Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

martinaj
21. jún 2009

ahojte, dnes to vyzera na pekne pocasie 🙂 pojdeme niekam s Vercou asi na vylet 🙂

simka9122008
21. jún 2009

To máte super Martinaj, u nás ešte tak nárazovo fúka, mám trochu pauzu, práčka my perie, obed je postavený a tu nikoho 😲

centik
21. jún 2009

dobre rano 🙂

Zrzul, ja iba s sobotu chodim pracovat

bocmanka
21. jún 2009

🙂 čauteeeeee, tak som tu nebola poriadne od piatku, len tak útržkom..
teraz mám konečne trošku kľudu, romy zaspala, chlapov som vyhodila v gumákoch von, v mt síce neprší, ale je otrasne...ale to asi všade 😝
chýba nám orava...xixixi, ideme za svokrou do dol. kubína, keď vstane romy, má tam na mesiac moja svokra svoju košickú mamu / čiperná pani skoro 87 ročná....donedávna cvičila aerobic v hale...xixixi/ a je to zároveň už posledná žijúca prababka našich detí /o dve prababky sme prišli v zime, veď viete.../
😝 v piatok sme mali v škôlke rozlúčku /aj keď škôlka našťastie funguje až do našej dovolenky..../, predškoláci mali tortu a všetci grilovačku na škôlkárskom dvore, teda pod naším balkónom..xixixi
máme tu v martine, tie dni mesta, dnes turčianske folklórne slávnosti v blatnici / kto by šiel okolo../
a tento týždeň tu začína ten divadelný festival dotyky a spojenia, kto ste milovníci divadla, svokor tu prenajíma aj chatu pod martinskými hoľami, tak kto chcete môžem zabezpečiť aj ubytko../cca 16 ľudí.../
😀
tak peknú nedeľu všetkým

alinka76
21. jún 2009

ahojte, tak aj my sme chceli niekde ísť, ale von je mizerne, tak asi doma stvrdneme ☹ tu nie je ani nejaký obchodný dom, kde by sme sa zašili ☹

aj u nás ráno sme si pustili kapuru a potom farmársku revue a malý tu už behal s obalom od madagaskaru, aby sme mu pustili. tiež to dokáže pozerať a sedieť pritom

alinka76
21. jún 2009

no a malému som musela objednať nové papučky z MMB, som zistila, že sú mu oboje malé, chúďatko, museli ho palčeky riadne tlačiť, kým blbá mama na to prišla 😢 😀

vy už kupujete dačo na jeseň pre drobcov? nejaké bundičky a tak? ja vlastne mám 86-tku a dúfam, že ju ešte vynosíme. nosil ju máličko.

bocmanka
21. jún 2009

🙂 ali...že farmárska rewue,...a dokument o pytonoch nič?

alinka76
21. jún 2009

Boc, my sme už riadne starí, keď toto kukáme 😀 a farmári sme teda ako nik, jeden pes a 1 mačka 😀 ale máme čerešňu, ringlótu a zopár malín, a už viem ako sa strihajú 😀 😀 😀

alinka76
21. jún 2009

a my o pytónoch nepozerávame, to Glor, my o veveričkách 😀 😀 😀

bocmanka
21. jún 2009

😀 😀
veveričky práčka a pyton...tak to je fakt sila!!!!!!!!!!!
😀 😀
ja som mala tri dni zapotrošenú kozmetickú taštičku, si to viete predstaviť?????????,,
😝 😝
hrôza...
konečne som ju našla a vyzerám ako človek...xixixixi

ivana26
21. jún 2009

ahojte,
tak u nas fuciii ako na sibiri 🙄 ale aspon svieti slniecko. vcera to bol otras!
manzel mi teraz volal ,ze prave dopotapal a vytahoval mrtvolu nejakeho chlapa z jazera ☹ hrozne, nechapem, co ti ludia robia.
prajem vam krasnu nedelu, bezim pomoct svokre s obedom 😉

telinka
21. jún 2009

peknu nedelicku prejaem dievcata 😉

u nas je krasne slnecno aj ked trochu veterno 🙂 ideme dnes gratulovat neterke tak mame o program postarane 😉

zatial uspesne nocnikujeme, mame ho stale na jednom mieste a ked to na petu pride uz k nemu uteka 😀 navon davam plienku lebo je chladno , ale ked napriklad sedi v stolicke tak sa pocika a nic nepovie...asi ked si na nej sedi tak to neciti 😕 😅

luculka
21. jún 2009

cafte,,,tak u nas sa haja,,,tiez je tu slnko ale hnusne fúúúúúka,,,,,
doobeda sme boli na bicykliku,,,,zase pobehala v gumáčikoch ,,,a s tatom robila na pozemku 😉

luculka
21. jún 2009

ozaj zajtra veziem kocik do opravy,,,asi staci len konstrukciu ked im tam dám nie?

ajula25
21. jún 2009

ahojte
ak my sme u mojej mamky na obede. Mám tu aj brášku z anglicka. Je tu len do stredy ale tak sa vytešujeme aj tak....
V KE fučí ako u bláznov, ešte aj pršať začalo, tak je to na nič. Dnes máme návštevný déň.
Tak peknú nedľu prajme... 😉

abetka
21. jún 2009

ja som sice pozadu, ale teraz som si vsimla, ze martinaj je tehu. 🙂 Gratulujem a prajem bezproblemove tehotenstvo 😉

silvika
21. jún 2009

ahojte neviem luci ako sa reklamuje co na to treba, kde ste ho kupovali? a co tato s malou uz kopu zaklady, sak nejaku lopatecku urcite ma v naradi do piesku

luculka
21. jún 2009

silvi zaklady este nie,,,ale ideme tam dávat jahody,,kde bude záhradka,,,nech máme z toho zatial aspon nejaký osoh,,,jasne ona s nim aj polieva svojou konvickou,,,, 🙂

ked mám pokazené koleso,,,tak asi len podvozok stací,,,ci nieee??

silvika
21. jún 2009

pravdepodobne hej
ja ze to mate ten dom mat u vasich na pozemku ale to je asi niekde mimo vasich co? nas ked polieva tak vydatne aj seba, botecky ma vzdy na predu mokre

luculka
21. jún 2009

silvi je to prec od nasich,,,,ale zase nie tak daleko 😉 ,,,bola tam záhradka ,,takze tam mame este aj sklenik aj taku chajdu,,,ktoru dufam nebudeme musiet zburat,,,lebo sa zide ked sa bude stavať,,,na varenie kávy,,prezliekanie a tak 😉

silvika
21. jún 2009

no supeer tak nebudete celkom u vascih ale mozete chodit este ja na navstevy

simka9122008
21. jún 2009

Tak my máme dnes total lehárový deň, večer sa chystám žehliť, to bude môj večerný relax pri telke

janka1874
autor
21. jún 2009

tak žienky my sme sa práve vrátili z výletu sme boli cca 80km od Košíc na jednej návšteve celkom dobre bolo len škoda že celý deň pršalo ináč by sa poriadne vyšantili

simka9122008
21. jún 2009

No super Jani a ako sa má Sendy a bábo v brušku sa už ozvalo?

janka1874
autor
21. jún 2009

Sendy v pohode ráno už nemala teplotu a zatiaľ sa zdá že jej nič nie je až na to že je zas nervná asi lezú posledné 2 očné a konečne bude kľud

áno bábo sa už našťastie ozvalo síce nie nejako intenzívne ale na to má ešte času dosť ale stejne idem zajtra na kontrolu

janka1874
autor
21. jún 2009

žienky a oznamujem zrušila som celý blog nemám na to nervy neviem čo sa mu zas porobilo ale zas mu šibalo tak som to celé zrušila a hotovo možno si aspoň švekra uvedomí že má vnučku 😀 😀 😀

simka9122008
21. jún 2009

Tak to som rada že je všetko o.k.

janka1874
autor
21. jún 2009

no to aj ja som to nejako nechápala že z čoho by to tak mohlo byť
noršie je že nechce nič jesť tak z toho som už fakt na nervy

aadula
21. jún 2009

ahojte, my sme boli dnes na hodoch u svokry...Samino sa vozil v autíčku..ale nie je to ešte veru pre neho ..keď buchli do nich, tak ho riadne mykalo a na malý kolotoč som sa ho bála ešte dať, že si rozmyslí a bude chcieť z neho dole 😝 , boli sme navštíviť aj mm tetu a celá rodina boli so Sama hotoví 😀 😀 nevedeli sa na neho vynadívať a taaak bolo fajn...lebo majú dcéru čo študuje na VŠ a ona sa ma v kuse venovala 😵

janka1874
autor
21. jún 2009

no ja som sa tešila asi zbytočne že jej nič nie je tečú jej sople jedna radosť už sme aj vysávali slzia očká a už aj pár krát poriadne kýchla no radosť