech sa môžem na seba pozerať....

zapekaný karfiol je fajn. 😉

telinka
12. jan 2010

zdravim 🙂

claudinke secko najlepsiiiiiii , nech jej z energie neubuda a sem tam aj maminu posluchne 😵 😵

nasa senorita si tiez celkom rano pospi , ale dnes nam dlho trvalo zaspavanie , predsa len je lepsie ked vstane rano okolo siedmej , aby o 12tej a potom o 20tej v pohode zaspala 🙂

tato sa konecne nakopol a vyrobil...teda dnes este doraba peti kuchynku ,tak ma dnes dievca vystarane o zabavu 😀 som jej tam rano vsetko pekne poukladala a ked to rozhadzala kricala na mna "mamiiii pod mi sem urobit poradek" 😅 😅 😅uplne najviac sa jej paci bateria....peto jej tam namontoval naozajstnu co sme mali povodne v kupelni tak ine nerobi len sa chodi umyvat a nosi mi napit 😀 😀 😀 teraz miska vyklada riady z umyvacky tak si zobrala cely kosik s priborom a laduje do svojej kuchynky 😅

silvika
12. jan 2010

to ma jakuuu kuchynku ze ma aj vodu aj ozajstne pribory??? 😲 😎

lucia79
12. jan 2010

telinka, ty to máš dobre vymyslené, už takto zamlady si zaúčaš ďalšiu pomocníčku 😅 načo by sa hrala s bábikami, radšej nech získava zručnosti v kuchyni 😅

telinka
12. jan 2010

silvi....vodu mi nosi "akoze" 😀 len bateriu ma naozajstnu 😅

lucia...ja som veru kuchynku este neplanovala , ale ked peta pozerala tie vianocne fotky a tam same kuchynky tak vzdy nezabudla pripomenut ze aj ona chce taku kuchynku , tak tatinko samozrejme hned ide vyhoviet dcerenke 😅 ,ale u nas to nadobudlo vacsich rozmerov 😝 takze sme z nasej mini haly vyhodili telefonny stolik aj s kreslom aby bola v centre diania a ratam tak najblizsich 5 rokov odtial nezmizne 😝 😅

alinka76
12. jan 2010

Ahojte všetky vospolok.

Teli, mi nevrav, že to tvoje malé dieťa už tak spája vety 😒 😒 😒 to náš je pekne pozadu 😝

martinaj
12. jan 2010

no vitaj ali 🙂

telinka
12. jan 2010
martinaj
12. jan 2010

teli ta je skvela 😉

alinka76
12. jan 2010

dík maťa, moc ma nevítaj, zase zdrhnem 😀 😀 😀

martinaj
12. jan 2010

😠 😀