Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

simka9122008
7. júl 2009

baby z čoho môže byť zahmlievanie pred očami?

janka1874
autor
7. júl 2009

aadula si na tom celkom dobre normálne spím na nohách pri tom teleráne 🙂

simka tom som mala pri nízkom tlaku zahmlievanie

simka9122008
7. júl 2009

No tlak si nemám ako zmerať kávu som pila, tak už len sa nalievať s tekutinami

janka1874
autor
7. júl 2009

no asi tak nejako veeeeľa tekutín

martinaj
7. júl 2009

ahojte tak my od vcera nemame teplu vodu..... musime sa chodit sprchovat mojim rodicom 😀 😀 😀

janka1874
autor
7. júl 2009

martinaj to poteší poznáme nie tak dávno u nás nebola teplá voda

simka9122008
7. júl 2009

Veru poznáme to, bol to des ani umyť poriadne riady, no žiadna sláva 😒 a ako dlho ju nebudete mať?

martinaj
7. júl 2009

no a hlavne skocit do sprchy pocas dna..... ja som s tym problem nikdy nemala aj ked tepla netiekla ale teraz ked som tehotna nejdem riskovat 😖

glorita
7. júl 2009

caute..u nas sa spalo tiez hrozne zle-leo sa budil hadam skoro kazdu hodinu-neviem ci ztepla,ale vstal uz o hodku skor ako obykle,ale hra sa...Ja na rozdiel od neho ledva zijem a to som sla spat vcera pre bolest hlavy uz o 8.Je mi zle,toci sa mi hlava,vcera mi bolo na vracanie-neviem ci to nie je z jedneho salatu co som zjedla v nedelu,lebo aj kamosovi je divne,no priserne som slaba a toci sa mi hlava a to som uz zjedla tolko paralenov a cierne uhlie..... 😅 tehotna nie som,takze neviem co to je ,ale spala by som,spala....no dufam,ze v tom salate nic ako salomonela nebola,kedze bol bez majonezy,ale ta salama bola fakt divna,no naco som ju jedla...ach jaaaajjjj 😅

janka1874
autor
7. júl 2009

no glorite dnes nás je tu viac takých vymletých
a mne bolo včera tak blbo od žalúdka ale až večer
tak nech ti to rýchlo prejde

glorita
7. júl 2009

hej jani vidim,ze koluje zasa nejaky virus,tentoraz netehulkovsky........
este ma cakaju nejake pracovne povinnosti,no slava,tesim sa..idem nech to mam rychlo z krku.....

silvika
7. júl 2009

no my sme vcelku culy, maly sa zobudil na to ze si vypraval cosi ako ze mu nejde, potom zacal mrncat tak som ho dala k sebe a to som bola este v noci kocurov rozhanat po dvore ale este sme pekne zabuvali obaja len maly je nejaky viacej prispaty. vonku mozeme len v gumakoch chodit. glor teplotu nemas? u nas bolo tiez asi mesic dozadu take bruchobolove obdobie ale aj s hnackou

bocmanka
7. júl 2009

🙂 🙂 🙂
tak aj my sme vstali už o pol siedmej, malú som dala k mamine do práce a s chlapcami som šla k zubárke, boli sme objednaní na preventívku, ale našťastie je všetko okej..
malá mi o desiatej zaspala, marka sme dali do škôlky, sú akurát von , ich počujem mám otvorený balkón, a matejka chytila mánia pozerať knižky, čo som im písala, keď boli bábätká...pomooooooooc! nech mi cez len nezinfantilnie...
🙂 dováram akurát obed aj večeru, ako sa rozhodnú , mám perkelt, a koložvársku kapustu v rúre so zemiakovou kašou....
😀 tu je také čudné počasie, neviem či ide pršať či čo...

janka1874
autor
7. júl 2009

ako sa robí koložvárska kalusta

bocmanka
7. júl 2009

🙂 🙂
abbi, zdravíme ťa do tatier...ako si to tam užívaš so štyrmi chlapmi?????

telinka
7. júl 2009

caute baby 🙂

ja uz mam okna umyte , peta spi , knedla kysne /to nie ako ja ale fakticka knedla 😀 /, pijem kafe, slnko sveti...no parada den 🙂 len uvidime dokedy 😅

luculka
7. júl 2009

cafte my sme doma z vonku,,,Nati sa uspáva,,,,ked zaspi pojdem nieco uvarit,,len vooobec neviem co 😖

a stahujem foto,,konecne aj normál foto mojho looku 😎 🙂

alinka76
7. júl 2009

no čaute, my už sme najedení, som robila granadír, aj Samko sa sám kŕmil vidličkou, občas som mu aj ja napichla, ale pekne sa napapal a za 2 minúty zaspal. tak mám frei. staršie deti sa von hrajú, chceli aj stan, ale ocino vzal celtovinu na stavbu, tak chúĎatká sa musia uspokojiť s obyčajným stanom. a ideme si dať zmrzku.

no Glor, dúfam, že to nebude salmonela. ja som to mala a to neprajem nikomu. z hodiny na hodinu zle, hlava ma bolela ako pri chrípke, brucho, potom som 3 dni na záchode presedela a teplotovala. 😝 😝 😝

glorita
7. júl 2009

aliii,to fakt si to uz zazila????no hlava ma boli,teraz trocha menej,som slaba ako mucha,toci sa so mnou cely svet 😔 a brucho semtam...su pri nej aj teploty?ako dlho si mala priznaky kym si zasla k mudr? 😕

luculka
7. júl 2009

glor fuha no snad to nebude salmonela 😒

lucia79
7. júl 2009

čaute,
pridávam sa do klubu, nevyspatá, malý neviem čo mal v noci, ráno o 6 budíček, išli sme do blavy s mamou doktorovi, 3 hodiny tam čakali, doktor sa ani neunúval prísť, teraz sme prišli domov, hlava ma bolí 😒

ajula25
7. júl 2009

ahojte
tak my sme tiež vstávali cca 6.45 hod. Sme posedeli na šerbli, ale zbytočne. Aj tak už mal všetko čo chcel robiť v plienke.
No a boli sme sa trocha prevetrať, aj keď som dnes zistili,že presne o 10.45 mi na markíze dávajú môj seriál. Nahrala by som si to, ale máme video v ťahu 😒 ale tak čo už po seriali.....deti sú prednejšie. Luky teraz spinká a Marek mi tu pobehuje v maskách a so zbraňami...no hotové komando 😀
Glor skoro sa uzdrav....

glorita
7. júl 2009

luci asi nejaky podovolenkovy virus,ci cooo 😀

dnes ma liluska usg,ze?tak som zvedava ci pribudne do rodinku jej vytuzene dievcatko..... 😵

luculka
7. júl 2009

Glor si poklad,,,,, 😉 🙂 ,,,,glor nám totiž dnes ide kupit ten nás stan 😀 😵 😵

no som zvedavá co budu mat 🙂
dnes som malej kupil v DM detský toaleták v takej krabičke,,,tak sa tesila,,,poutierala sa ,,spláchla,,, 😵

alinka76
7. júl 2009

Glor, na mňa to prišlo strašne rýchlo, si pamätám, som došla domov z roboty v pohode a do hodiny som sa ledva pohla. Tak sme leteli na pohotovosť. a až v pondelok mi brali výter a zistili salmonelu. prvé 3 dni boli najhoršie, akurát sestra mala promocie, som nebola schopná nikde ísť.

alinka76
7. júl 2009

Luc to vážne už aj také veci sú? 😀 😀 😀

ajula25
7. júl 2009

jáj sa tu rozbieha nočníkovanie a ten môj akurát ukáže že ciká sa do nočníka....

silvika
7. júl 2009

luci a kde mas toho looka? sak nevidim fotky nikde

glorita
7. júl 2009

luc,jake zlate,ze vas 😀 😀 😀 😀 to uz mam akoze hladat ze family of luculka stan 😀 😀 😀 😀 ?

ali,no som si akurat citala tie priznaky salmonely a nemam ich,ziadna hnacka...a to by mali prist do 8-10hod po pouziti infiovaneho jedla a ja som ho zjedla este v nedelu..tak len asi nejak nevolno asi z toho tepla...

liluska
7. júl 2009

Dakujem glor ze na mna tak myslis!!! 😉 😀
som fakt zvedava ci bude vydiet pohlavie, uz sa neviem dockat 😉
Ideme o stvrtej takze ak budeme vediet tak hned potom napisem 🙂