Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

bocmanka
24. mar 2010

čiapočky od telinky sú fakt suprovééé

simka9122008
24. mar 2010

Ahojte kočky tak my sme sa dnes zase pustili k odplienkovaniu, no samé nehody a keď sedela na nočníku tak nič akonáhle sa postavila už to tieklo, ja už fakt neviem čo robím zle, teraz som ju dala spinkať a poobede idemem von, dnes je nádherne aj doobeda sme boli na prechádzke, takže keď vstane šupnem ju na nočník a uvidíme
Drahý je už na ceste do druhého mesta a ide sa zahlásiť do novej robotky, jupíííííííííííííííí
Zajtra sa tu veľmi neukážem, lebo doobeda sa idem stretnúť s fotografkou na svadbu aj jej dať zálohu a poobede idem s malým na kontrolu na rehabilitáciu
Včera sme sa s malým od oíbeda túlali po meste, kúpila som mu suprovú bundu, topánky na jar v Deichmane a potom sme sa boli ostrihať

tinyleaf
24. mar 2010

ahojte, dnes je krasny den, hotova jar 🙂 kym mala spala, tak som si porobila nieco v zahrade, vobec sa mi nechcelo byt vnutri. Vcera sme boli v poradni, ma necelych 7770g, skoro ako csikikina Hanka 🙂 Zajtra idem s malym zase na kontrolu, jaaj ja k tej doktorke uz chodim ako na hodiny klavira. Par krat do tyzdna. Najhorsie je, ze stale chrapci, tak cakam na vysledky kultivacie, ked ani dvoje atb mu nezabrali ☹ A pomaly sa psychicky pripravujem na odplienkovanie, ale vooobec sa mi do toho nechce, lebo uz vidim ako nebudem rovbt nic ine, len prezliekat a utierat kaluzky.

janka1874
autor
24. mar 2010

ja už dohadujem s babkou že upletie čiapočky a chcem sa naučiť hačkovať neviem prečo ma to ak laplo ale páči sa mi to a pri dvoch babách sa to hodí stále 😀

telinka
24. mar 2010

ahojte kocky 🙂

my sme s petou boli dnes v skolke...pozvali buducich skolkarov na divadielko , tak peta mala kulturny zazitok...velmi sa jej pacilo 😉

huraaa mne dnes dorazili kvietky z USA len sme boli v tej skolke tak ich mam na poste 😒
janka ja pletiem z hlavy ale hackovat som sa naucila podla tychto stranok...tak skus ukazat babke , mozno sa chyti www.hackovanecepicky.cz...ked sa tam zaregistrujes spristupnia sa ti navody 😉

boc mi jaku reklamu robi..este jej budem musiet za to platit 😀 😅 😅 😅

bzuco
24. mar 2010

ahojte

tak my nemáme dnes zrovna deň D 😒
ráno nám zomrela babka ☹ ☹ ☹ ☹ ale už to bolo s ňou zlé, čakali sme to každým dňom, už sa veľmi trápila ☹
a malý je chorý - má chytené hrdlo a v noci kašlal tak strašne, až sa mi skoro povracal, tak sme vyfásli u dr. pamycon, ditustat a fenistil

telinka
24. mar 2010

bzuco uprimnu sustrast 😔
no to je k jedu ked zacalo byt takto krasne a matko ochorie 😒

janka1874
autor
24. mar 2010

bzuco úprimnú sústrasť
fakt je o nervy keď teraz keď je pekne deti ochorejú a má sa vraj ešte trošku ochladiť na porezenie

telinka my tvoja prása si robí reklamu sama o sebe 🙂
a ďakujem za tú stránku pozriem sa na to ale teraz som sa konečne pustila do fotenia vecí čo sú slečnám už malé tak to chcem pofotiť ponúknuť na predaj a odložiť len chápete čo sa mi stalo mala som 3 krásne nočné košielky pre novorodencov ale 2 neviem nájsť no je toto normálne? 😒

bocmanka
24. mar 2010

😒 bzuci tak úprimnú sústrasť,
chorým nech sa rýchlo vyliečia..
my sme boli von s romy, kúpili sme novú kýblikovú sériu, lebo na dome máme všetky hračky tak aby sme mali aj doma pred domom na pieskovisku..
teraz spinká
a ja som konečneeeeeee vyhodila z balkóna vianočný stromček, som šla pod balkón, kde sú garáže aj s metlou, aby mi nenadávali susedia, že majú ihličie rovno pred vchodom do garáže...xi
umyla som balkón, zotrela zatiaľ iba okná handrou, ale teším sa, okná idem leštiť...
len neviem či mi to na čosi bude, lebo von nám dokladajú na sídlisku dlažbu, čo dovrzali cez zimu, upravujú terény, všade samé blato, by sa šikla dáka spoločná brigáda, ked to dokončia...
a od konca apríla nám prerábajú panelák, zatepľujú, robia balkóny tak to bude
nech už máme zariadený dom a nech sme tam, tam sa mi aj decká prehrajú, teli majú kráásny pozemok pri dome, také čosi by som brala,
aj ked teli,..juj na dome je stále robota, čoooooooo??
budem mať dve domácnosti...ma šľahneee

ajula25
24. mar 2010

čafte
Bzuco úprimnú sústrasť.... ☹
tak mne sa dnes nič ale nič nechce. Donútila som sa umyť okno v obývke a tým to haslo....
A poobede hajde von, vyšantiť sa, vylietať sa. Krásne je. Milujem jar....

bzuco
24. mar 2010

tak som si poriadila obyvku - aspoň něco 😉 ...
zajtra mi mamina zoberie malého a ja si poumývam zvyšné okná

dakujem za kondolencie ☹

janka1874
autor
24. mar 2010

ajula škoda že sa mi nevprace kočík do auta prišli by sme sa pohrať takto ideme len tu do parku len dúfam, že to nedopadne ako minule sme tam boli samé 😒 žiadne detičky a pritom neďaleko bol ďalší taký park ale tam zas bolo detí až moc a hlavne také veľké skoro aj 12 ročné sa tam šantili na šmyčke až sa ich Sendy bále lebo jasné že nepozerali ani v pravo ani v ľavo tak sme radšej išli do toho druhého no hold radšej byť sama ako takto 😀 😀 😀 a na moje počudovanie aj Sendy uznala bez slova že mám pravdu a to som sa obávala že mi urobí scénu že nechce ísť preč

abbi
24. mar 2010

Boc dom je skvelyyy my sme cele doobedie vonku a natan nechcel ist ani spat.. hoci bol unaveny ako kon. nemenila by som, ale je pravda, ze pesia zona ma svoje obrovske caro, vsetko mas po ruke. ja sa tam dostanem malokedy. ale zas nemusim stale behat vonku s detmi... mozem si robit a oni sa hraju

Telinka robi krasne ciapocky 🙂 a rominka ju skvelo prezentuje 😉 😉

abbi
24. mar 2010

bzucko aj ja prajem uprimnu sustrast... aj ked clovek caka predsa na take nieco nikdy nie je pripraveny. pocit, ze uz nikdy je vzdy tazky ☹

janka1874
autor
24. mar 2010

telinka vyzerá to super už len sa odhodlať a začať ale sa obávam či to zvládnem

simka9122008
24. mar 2010

Bzuco úprimnú sústrasť, tak mne malá práve vstala, idem ju šupnúť na nočník a šup von
Ináč MM je už na mieste, už sa spojil s mojou kamoškou a jej priateľom, sú spolu v aute a idú vybavovať veci, hurááááááááá

bocmanka
24. mar 2010

www.homelidays.com
www.villanao.it
www.IHA.com
www.viagginrete-it.it
www.abritel.fr.

toto sú stránky kde sú úžasné dovolenkové vlky, domčeky
vždy sa čosi nájde tak kukajte
odporúčam..tie ktoré ste už v lete a hľadáte jarno-letné dovolenky 🙂 🙂

ivana26
24. mar 2010

ahojte,
bzucko, uprimnu sustrast ☹

ja som tiez umyla uz zopar okien, ale este je toho dost na upratovanie......... 😅 sa mi absolutne nechce.
ja som cely zivot prezila v panelaku a teraz som rada, ze som v rodinnom dome, aj ked so svokrovcami, ale v pohode 🙂

ivana26
24. mar 2010

super boc,
my uz sme si vybrali dovcu, tento rok to bude ostrov Vir a budeme tam skoro cela rodinka - svokrovci, moja mamka s priatelom a psom a segra s priatelom. tak sa tesim 🙂

janka1874
autor
24. mar 2010

ja o dovolenke ani nesnívam ale užite si ostatné 🙂

no my sme boli dnes vonku a ledva sme došli na ihrisko tak sa Sendy pocikala Viki spinkala v kočíku a kedže nehody sme nemávali od kedy sa Viki narodila tak jasné že náhradné oblečenie som už nenosila no super ešte že bol dedko blízko na pracovnom stretnutí prišiel strážiť Viki a my sme utekali sa prezliecť ja už nevládzem nechápem čo to má byť jedine že by prechladla ale absolutne netuším kde kedže dosť na to dávam pozor zvhľadom na to že už celú zimu bola bez plienky

jednoducho som uzavrela že už nevládzem som sedela na tej lavičke ako kopa nešťastia jediné čo ma držalo po kope že nemôžem plakať bolo že Sendy tak nešťastne na mňa pozerala tak som sa musela držať aby nezačala aj ona revať prečo sa všetko o čo som sa dva rky pokúšala ser.. ja už nevládzem namiesto napredovania ideme naspäť a ja to nezvládam tak ako by som chcela

simka9122008
24. mar 2010

Hmm, jani nič nejde tak ako by sme chceli, ináč by bol život nudný, ale nie ja ťa len chcem potešiť, neboj bude to dobré, to je len chvíľkové obdobie

janka1874
autor
24. mar 2010

joj simi ale ja už niekedy ani nevládzem stále s niečím bojujeme aspoň jeden týždeň by som chcela nech funguje normálne to som až taká náročná?

tinyleaf
24. mar 2010

jani, ja Ta uplne chapem, deti su zlate, nemenili by sme za zivot bez nich, ale niekedy daju dost zabrat, hlavne na psychiku. My mame prave za sebou vecerny cirkus s obvazmi, maly jacal ako besny, az mi bolo do placu, preco je taky. Vzdy si poviem, ze ked bude trochu starsi, tak to bude lepsie,ale tieto jeho zachvaty zlosti trvaju uz dost dlho, tak neviem ci z toho vyrastie. A neboj, Sendy sa urcite coskoro vrati k tomu co uz vedela, asi ma teraz len take blbe obdobie.

ajula25
24. mar 2010

jani neboj. to všetko sa spraví. To bude dobré. Uvidíš. Nezúfaj....

janka1874
autor
24. mar 2010

to ja sa tu vyplačem a potom čo už ide sa ďalej

telinka
24. mar 2010

nasa ica paradnica je kvietkami nadsenaaaa 🙂

telinka
24. mar 2010

preco mi nejde pridat foto???

telinka
24. mar 2010

aaaaaa ideeeeee 😅

csikike
24. mar 2010

jani, mysli nato, ze su tu aj taki, ktore to maju tazsie, napr. by ti mohla sendy denne grcat, malo spat a nedaj boze byt chora... a viki by ti mohla spat napr. iba v kociku, 2x po 20 min., nieto este nazar obe deti spat, a tie revy, ja neviem, ale myslim, ze kazde dieta v tomto veku reve a ani samo nevie zaco, teda vynimku snad tvori petka, nemusi byt dokonala, nehody sa proste stavaju, neber vsetko tak tragicky 😉 , hore hlavu, od septembra budes iba s viki
a ako si predstavujes normalne fungovanie?
sorry, ze to bolo takto krute, ja viem, ze sa sem kazda z nas chodi vystazovat... tak to neber odo mna v zlom

janka1874
autor
24. mar 2010

jeeeej aká je krásna

csikike neberiem to v zlom ja viem že sú na tom aj horšie niektoré maminy a ani netvrdím že ja som na tom najhoršie len som sklamaná sama so seba lebo ja to totiž hlavne beriem ako moje zlyhanie (to už je taká moja debilná povaha 😀)
a normálne fungovanie si predstavujem bez revu za všetko a hlavne bezdôvodne na to nie som zvykuntá to sme tu nemávali a nerozumiem tomu