Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

luculka
19. jún 2009

ali a neches take vyrobit aj mne,?? alebo teli 😎

janka1874
autor
19. jún 2009

no bzuco to sme si už všimli aspoň budem vedieť na koho sa smerovať keď budem niečo hľadať ja moc na také veci nie som pre mňa je viac menej pc španielska dedina 😀 😀 😀

telinka
19. jún 2009

lucul , ale to by si si musela aspon na den zobrat petru....aby som mala cas 😀 😀 😀

ajula25
19. jún 2009

jani dôležité je že v tej španielskej dedine stále nájdeš koňa 😀

alinka76
19. jún 2009

Lucul, mne muž tiež slubuje že do zimy máme vrch spravený. A mne by sa páčila nejaká ružová alebo fialová detská pre Lenku. Ona si tiež takú farbu obľúbila. Ale zástenu by som jej nerobila asi, ona by chcela baldachýn. konečne bude mať svoju izbu a tam nech si robí svoj bordel. lebo čo ona dokáže za deň vytiahnuť vecí, to je neskutočné. 5x denne sa prezlieka, je to normálne? 😒 😒 😒

a ja konečne budem mať velikánsku spálňu s francúzskym oknom, ráno otvorím dokorán a budem nasávať krásne ráno 😀 😀 😀

alinka76
19. jún 2009

Luc, ja som v žiadnom prípade také krásne nespravila, to si tam objednaj u tej baby. ja sa chystám spraviť ten váľací vak, ale tá mikrofázová deka je strašne drahá a aj výplň. tak neviem č sa na to nevykašlem a neobjednám si to. nejaká baba to tiež šije na nete a ponúka.

ajula25
19. jún 2009

ali asi u dievčat je normálne prezliekanie aj 10x 🙂 mne môj marek minule o 21.30 sa do masky obliekol ahral sa na ninju....no toto normálne nie je!

ali tak to okno ti závidím....teda budem ešte len 😝

ajula25
19. jún 2009

ali aký váľací vak? myslíš niečo ako fat boy?

janka1874
autor
19. jún 2009

no alinka ticho závidím takú spálňu som vždy chcela naša sa pomaly ale isto mení na sklad

no veru ajula to je naozaj dôležité a to keby si videla tie začiatky na koňovi to bola iná sranda ale to už ovládam 😀 😀 😀 😀

ajula25
19. jún 2009

cvik robí majstra Jani 😉

janka1874
autor
19. jún 2009

ajula 😀 😀 😀 😀

bzuco
19. jún 2009

ali...naša sa tiež prezlieka častejšie ako anglická kráľovná... 😅 ale keby si to vyzlečené aspoň odložila, ale nieeeeeeeeeeeeeeeeeee....najlepšie miesto na zoblečené veci je v strede izby na zemi, na záchode, v chodbe...ona sa zoblieka za pochodu a kde sa práve zoblečie, tam vec plesne....aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....asi ma už porazííííííííííííííííííííííííííííííííííí 😝 😝 😝

janka1874
autor
19. jún 2009

alinka mať taký vak tak sa asi ani nepohnem to by bolo pre mňa moc riskantné ja som lenivec 😀 😀 😀

ajula25
19. jún 2009

mhm. také som myslela ali...pekne to vyzerá na tých fotos....ja by som to nemala kam dať. Už tak to má prepchaté v tej jeho izbe....

alinka76
19. jún 2009

no baby my sme 10 rokov v spálni 4x5m a teraz manželská posteľ, detská postieľka, Lenkina posteľ, prebaľovacia skrinka a skrine. Ani len nočné stolíky nemám, postupne sme všetko vypratali. to je také len na prespanie a deti sa musia v obývačke hrať, takže mám v nej poriadok možno 1 hodinu zrána, keď všetko upracem ☹

ajula25
19. jún 2009

bzuco aj MArek detto. Ide na WC a vyzlečie si nohavice a tam ich nechá šmarené. No a čo že odchádza len v slipoch do izby? Však sa odložia samé! 😠

janka1874
autor
19. jún 2009

no alinka presne ako u nás naša spálňa má presne 3,40x5m

ajula25
19. jún 2009

ali ale tá vidina budúcna....to ja nemám!

janka1874
autor
19. jún 2009

ženy nebláznite to ma načisto porazí keď toto budú moje deti robiť pomooooooc

luculka
19. jún 2009

teli petru,,,sak tá je ako andel,,,proti nasej Natus,,,sak som chcela ja vymenit cestou na Oravu,,,, 😉

Ali budeme malovat na fialkovo malej,,a dnes som uz vybrala v hrackárstve take kvietky a motýle na stenu 🙂

alinka76
19. jún 2009

bzučo, presne, hdáže kde vidí. a večer sa vyzlieka zásadne v obývačke, lebo v spálni spí samko no a gaťky a ponožky mi za sedačkou necháva ako pozdrav, že mama sprac mi to 😠 😠 😠 a ráno horor, ak jej chcem niečo iné dať na oblečenie ako si sama navrhne. včera ziapala, lebo som jej zase povedala, nech si nedáva v takom teple rifle a podkolienky, ale tenké plátené gate a tenké ponožky. ma ide poraziť. mužovi by to bolo totálne jedno, ešte by sa mne čudoval, prečo ma to vytáča. ale čo si tá učiteľka pomyslí, keď ju vidí celý týždeň chodiť v tom istom?

a to ešte nevravím, keď jej raz začas upracem skriňu a polovica vecí ide do prania, lebo milostivá nepozrie a uloží tam všetko, aj špinavé oblečko. ona je niekedy ešte horšia ako chlapci. a pritom je to baba, ja to nepochopím ☹ ☹ ☹

ajula25
19. jún 2009

haha...naša spálňa má nejakých 12 štvorákov a to tam máme natesno posteľ a postielku a skriňu som musela vyšmariť, aby som tam vtrepala postielku....ale inak je to super všetko. Hlavne že nespíme pod mostom! 😅

zrzulka
19. jún 2009

tak ten vak je super, aj ja som po nom poskulovala ale u nas ho niet kam dat:( pomaly aj tak rusime obyvacku a ideme robit izbicku pre Misku

luculka
19. jún 2009

baby takze podme na inu temu,,,lebo nás,,,menej detne,,odradite,,, 😀 😀

a hádajte co práve mlsám??? 😀 😎

zrzulka
19. jún 2009

Ajuli vystizne, ja sa tiez tesim z toho co mame a nespekulujem preco nemame viac a tak. Ked sme byvali u nasich mali sme len jednu malu izbu a v nej vsetko. Aspon mame blizsie k sebe🙂))

alinka76
19. jún 2009

janka, moja dcéra je Váhy, presne ako otec. má všetko na háku. neber to tak pesimisticky, možno bude iná 😀 😀 😀 ja ako levica som teda bola úplne iná, som mala detskú izbu 5 rokov len pre seba a ke´d mi do nej nasáčkovali naši sestru, tak som revala, lebo ona bola bordeliar a ja som mala nervy, lebo som to musela po nej upratovať. a zostalo mi to doteraz, že ma bordel vytáča. ale zase prehnane poriadkumilovná nie som. ale kde chodia návštevy, tam to teda vyžadujem.

ajula25
19. jún 2009

ali na moju segru nemá. Tá má 17 skoro a keď ráno dojdeš do jej izby tak nohavice, pančuchy nohavičky, tak ako všetko naraz zo seba stiahne, tak to pri posteli ráno nájdeš....a opakujem, má skoro 17!

ajula25
19. jún 2009

luci žeby kokosovú fidorku?

alinka76
19. jún 2009

ajula, tak to nemá na moju sestru, tá má 29 a keď k nej vojdem do domu, tak ma až cukne nazad 😀 😀 😀

http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=186...