Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
26. jún 2009

Ahojte
tak my sme dnes vstali ako na vianoce o 7.30 a konečne nám ide teplá voda fakto hotové vianoce 😀 😀 😀

počuli ste zomrel Michael Jackson som normálne ostala šokovaná 😢 bol aký bol ale hudbu mal dobrú

abetka
26. jún 2009

ahojte. Tak nasa slecna je dnes posledny krat v skolke 😢
A ja musim ist na nakupy, lebo ocino mal meninya nemam darcek a Peto ide mat tiez sviatoka zase nemam darcek. Ani neviem co by som mu mala kupit. 😒

alinka76
26. jún 2009

janka, ja som tiež v šoku, ma až zodvihlo z postele, keď som to počula. a potom aj farrah fawcet. Sa hovorí, že veľkí ľudia odchádzajú v trojici, tak som zvedavá, kto bude tretí. ☹

janka1874
autor
26. jún 2009

fakt na to som zabudla do kelu kto bude 3

mimochodom žienky kto chce dať robiť veľké foto
20x cca 30cm len za 1,15€/ 34,64Sk
30x cca 45cm len za 1,98€/ 59,65Sk
fotolab má teraz akciu (ajula a simi tie čo mám ja sú 30x45)

alinka76
26. jún 2009

janka myslím že viem, ale nerada by som mu to privolala , i keď je moc chorý tiež.

janka1874
autor
26. jún 2009

mňa nenapadá ale nevadí nehovor nič veď uvidíme a možno to tak nakoniec ani nebude

abetka
26. jún 2009

prave o nom a jeho smrti som si precitala. Pesnicky od neho som mala rada ☹

martinaj
26. jún 2009

ahojte, tak ja som zostala tiez v soku ze zomrel jackson..... hudba nasho mladi ☹
ale mam pozitivnu spravu, dosiel nam nedoplatok za elektrinu len 60 eur 😀 cakala som 3xviac 😀

janka1874
autor
26. jún 2009

no martinaj nám prišiel 153eur tak ja až taká nadšená nie som ☹

janka1874
autor
26. jún 2009

tu bude asi o chvíľu pršať je mierna tma a už sa mi dzalo že hrmí no radosť asi 1 deň bolo leto?

martinaj
26. jún 2009

jani to verim...... 😠

janka1874
autor
26. jún 2009

ja do rána počúvam rádio hrajú len jeho pesničky a normálne ako martinaj písala všetky spomienky z mládi sa mi odohrávajú pred očami normálne mám slzy na krajíčku

huleni
26. jún 2009

ahojte, tak my sme sa vcera s kamo do vody..a dufa skou dohodli ze pojdeme do Chorvatska...teda ze my budeme manzelov skrabkat po chrbte a oni musia naskriabat peniaze:o)) tak teraz zavislacim na nete a pozeram tie overaly ci ako sa to pise tie plavky cele a topanocky ...no topanocky som nasla za 2eura ( parada) a plaviek je dost uz som poprosila asi 4baby o rozmery tak cakaaaaam:o))) no kolko staci k radosti rannej:o)) hore sme od 4.15 ale to len mlieckom som ju ukecala a od 8smej uz je svieza..inak u nas vonklu des:O( vcera som zmokla tak sa rozhodujem ci vobec teraz idem von:o) no a o tom Jacksonovi ja sa dozvedela az na facebooku:o(

bocmanka
26. jún 2009

http://www.aktuality.sk/clanok/139396/kral-popu...

faaaaaaaakt, šok!....

ja už varím fazuľu, idem hodiť mäso do pácu...
alinka, šak prekvap.....moje meniny oslavujeme až večer...len to chcem pochystať...
aj sme uvažovali ísť dnes do bojníc na petra pana, ale som rada, že marko už je v škôlke...a zase budeme všetci cez víkend doma, tak teraz relaxujem..
alinka ty si u vašich????????...tak dóójdi dnes na pešiu o pol druhej je detské predstavenie a tvorivé tanečné dielne pre deti...a o 22h je štítne divadlo košice.....s predstavením giselle.........
😖
tu je akosi pod mrakom, no hádam nejde pršaaaaaaať!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bocmanka
26. jún 2009

🙂 štítne rozumej štátne divadlo...xixixixi

martinaj
26. jún 2009

jej boc vsetko naj 😉

bocmanka
26. jún 2009

http://www.pluska.sk/soubiznis/2009/06/farrah-f...

alinka, smutnééééééééé

martinaj díky.... 😵

janka1874
autor
26. jún 2009

boc fakt ty dnes oslavuješ meniny gratulujemeeeeeeee 😀

janka1874
autor
26. jún 2009

alinka tak a máme 3 ☹

bocmanka
26. jún 2009

3........?????????????????????????????

janka1874
autor
26. jún 2009

boc to je k tomu čo sme tu písali s alinkou že známi ľidia odchádzajú v 3

alinka76
26. jún 2009

jani, kto tretí? však jacko a farrah...

centik
26. jún 2009

ahojte,
Jani sorry za sms 😅

janka1874
autor
26. jún 2009

ja som skôr myslela síce to nebolo včera ale Matušku on tiež nežil tu ale vonku na Floride

centik v pohode len nabudúce aj dajte text 😀 😀 😀 😀 😀

bocmanka
26. jún 2009

😵 ja varím odušu...mäso v páci navečer gotovééééééé
zahusťujem fazuľačku, vybrala som údené rebierka...
dováram zemáky, tekvičku a navrch opekané mäsíčko...
ešte som nič nepiekla, tak snáď to zachráni dajaká cukroška..

telinka
26. jún 2009

zdravim vas dracice 🙂

fuha a je po klude , prazdniny su zas....kopec ludi sa bude motat po dome...moje neeervy 😝 😀

janka1874
autor
26. jún 2009

no veru ešte len teraz bude na koňovi prázdno 😀 😀 😀

csikike
26. jún 2009

ahojte, tak my sme prisli domov, u nas su remeselnicke trhy, tak sa tesim, ze pojdeme pokukat, sice sme boli vonku s tomim, ale len tak narychlo
boc a vsetko naj...

aadula
26. jún 2009

boc..prajem ti všetko najlepšie k meninám veľa veľa zdravia, lásky, pohody 😵

aadula
26. jún 2009

pekný deň všetkým....ma nejak zničila prechádzka do mesta a späť..asi to dusné počasie 😝