Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

huleni
2. júl 2009

bre ranko...toto skore vstavanie ma zabija..akoze niki ma okolo 4tej zacala hladkat cez postielku som skoro z koze vyskocila a ona sausmievala 😀 dala som sunar no a potiahla este troska a akoze pred smiedmou uz bola svieza...no pre man je ten den teraz nejaky dlhy ked tak skoro vstava 😀 no a my tu mame straaaasne teplo:o)vcera sme boli u svokry na bazene ,no neviem ci ich aj dnes nenavstivime..a dnes mi dojde konecne svagrinka z Danska tak sa tesim lebo ona sa prehra s malou:o)) sa na nu tesi a uz som ju naucila povedat zuza tak svagrinka zosalie ked ju tak pekne oslovi..ju aposledy videla ako babatko 😀

janka1874
autor
2. júl 2009

Ahojte a dobré ránko
my v poslednej dobe vstávame okolo 7.00-7.30 čo sa celkom dá prežiť aj keď sa čudujem ako vie Sendy spať lebo oproti nám zatepľujú jednu budove a blbci vŕtajú od 5.30 na porazenie som skoro odpadla dnes keď som kukla na hodinky

ajula bolo super na kupku len keby ma Sendy nedokúsala budem dnes vyzerať ako trúba sesternicina dcéra má promócie a ja mám jednu ruku do krvy kusnutú a na druhej modrinu na porazenie
ale ináč voda bola fajn len je blbé ísť sama teda vlastne ja som tam pôvodne sama nemala byť ale tak to nakoniec skončilo kamoška čo bola tiež prišla ešte z dvomi sesterkami a venovala sa v podstate len im a ja som viac menej len dávala pozor na veci a svoje dieťa ☹

abbi
2. júl 2009

Dobre ranko vam ... ja sa mam dnes hrozne, boli ma brucho, natan urevany, tak ho mm zobral na prechadzku lebo o hodinu odchadza na pol dna prec ☹
vcera sme mali strihaci den, MM sa dal ostrihat, aj brat a nakoniec za uplatok sme nahovorili aj chalanov nech sa daju ostrihat na leto.. no vahali dost dlho, ale tu je vysledok : https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

janka1874
autor
2. júl 2009

abbi fešáci sú

silvika
2. júl 2009

abbi nasmu sa paci vas natanko

martinaj
2. júl 2009

ahojte 😉

abbi
2. júl 2009

silvika 😉 😉 diki, ved oni si spolu s alexom hned sadli 😉 😉

abbi
2. júl 2009

jani ciatala som na druhej strane o tom, ako sa bojis. neboj zvladnes to. je to sice zaberak, ale kazdy den si hovor: je to iba obdobie, o chvilu budu velky a vobec ta tak nebudu potrebovat. ja to vidim na mojich chalanoch 😉
uzi si ich, lebo to uz nikdy nevratis. a pre deti to je to najlepsie co sa mohlo stat. MM by zobral aj dalsie, len nech Natan ma niekoho s kym sa bude hrat, lebo uz ma maniere jedinacika 😠
ale Tobias a Adam furt spolu a hodiny sa vedia spolu zahrat. 🙂 🙂

janka1874
autor
2. júl 2009

no abbi ja sa snažím o tom presviedčať a potom príde deň ako včera a som zrelá do šaleného domu

abbi
2. júl 2009

a takych dni bude vela 😉 😉 aj ja ich stale mam, ale ved preto musi casto prsat, aby sme si vazili slniecko 😵 😵

alinka76
2. júl 2009

ahojte. tak náš tiež dnes pred piatou bol hore 😠 ale to večer nechcel mlieko, išiel spať hladný, tak na neho hlad asi prišiel. dostal mlieko a potom neviem či zaspal, alebo nie, lebo ja som zalomila a prebrala som sa asi o 7-mej. už ani neviem, bola som mimo. z postele som vyšla o pol deviatej,medzitým sa samozrejme ku mne nasáčkovali obe deti, Samko si vzal na mňa nádstavce z mixéra a trieskal ma nimi po hlave, aby ma dostal z postele. 😀 😀 😀 A Lenku tiež oplieskaval, keď sa ma dotkla rukou. Je strašne žiarlivý v poslednom čase. 😖 😖 😖

janka1874
autor
2. júl 2009

alinka vidím že aj ty to máš pestré

alinka76
2. júl 2009

janka, mi hovor. a to je medzi nimi 7 ročný rozdiel. ale niekedy sú obaja ako batoľatá, hlavne to staršie, strašne ju baví provokovať samka, aby vrešťal 😠

dnes išla ku kamarátke, ide tam prespať do zajtra. už včera, v prvý deň prázdnin sa nudila. nič čo som vymyslela, ju nebavilo 😠

csikike
2. júl 2009

abbi, chalani su zlati, a adam a natko su cely po tebe a tobi cely abbi man

bocmanka
2. júl 2009

🙂
tak ja som sa ráno zobudila s migrénou, doteraz som spala, našťastie manželík dnes robí doma, lebo prišiel po 2 dňoch z blavy, tak ráno bol v obchode, urobil matejovi desiatu do skanzenu, čo chodí maľovať, marka dal do škôlky a šiel ho zaviezť aj s rominou....tá mu cestou zaspala a spinká...
tu je zatiaľ slnečno 😎 ja by som mala pomaličky rozmýšľať čo na dovolenku, lebo potom to rýchlo zbehne..
abbi..no chalani nemajú konkurenciu, sú úžasnííííííííííííí
😵 matej má v skanzene vernisáž výtvarných prác, tak asi zavolám aj svokru, čo celý týždeň maľujú, domčeky,no krááásne to je, ja neviem ani škridľu na dome nakresliť 😖 😖 😖

centik
2. júl 2009

ostihali mi Adamka ☹
ale su zlatucki vsetci, Abbiovci su krasna rodinka 🙂

Alinka sa tu smejem na tych tyckach od mixera 😀

a co obliekate detom na kupku? davate aj plienku? 😕

alinka76
2. júl 2009

centík, my na kupku sme vždy dali plávaciu plienku.

som sa teraz mierne nas...la. prišlo mi tričko pre drobca, taká polokošeľa krásna, a na golieri riadne fľaky od jedla 😠 😠 😠 a vraj nádherné, málo nosené. dúfam, že mi ho vezme späť. to už fakt človek ani tomu napísanému veriť nemôže 😠 😠 😠

janka1874
autor
2. júl 2009

no alinka super toto sa mi zatiaľ nestalo ale tiež by ma to poriadne vytočilo

boc fakt je pekný

centik Sendy má kúpaciu plienku ale uvažujem o plavkách a potom behá na hoľaky alebo v župančeku

bocmanka
2. júl 2009

😵 ja som v tescu videla plavky, že plienkové, sú kráásne stoja okolo 4euro, s jahodami, guličkované, pásičkované s volánikmi, no krásne, mám ich kúpiť?...k moru asi nie....že?????,

janka1874
autor
2. júl 2009

boc no neviem ja o nich uvažujem ale to asi s malou budem musieť ísť lebo už sme ich pozerali len nevieme ktorú veľkosť

bocmanka
2. júl 2009

😵 no prídu mi širšie v páse, nám možno bude stačiť veľkosť aj 9-12mes....xixixi 😀

janka1874
autor
2. júl 2009

no hej sú také zvláštne v páse a dosť pevná guma tam je

anina1
2. júl 2009

čaute kočky 😉

abbi
2. júl 2009

centik a vies, ze som na teba myslela pri tom ako som ho strihala ??? 😀 😀 😀 ale neboj do zimy narastu.. ale lutoval potom a aj ja ☹ ale dorastu ... je zlatucky, furt si hladka hlavu 😀 😀

alinka76
2. júl 2009

boc a sú prateľné, alebo jednorázové? ak jednorázové, tak to mi príde zbytočné, ak má minúť každý deň zo 2.

aadula
2. júl 2009

ahojte, tak tu sa už kúpe 🙂 a strihá

abbi sú zlatí a presne ako píšeš vlasy dorastú 😉

anina ahoj 🙂 čo porábate? nenudia sa baby?

my sme boli trošku vonku doobeda a kým som varila obed Samino sa hojdal v hojdačke a zaspal mm no natočil...musíme pohľadať káblik z jeho telefonu a skúsim to hodiť 😀

luculka
2. júl 2009

cafte abbi,,,kráááásny 🙂 🙂 🙂

tak sme boli s telinka family,,,v zámockom parku baby pofotit,,,sa aj pobili,,pohádali,,,Nati Petku nakrmíla,,, 😀 😀 ...idem stiahnut foto,,, 🙂 🙂

dnes sme mali hroznu noc,,,ja som uz o deviatej zalahla,,co mi isla hlava prasknut,,a o jedenástej sa Nati prvý krát zobudila a uz to islo az do rána,,,, 😖 😖

telinka
2. júl 2009

ahojte 🙂

my sme dnes uz absolvovali fotenie s jednou , zatial malo znamou fotografkou / ale co neni moze byt 😉 /luculkou 🙂
petra ..klasika nic natalke nechcela pozicat 🙄 no co uz s nou......tak sa tesime na vysledok 😉

luculka
2. júl 2009

🙂 🙂 a nezaspala v aute,,,Nati uz o 12:10 bola tvrdá