Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

telinka
29. jún 2009

no ali tk sup sem s nim.....jaa uz mam svojich 50l na poste co idem vak doplnat , mam silne nutkanie vyrobit aj vlastnorucne 😅 take platno na ten vnutorny mam na povale , tak by ma to vyslo o cosi lacnejsie 😉

alinka76
29. jún 2009

Teli, teraz keď som zistila, že v Nitre majú tie guličky 250l za 6,55€, tak ma skoro drblo. Tá baba na MMB ich predáva 50l za 5,5€. Ak si pripočítam dopravu, a to vezmem plnú vlečku, tak ma to bude stáť o koľko menej? 😠

luculka
29. jún 2009

ali takže kolko más objednávok,,,stíhas??? 😀

fixka sa vyprala 🙂 🙂 🙂 🙂

ozaj dnes som bola vo fot dat si vyvolat tu fotku malej,,30X40 rozmer,,ze to dám MM k 30tke,,,a predavacka ma prehovorila,,teda ani velmi nemusela na plátno,,maju teraz v jul,,akciu vsetky minus 30%...takze to najvetsie ma miesto 29 eur vide 21eur

abbi
29. jún 2009

abbi nastastie nekasle a uz vobec na vas.. len som tu 2 dni nestihala prist ☹
v sobotu sme boli u bratranca na cely den... vcera navsteva u nas.. no padla som mrtva vecer do postele
Natan ma dnes hrozny den. cele doobedie reval. aj v noci nieco sa mu snivalo a asi pol hodinu reval ale nevedel sa prebrat. aj vam sa to uz stalo? nam asi 3x ale tento krat to bolo hrozne dlho a blbe.. mal aj otvorene oci ale vobec nevnimal, az som sa ozaj bala. dufam, ze to nic neznamena. dnes cele doobedie ma vobec nepustil a kamkolvek som sa otocila inak ako chcel revaaaaaal. no nechapem co sa stalo 😖

Lucul este raz vsetko naj 😉 😉
Petke a Petkam
Palkom a palickam vsetko naj 😀

luculka
29. jún 2009

to plátno má 60x80 cm,,a teta sa rozplívala ze tá fotka bude na tom super,,,aj ma pochválila ako som ju odfotila,,, 😀 😀 😎

abbi este raz dakujem

alinka76
29. jún 2009

luc, plátno? to bude ako namaľované? v akom fote?

abbi, to aj nám sa stalo, námesačný, dačo sa mu snívalo zlé. to len prebrať ho jemne, a potom zaspať.

luculka
29. jún 2009

vo fotolabe,,,ano vyzerá to nádherne,,oni tam na tom najvetsom maju reklamu na tu akciu,,aj som si ho osahala,, 😀 ,,,potom si to dáme do násho domceka do obyvky,,, 🙂

abetka
29. jún 2009

oslavencom vsetko najlepsie.
Mame sopliky a synovec mi prave volala, ze ma kiahne a to v ssobotu sme cely den boli s nim , tak som zvedava. Kolko su kiahne infekcne, neviete?
Ja som niekde citala, ze 3-5 dni, ale ci si dobre pamatam, neviem
pekny den

janka1874
autor
29. jún 2009

abetka aspoň to budete mať za sebou
luculka u nás to foto plátno čaká na svadbonú foto aspoň taká bola dohoda doteraz ale možno sa to ešte zmení

abbi
29. jún 2009

abetka.. 2 tyznde som pocula. my sme dostali kiahne presne 2 tyzden po tom co sme boli s infikovanou osobkou 😉

silvika
29. jún 2009

janka a co sa ides svadbovat? mi nieco uniklo z informacii?

silvika
29. jún 2009

baby co davate ked hnackuju deti?

silvika
29. jún 2009

nas si lôen prdne a ma sprtnute a to kakaval pekne tuho ani tazkosti nemaval 😒

janka1874
autor
29. jún 2009

silvika aj by sme chceli len svadba podľa našich predstáv je moentálne pre nás trošku drahá tak ešte nevieme ako to poriešime

silvika
29. jún 2009

janka na zamku aspon nech trva dva dni aaa co este take?

tinyleaf
29. jún 2009

caute, tak sa zda ze nam glor predsa len poslala trochu slniecka z Rhodosu 🙂 Aspon teda tu v nasich koncinach je celkom pekne. Joooj, tak zavidim vsetkym ktori su alebo ich este len caka dovolenka 🙂
Ja som dnes vytriedila vecicky pre malu do kopok a nachystala na pranie, no tfuj, to bude zehlenia ☹ Planujeme kupit susicku, ale asi az buduci mesiac, takze zehleniu sa nevyhnem ☹

abbi
29. jún 2009

Tiny ja mam susicku a je to super vec 😉 😉
no u nas uz hrmiiiiiiii dokelu ja chcem leto ☹ ☹

janka1874
autor
29. jún 2009

silvika nejako podobne len nie dva dni ale na zámku a urobiť pekné foto to stačí a iba najbližšia rodina t.j. nejakých 10 ľudí

ajula25
29. jún 2009

ahojte
všetko najlepšie k narodeninám Luculka. Nech sa ti splnia všetky tajné aj tie verejné sny 😉
A samozrejme Peťke, Palinkovi, Peťom a všetkým čo dnes oslavujú všetko najlepšie! 😉

Luc to budete mať super foto....ja som o tomto tiež uvažovala, len nemám takú super fotku.

jani tak svadba? držím prsty, nech to vyjde podľa predstáv 😉

silvika
29. jún 2009

noo sak janka pekna si, zamkov je dost ci az ked sa vratis do prace a nieco nasetrite budes za princeznu?

simka9122008
29. jún 2009

no aj mňa mama navnadila, že nech sa vezmeme aj my a že budeme mať svadbu spolu, no ja by som ju naplánovala možno o rok spolu s dovolenkou

silvika
29. jún 2009

waaau ake fajnske plany mate pred sebou a my nist akurat sa strabime z chorob, teda chalaniska sa strabia

simka9122008
29. jún 2009

Silvi to sú len predstavy, veď uvidíme ako to víde, tak už môžem teraz šetriť

tinyleaf
29. jún 2009

abbi a myslis ze fakt netreba potom pre novorodenca uz zehlit, ked oblecko vytiahnem zo susicky?

abetka
29. jún 2009

takze na tie kiehne si este pockam
no som zvedava ako bude, ale ja by som radsej nech ich ma mala teraz ako ked bude v skole

simka9122008
29. jún 2009

baby a akú úlohu má svedok na svadbe?

ajula25
29. jún 2009

simi tak to by bolo niečo...dvojsvadba. Ty svedok mamine a ona tebe 😉

abbi príďte do KE. my sa tu varíme vo vlastnej šťave už niekolko dní 😉

ajula25
29. jún 2009

simi stojíš za nevestou a potom sa podpíšeš že si tam bola 😀

simka9122008
29. jún 2009

no to hej, len financie nato nie su, ale aj tak by som ju chcela mať asi zvlášť