Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

bzuco
2. mar 2010

u nás najprv predškolákov, potom súrodencov, potom via cročné , deti zamestnaných rodičov - tie čo majú 3 roky a až potom ostatné deti

lenka85
2. mar 2010

presne ako hovorite... katastrofa! Mne ked malu nevezmu do skolky tak ma asi porazi - dalsi rok s dvomi detmi, bozeeeeeee

silvika
2. mar 2010

ja zasa ani nechcem davat hned do skolky od septembra sak on je take babo a som aj chcela aby sme si spolu zvykli aj s druhym, aby si nemyslel alebo zle nevysvetloval ze sme ho poslali prec a este aj taka zmena ze tu bude druhe babo.

aadula
2. mar 2010

ahojte, my sme na zápise neboli, mne našťastie volala učiteľka čo mala Paťku v škôlke a Paťka nám bola po prihlášku u nej ....dostal takú mačičku z papiera vyrobenú na papieriku a pazzle ...zajtra by sme mali k dr. potvrdiť papier a vo štvrtok to berieme do škôlky 🙂 Ja ho dávam až od januára..do decembra bude jasličkár..aj som rozmýšľala, že či ho nedať od sept. , ale v jasličkách ma presvedčili sestričky..a majú pravdu, je tam lepšia starostlivosť 🙂 U nás v škôlke berú v pohode aj deti čo nemajú tri rôčky.. jedna trieda je v podstate z detí čo nemajú ešte dva...čiže ročník 2007-2008 a tam sú tri učiteľky 🙂

bzuco
2. mar 2010

abetka...potom daj vedeiť, ktorú bundu si vybrala 😉

tinyleaf
2. mar 2010

ja budem davat prihlasku do skolky az tento tyzden, zajtra si idem po nu a potom este potvrdit u Dr. Ozaj, za to potvrdenei sa plati, ze? Aspon ked som potrebovala do sukromnej skolky, tak som platila tusim 7 Eur. U nas otvaraju tento rok o jednu triedu viac, tak asi ho zoberu od septembra, len ja sa bojim, ze bude mat este plienky ☹

janka1874
autor
2. mar 2010

ja som dnes volala do škôlky my sme tam dali prihlášku ešte pred narodením Sendy problém s tým že nemá 3 roky nemali a na plienky som sa ani nepýtala kedže my sme už bez

bzuco
2. mar 2010

tiny...nás sa ani v jednej nepýtali, či nosí plienky...ja verím, že cez leto to zvládneme 😉
a keby aj úplne nie - teda myslím, že na spanie bude mať - myslím, že nejaký extra problém robiť nebudú

mám kamošku - robí zásupkyňu v MŠ a ona sama povedala, že to je trend, že čoraz viac detí príde do škôlky a má plienku na spanie...že ked pred takými 7 rokmi mali 1 dieťa, teraz majú aj 4-5.....ved v škôlke pomáhajú pri obliekaní, krmení aj pomocné sily a tie dieťatku dajú plienku pred spaním
tak myslím, že to nejako prežijeme kým sa odnaučí
a na nefro ti povedia, že pomočovanie sa rieši až po 5. roku života - teda to počas spánku...tak??? pokiaľ dieťa k tomu, že vydrží necikať aj v spánku samo fyzicky nedozreje, ani pánbožko nepomôže 😒

bzuco
2. mar 2010

spíte???????????!!!!!!!!!!!!!!!!!

bzuco
2. mar 2010

abetka...ešte...som ju mala v obľúbených uloženú, ale my už máme búnd do aleluja, tak ak sa ti páči, posúvam 😉
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7377322&tab=5

janka1874
autor
2. mar 2010

bzuco ja som práve na odchode lebo ráno musím ísť na krv pomooooc ja neznášam odbery snáď neodpadnem ale keď musím tak musím čo už narobím

bzuco
2. mar 2010

jani...tak sa drž a neodpadni 🤐

csikike
3. mar 2010

ahojte, tak u nas bola opat rusna noc... ale nestazujem sa, lebo cez den boli ako anjelikovia
boli sme konecne vybavit novu umyvacku, takze som sa nevedela rozhodnut chvilku, lae nakoniec som si vybrala siemens, dufam, ze bude dobra
jani, drzim palce...
ja uz by som sa mala ozvat na gyndu kvoli cytologii, len sa mi taaaaaaaaaak nechce

csikike
3. mar 2010

hm, tak aby sme sa nenudili, tak mala ma 6tu chorobu, ale uz len vyrazky, doteraz mala teploty, ja som to pripisovala zubkom, lebo ich ma riadne navrete

csikike
3. mar 2010

ejha, tu to dnes normalne zije 😲

silvika
3. mar 2010

csiki sak ako uz tradicne, nestihas zareagovat auz sme v novej teme 😉 😝

silvika
3. mar 2010

ozaj a anina je kde? aj ta tu uz skoro nebyva aj luculka zeby boli obe na stavbach?

janka1874
autor
3. mar 2010

žienky moje dieťa sa zraz vie samé obliecť prišiel nám balíček a ona už natiahla čiapku dala dole tepláky a obliekla kraťasy a teraz na to všetko ťahá šaty 😀 😀 😀 iná sranda ale aspoň chvíľu kľud 😉 🙂

a mimochodom z odberu nakoniec nič nebolo kedže som u dr. nebola niekoľko rokov tak ani neviem ako ordinuje ale spoliehala som že poobede bude v utorok ako väčšina lekárov ale ona nie ona začína dnes od 12-tej tak som sa zbytočne previezla no čo už tak zajtra druhé kolo 😀 😀 😀

csikike aj u nás bola dnes divná noc no čo už

lenka85
3. mar 2010

aj u nas bola zla noc, len ja uz to mam na dennom(nocnom) poriadku a fakt neviem, dokedy este vydrzim... zase ma chyta nejaka depka...

janka1874
autor
3. mar 2010

lenka tak vitaj v klube depky 🙂 ja už ani neviem zrátať koľko krát denne revem z toho všetkého nejako nezvládam Sendyne výstupy už proste nevládzem

lenka85
3. mar 2010

aj ja som zufala pre Hanku. Neviem si s nou uz dat rady, vobec ma neposlucha, robi sa ze je hlucha, ignoruje ma robi zle stale... Ja uz fakt neviem dokedy to vydrzim...

silvika
3. mar 2010

jajaaaj to bude ais to surodenecke presadzovanie sa co?

lenka85
3. mar 2010

silvika ved uz coskoro uvidis.. aj ked pravdupovediac, nezavidim... Ja uz len cakam kedy sa to zlepsi, ale stale to neprichadza.... chvilami je dobre, niekedy dokonca super, a chvilami mam pocit, ze sa uz nervovo zrutim

silvika
3. mar 2010

ani ja si nezavidim, sak teraz uz je s chlapcom sranda aj sa porozpravame aj sa zabavime, uz to ma ten spravny smrnc, jedine co som rada, ze som si ho uzila pekne takeho ako som chcela az do takehoto obdobia ked uz je taky partak.

lenka85
3. mar 2010

ale neboj, aj ked je to narocne, ty to uz budes mat ovela lepsie, lebo tvoj maly uz pojde do skolky

simka9122008
3. mar 2010

Ahojte, tak som tu, ráno ako sme odniesli malého do školy, tak sme zbehli s malou rezervovať salónik na stretnutie, zo strednej školy, juj sa teším, niektoré som už nevidela od školy a to je pomaly 11 rokov, potom som varila a teraz mám kľud, večer asi budem žehliť a zajtra konečne pratať 😝

lenka85
3. mar 2010

bude dobre, ved ty budes mat druhe o rok neskor ako ja...

silvika
3. mar 2010

leni nepojde, ja ho az o rok chcem dat pripadne od januara

silvika
3. mar 2010

sak zasa kto by mi pomohol, vsetci budu v praci, nemozem si aj pomocnika poslat do zariadenia 😉

janka1874
autor
3. mar 2010

leni presne viem o čom hovoríš to isté mám aj ja doma len horšie je že Sendy začína byť neskutčný nervák trieska sa o zem ubližuje sama sebe a z ničoho nič to na ňu príde a somariny to čo predtým robila normálne zrazu ako keby jej preplo a chce to robiť ináč čo sa nedá a keď sa snažím jej to vysvetliť tak vrieska a bije seba potom mňa no hotová katastrofa

silvi ty už budeš mať o rok staršieho chlapčeka čiže podstatne rozumnejšieho (čo teda niekedy výhoda nie je zaleží od dieťaťa)