Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
14. máj 2009

ordinujete alebo kukáte STV? 😀

bocmanka
14. máj 2009

🙂 u nás sa ordinuje...

simka9122008
14. máj 2009

No dúfam že učiteľky zvládnu 20 detí, a že sa vrátia živí a zdraví

janka1874
autor
14. máj 2009

neboj simi zvládnu

simka9122008
14. máj 2009

Jani tak budem mať týždeň trochu volnejšie, môžem dať malú mame a urobiť si pre seba voľno

janka1874
autor
14. máj 2009

no vidíš také uvažovanie sa mi aj celkom páči alebo prídete ku nám aj na návštevu

bocmanka
14. máj 2009

🙂 simka aj môj syn ide do školy v prírode, a bol aj minulý rok zo škôlky, tiež som trpela viac ja a ked sme ponho prišli, bol úúúplne v pohode... 🙂
simka, zaslúžiš si voľno...
http://www.blesk.cz/clanek/showbiz-domaci-showb...
pamätáte si ju?????...že anabel, aron a aram

simka9122008
14. máj 2009

To určite prídeme Jani

janka1874
autor
14. máj 2009

tešíííííím a keď tak tu aj mlžete ostať spinkať 😀 😀 😀 😀

bocmanka
14. máj 2009

http://www.blesk.cz/clanek/showbiz-domaci-showb...
úžasnéé porodiť dvojičky spontánne???

janka1874
autor
14. máj 2009

boc ja si tú ženu vôbec nepamätám teda ani neviem od kiaľ by som mala

simka9122008
14. máj 2009

No neviem ako by to malá zvládla, vieš zatiaľ my na noc ešte nespala mimo, a nechcem vás otravovať, budem rada ak budem s vami cez deň

simka9122008
14. máj 2009

Ja si ju pamätám

janka1874
autor
14. máj 2009

ale veď v pohode ak by sme mali 3 izbový byt tak by to bolo iné, ale takto by možno naozaj mala problém spinkať nevadí aspoň si užijeme deň 😀 😀 😀

csikike
14. máj 2009

baby, tomik sa zase povracal 😕
predvcerom ked mu praskol balon a zlakol sa tak preto a dnes? neviem, dali sme mu liek a asi 15-20 min. nato stiahol 200 nutrilonu a este ani nedopil flasu a uz to vsetko letelo von 😔

simka9122008
14. máj 2009

Bože csikike, a z čoho to on toľko vracia, chudáčik malý

csikike
14. máj 2009

simi, ja uz neviem isty cas to bolo dobre, uz nevracal asi mesiac, ja neviem ci sme to teraz neposr... s tym liekom, ale pisane nie je ze by sa to nemohlo, dokonca je aj ze aj pocas jedla a pitia sa moze podavat...
tak neviem ci je to s nutrilonom, rano pil 1x a bolo super a teraz ho mal 2x, uvidim rano ak by este vracal tak to bude nutrilon ak nie, tak mu skusim dat liek ovela skor ako bude pit mliecko

janka1874
autor
14. máj 2009

no csikike to môže mať viac príčin možno mu nerobilo dobre za tým liekom piť mliečko veľa liekov sa totiž nemusí znášať s mliekom alebo celkovo sú to moc ťažké lieky
sendy sa tak povracala v nemocke z atb tak jej museli zkmeniť a potom už bolo dobre

csikike
15. máj 2009

ahojte, tak uz vieme, ze nutrac je v pohode, prave dopil 200ml 😕
inac krasne ranko, u na je 14°C, neviem kedy sa to chce vysplhat dnes na 28 co hlasili 🤐

csikike
15. máj 2009

ani, uz nemusis vencit ty, claudi to ide velmi dobre 😉 , podarena je 😵

veva1
15. máj 2009

ahojte po dlhsom case.
ako sa mate? zaujimalo by ma ci vase dietky uz rozpravaju,co dokazu a ako ste na tom s odplienkovanim?
tomik opakuje ,trochu skomolene,slova co sa mu pacia tak povie aj sam od seba. Plienku dame prec cca o mesiac,lebo nas caka svadba a nerada by som ho na nej prezliekala.

silvika
15. máj 2009

no mojho by veru svadba ako dovod na to aby cikal len do misiek na to urcenych veru nezabralo, tak ta obdivujem, ked sa ti to dari veva

csikike
15. máj 2009

u nas este tiez nehrozi serblik, tomi vzdy zdrhne z neho a ked mu tato napusta vodu na kupanie, tak pribehne tam a asi ked pocuje prud vody, tak ho to inspiruje a bezne vykona svoju potrebu pred vanu 😕

telinka
15. máj 2009

ahojte 🙂
tak dnes bude asi dalsi den o nicom....peta sa sama vypytala hajat o 9.30 a to chodi uz dlllho az okolo pol dvanastej 😕 to bude asi tym pocasim
veva...tak super ze si si taka ista s odplienkovanim 🙂 myslim ze este ani jedno decembrovcatko nieje bez plienok ,
moja peta sa uz pred 2 mesiacmi pytala na serbel , ale teraz ma obdobie ze ho ignoruje...vypyta sa mozno raz za dva dni 😅 ale ked ju dam tak ide ,kedze ma stolicu pravidelnu tak s tou rano problem nieje
a s rozpravanim je u kazdeho inak....u nas to ide super , peta uz tvori jednoduche vety...teda podmet a prisudok 🙂

veva1
15. máj 2009

sak ja neviem ci sa nam to podari ale po svadbe zacneme. Ja dam tomikovi na vyber zachod alebo serblik a vzdy si jedno z toho vyberie ked mu treba.Pred vanu cika tiez 😀 niekedy pusti jedno hovienko do serblika a uz sa mu nechce sediet ale ked ho pozvem na zachod ze bude moct potom splachnut tak s radostou pusti dalsie 😀

bocmanka
15. máj 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...
neivem kto to tu minule spomínal, že nestíha, tak toto len tak pre inšpiráciu...
teli, včera večer som musela byť pri romy, celý večer a noc mrnčala, plačkala, neviem čo sa deje..
ráno to boli horory vstať, ešte o 7h všetky deti vrátane mňa spali, a pritom som bola na nich sama....tak sme došli do školy minútu pred začiatkom hodiny...
inak včera ten eurovision song, škoda , že slovensko nepostúpilo, nela s kamilom až tak zle nezaspievali, na to že sa mi to pôvodne až tak nepáčilo...

csikike
15. máj 2009

nas sa tiez skriabe hore na zachod, takze sa chystam kupit to zmensovatko, ale vzdy ked sme vonku tak na to zabudnem 😅

bocmanka
15. máj 2009

🙂 csi, my ho máme, ale žeby romy nejak oslovilo,...nedá sa povedať...

janka1874
autor
15. máj 2009

ahojte
tak aj nás čaká zaujímavý deň sendy vstala ráno o 6.00 ako vždy a dostala mliečko no nejako sme sa s tatom nevedeli prebrať a bolo nám jedno že vykrikuje z postieľky tak nakoniec ešte zaspala aj ona tak sme vstali o 8.30 čo je rekord tak ju teraz ani neviem kedy dám spať ale asi až na obed
no a večer teda presnejšie od 17-tej idem žúrovať huráááááá sa teším najprv ideme posedieť z kolegyňami z práce a potom asi pôjdem ešte aj na salsa párty keď už budem vonku tak to plne využijem a službu bude mať tatik chystá sa síce s malou ku "svokre" z čoho moc nadšená nie som lebo nemám rada ak tam chodí bezo mňa lebo potom nemám pod kontrolou čo robia s malou a kedže o ňu nejhavia záujem tak si to asi viete predstaviť asi mi to robí naschval nech si ten dnešný deň neužijem