Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

telinka
31. máj 2009

nazdarek dievcata 🙂 uz si viem zivo predstavit , ako boc nahodena v plavkach osetruje zahradku a chyta bronz 😉

u nas tiez pocko o nicom , este upeciem kolac a ideme kuk do ikea po nejake drobnosti ked uz vonku sa nic neda 😖

dnes si anuska vybrala svoj narodeninovy darcek...gelove nechty...no je z toho nadsena ale aj trochu nesvoja...taky nezvyk ze nechty....to ona cely zivot nemala 😀

luculka
31. máj 2009

wooow aida krááásna izbicka,,,presne moje predstavy,,,aj malá bude mat nizku postel,,,a tá stena no uzasne,,,,krááásne,,,, 🙂

aj tam uz sama hajá?

telinka
31. máj 2009

jaj zabudla som aidu pochvalit...za krasnu izbicku 😵 vanesska uz tam spinka sama???

luculka
31. máj 2009

teli ozaj ked sa pojde na stretko kedy asi vyrazite???? by sme mohli aj spolu kocovať,,,nie??? 😀

telinka
31. máj 2009

lucul este neviem prsne ale pojdeme skorej aby sme sa vyhli zapcham v povazskej bystrici...tam to byva otras 😝sak potom sa dohodneme 😉

luculka
31. máj 2009

😝 no teli my este ani nevieme ze ako a kam,,, 😝 😀 ,,,,nás povediete,,planujeme tak okolo 1Otej?ci skorej? 😅

telinka
31. máj 2009

no to bude tak akurat 😉

luculka
31. máj 2009

som zvedavá na cestu,,,ci Natus okolo dvanástej zalomí,,,alebo bude nervná 😝 🙄

aadula
31. máj 2009

teli tak gelové nechty to je iná zmena...ja som mala a trvalo mi chvíľku kým som si zvykla..., ale mne sa to hrooozne páči...keď malý trošku podrastie určite si dám znova spraviť 🙂

luculka
31. máj 2009

aj ja som mala,,a tiez plánujem zase,,,je to super pocit,,,taká pekná upravená ruka,,,sice mam moje dost pevne ale na normálnych francuzka dlho nevydrži,,, 😒

aida
31. máj 2009

este raz dik.
Vcera vecer sme ju dokoncili este vystrihujem kvietky z tapety a ich idem lepit na bielu stenu a zajtra vecer tam bude uz spinkat. 🙂

abbi
31. máj 2009

jeejda Aidus nadherna izba. asi aj preto som vzdy tuzila po dcerke 😀 😀 moje deti maju ale krasne zelenu. taku hraskovu 😵 😵 😵

teli, ze gelove nechty, tak to som ja nikdy nemala.. ja sa magam v zemi a to by asi dokopy spolu neslo. ale super volba.. mozno aj ja raz k tomu dospejem 😀 😀 😀

centik
31. máj 2009

ahojte 😉

ivana26
31. máj 2009

ahojte,
aidi, nadherna izbicka,
lucul, torta sa ti velmi podarila, kraasa. si sikulka. 🙂
abbi, mas uzasneho manzela 😵
ja mam dnes od rana smutnu naladu. najlepsej kamoske, ktorej v septembri zomrela mamka ,potom mala stresujuci porod, dnes umrela aj babka ☹ ☹ ☹ ☹ chuderka, take nespravodlive

luculka
31. máj 2009

baby tak malá uz je doma,,,utekala mi oproti na stanici,,fnuk fnuk,,, 😵

torticka bola mnáááám,,ale viac ju zaujímali darceky,,, 🙂 ,,vecer hodim foto,, 😉

ajula25
31. máj 2009

tak Lukáško už spinká. Poobede zasa teplotka vybehla. Môže mať teplotu zo zúbkov aj 3 dni? ja sa normálne o neho bojím. Celé poobedie tak blúdil pobyte, nič ho nebavilo, ani papať nechcel. Mi je do plaču z toho. Zajtra zabehnem k lekárke a poprosím ju o nejaké komlexnejšie vyšetrenie....

ajula25
31. máj 2009

my sme včera konečne Marekovi "namontovali" ku posteli "zábranu" či ako by som to nazvala. Vyrábala som ju ja. Manžel namontoval na stenu. A tak to vyzerá....
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

ajula25
31. máj 2009

na aidu nemám, ale ja sa teším aj z tohto. Hlavne preto že som minula na to asi tak 6€.... 😀

aadula
31. máj 2009

ivka..ja tomu hovorím, že keď sa darí, tak sa darí ☹

ajulka ak sa ti nevidí malý radšej s ním zbehni...pre pokoj v duši 😉 a podobnú zábranu máme aj my..teda Paťka mala ..tu za Saminom ju vidno https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage..., ono je to tak kto zariaďuje teraz izbičku dá všetko nové..my čo máme byty dávno...tak to už len dorobíme sem tam niečo 🙂 teda pokiaľ niekto neprerába úplne

boc .. akurát som pozerala vášho primátora v telke..bol u Petra Marcina v chodili sme spolu 😅

bocmanka
31. máj 2009

🙂 aadul, náš pán primátor je ex-herec, ak sa ti páčil, tak to iba hral...xixixixi
🙂
inak zajtra je deň detí, už som si to napísala aj na skype, že k svojim deťom si nezabudnite pripočítať aj manželíkov...
ten mlj si už 3 hodiny púšťa s chlapcami vláčiky....elektrické...sa nechali inšpirovať dnešným mdd na železnici, parnými lokomotívami...atď.
a my s romy sme aj v daždi brázdili dvorom...prišla na to, že v gumákoch môže skákať v kaluži, tak sa jej to páčilo, že sa v nej aj umyla...no som sa musela smiať....a aj ona nahlas, že "kúpkať...."

janka1874
autor
31. máj 2009

ahojte
tak sme doma Sendy už spí vo svojej postieľke
boc žiadna romantika tak skoro nebude a nebojte vôbec nemá pocit že ho má niečo mrzieť veď celý deň mu bolo zle tak čo si bude vyčítať že mi pokazil večer aj deň ha ha ha ☹ ☹ ☹ ešte aj keď som si dnes poplakala sa ma ešte sprosto opýtal že čo mi je a to som mu ani nei 15 min. predtým povedala čo mi vadilo na super dvoch dňoch takže žiadna ľútosť tu určite nebude

aida krásna izbička

ajula pokiaľ viem najlepšie je ísť na komplexné vyšetrenie keď je dieťa zdravé lebo vtedy by sa mali ukázať všetky hodnoty či sú v norme, ale v každom prípade by som sa nedala zajtra len tak odbyť ako to má vo zvyku (aspoň podľa toho čo píšeš) tvoja dr. a rovno by som trvala na všetkých výteroch

janka1874
autor
31. máj 2009

http://www.tegel.sk/img.php?class=std&iid=511
tak túto postieľku plánujeme kúpiť Sendy

janka1874
autor
31. máj 2009

ona síce nebude mať vlastnp izbičku ale možno časom aj to bude 😀 😀 😀 😀

boc prosím pomeriaš mi tie 3/4 tehu rifle? ďakujem

simka9122008
31. máj 2009

Jani krásna posteľ

bocmanka
31. máj 2009

🙂 jani nepomeriam, venujem ti ich, ak ti budú okej, sú tvoje, mám už aj nachystané tričulo, čo v ňom rastie brušulo....xixixi

bocmanka
31. máj 2009

😵 donesiem na stretkooo

janka1874
autor
31. máj 2009

ale boc neblázni prečo mi ich chceš venovať veď ja ich kúpim v pohode ale vopred ďakujem že si na mňa nezabudla

simi ďakujem chcela som hodiť aj kočík čo sme si tam vybrali len ho neviem nájsť na ich stránke takže smola skúsim ešte niekde pohľadať
tak sme sa nakoniec rozhodli že ešte ostane na nejaký čas v postieľke a potom keď tak jej to rozložíme

bocmanka
31. máj 2009

😵 nieeeeeeeeee, jani venujem ti z lásky...xixixi

janka1874
autor
31. máj 2009

jeeeeeej boc aspoň niekto má má rád dnes 😀 😀 😀 😀 😀
mimochodom hodila som ti linky do stretka 😀 😀 😀 ale možno si budete môcť aj lyže zobrať niekto tu totiž písal že tam snežilo 😀 😀 😀 😀 😀

janka1874
autor
31. máj 2009

čo dnes všetky pozeráte telku? 😀 😀 😀 😀 😀