Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

telinka
9. jún 2009

centi...no to mi je jasne 😉

telinka
9. jún 2009

...ved preto som nenapisala krajsi pohlad ale "este"krajsi 😵

centik
9. jún 2009

ty si zlata 😀 😀

zrzulka
9. jún 2009

myslim ze tema deti je nevycerpatelna. Vikend je strasne malo na prebratie vsetkeho co k tomu patri. takze ak sa nebudu mat rozpravat o com preberu kazde dieta a hude🙂)) mojm muz bol vcera taky zlaty. kamaratovi sa narodil syncek a hned ze si u mna objednava tortu (vyrabam plienkove torty)Ukazoval mi smsku. Hned mu volal, dnes bude volat jeho zene. no uplne hotovy bol z toho.... Uz aby sme mali bejbinko aj my.

telinka
9. jún 2009

si viem predstavit zrzul ako mu oci ziarili.....nasa stara suseda sa vzdy cudovala ako sa len ten moj peto tesi na to bejby....sa jej to asi zdalo divne za taky stary a uz tretie decko a on sa tesi 😀 😀 😀

centik
9. jún 2009

zrzul ja som akosi doteraz nepochopila vyznam tych plienkovych toriet 😅

zrzulka
9. jún 2009

Centik ked chces niekomu darovat plienky (prakticky darcek) tak to nedas len tak sucho ale naaranzujes tam nejake hracky a potreby pre babetko. Ja som vyrabala pre kamosky a vzdy sa potesili. Aj ja by som sa urcite potesila. je to take mile a zazijeme s muzom pri tom kopec zabavy (pomaha mi drzat pleny aby mi neutekali a tak)

teli a kolko ma tvoj muz? moj tiez nepatri medzi najmladsich a ma prve🙂)) Cisto teoreticky uz mohol byt dedo🙂)))

centik
9. jún 2009

zrzul takze tie plienky sa vlastne vyuziju? aháááá lebo sa mi to zdalo divne znicit len tak plienky na ozdobu 😀

zrzulka
9. jún 2009

centik ja vyrabam len torty .Plienky ovijam okolo rolky z kuchynskych utierok cize su pouzitelne. Alebo ich zvyjam do ruliciek a potom do korpusuAle videla som uz aj vselijake divne vytvory z plienok ako bocian s kosickom a pod. je to velmi pekne ale nepouzitelne podla mna.

telinka
9. jún 2009

zrzul 45

alinka76
9. jún 2009

hej, aj ja som už 2 torty spravila a vždy mali úspech. môj muž sa ale divil, že načo sa s tým babrem, že som to mohla dať ako normálny balík. môj muž je veľmi praktický , nevyzná sa v tom vyzdobovaní 😀 😀 😀

zrzulka, mám to chápať tak, že už plánuješ druhé bábo?

zrzulka
9. jún 2009

teli ved to nie je vela 45🙂 Moj ma o nieco malo menej. V podstate clovek je tak "stary" na kolko sa citi🙂

Ali tuzba po malinkatej bambulke je obrovska u mna aj muza ale zial my si to zatial dovolit nemozeme. neviem si predstavit byt s 2 malymi detmi maximalne zavislimi odomna. muz chodi neskoro domov takze s jeho pomocou nemozem velmi pocitat. Aj ked on mi pomaha strasne vela. Ale uz len take veci ako behanie s Miskou po lekaroch, hospitalizacie s nou v nemocnici. co by bolo s druhym dietatom? Ani neviem ci vobec niekedy nejake druhe bude:(((((( Ale my dvaja sme nevyspitatelni takze co nie je moze byt🙂

alinka76
9. jún 2009

asi pozeráte Ordináciu, však?

mám jednu otázočku, máte niektorá gumáčiky pre dieťa? a nestáva sa vám, že keď ich obuje, tak má za chvíľu nožičky mokré?

luculka
9. jún 2009

baby ja som na nerva,,,mala stale kasle,,,viac a viac 😒

luculka
9. jún 2009

😀 ja si normalne vzdy kukam na tu novu foto,,ze kdo to je,,,,, 😀 😀 😀

alinka76
9. jún 2009

luc a čo jej dávaš od kašľa? nám zaberal ambrobene

luculka
9. jún 2009

ja davam timomel

janka1874
autor
9. jún 2009

no žienky náhodou tie plienkové torty sú velkom dobrá sranda

abbi
9. jún 2009

baby ja nestiham sem prispievat... ked sem nakuknem tak len citam a citam tie strany popisane 😀 😀
lucul skvela fotka 😉 😉

abbi
9. jún 2009

a inak uz mam novu umyvacku. je totalne tichucka a uzasna... sa tesim 😵 😵 😵

telinka
9. jún 2009

no akurat som chcela napisat ze ako to ze nestihas , ked uz nemusis riady umyvat 😀

bocmanka
9. jún 2009

🙂 presne tak abbi, pusti umývačku a šup sem...a 8 bodov pošli kľudne...

luculka
9. jún 2009

abbi krána,,,,som okukla na FB,,, 🙂

teli bud pripravená na plán B,,,,ak kasel a soplik neprejdu 😒 😠 ,,,,,dofrcis pre triká 😒 😉

bocmanka
9. jún 2009

ja by som navrhla, že každá z nás si pripravte nejakú kravinu, buď hru alebo niečo také, na čom sa upučíme...niečo origoš aby sme sa spoznali...
ja už mám na papieri niečo celkom konrétne.....xixixix
že či sa navzájom poznáme...
prosím vás zhrňte každá jedna samu seba 8-mimi bodmi, také aby to boli pikošky o vás, nič vážne..
a pleas pošlite mi to cez ip poštu...
napr.1.v noci chodím rada v pyžame po balkóne....
2.mám zvláštnu schopnosť vyhrať každú hádku s perfiš argumentami...
atď.
fantázii a čo najväčším kravinám sa medze nekladúúúúúúú

🙂 🙂 🙂
preposielam ešte raz pre tie, čo tu včera večer neboli....
musí to vyplniť každá a poslať mi to....večierok bude v sobotu.....xixix
zatiaľ si úlohu splnila zrzulka 🙂
silvika 🙂
ostatné makajte

abbi
9. jún 2009

ahoj BOC.. ahoj TELI ... ahoj LUCUL ... diki
uz som tu a kuchyna je praznda.. vsetky riady ciste.. alebo v umyvackee 😎 😎 😎 😎

luculka
9. jún 2009

boc,,booooze ty si aká organizátorka,,,,, 😠 😀

bocmanka
9. jún 2009

🙂 každá sme lucul organizátorka....xixixi, ty si cez tričká 🙂
ja som cez dristy...alebo....vlastne ja som introvert...

luculka
9. jún 2009

dnes som nakopkovala oblecko mne a natuš,,,no nejako vela toho mám 😅

bocmanka
9. jún 2009

http://www.pizzapuborea.sk/
alinka...toto si myslela?
lucul...robíš si kôpky?...uf, tak to ja nemám kde...

luculka
9. jún 2009

robím robím,,, 😉