Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

bzuco
21. máj 2009

boc...na stretku dáme deti tatom a budú sa starať a my budeme relaxovať 😉

abbi
21. máj 2009

bzuco presne tak je to aj u nas 😠 😠 😠 FURT dookola. vcera sme mali navstevu tak sme doobeda drhli vsetko obaja s muzom a vecer to ani nebolo vidiet 😠 😠
pride natan a vsade bordel, potom pridu chalani a oni uz ozaj nemaju cit pre poriadok, hoci ich to od malicka ucim.. ale aspon si uz hodia pyzamo na postel rano a nie na zem 😀 😀 😀
tiez som niekedy poriadne na nervy a inokedy si hovorim, ze kaslem na to, ale mat poriadok je predsa prijemne, no nie 🙄 🙄
ale ja som si uz objednala jednu super vecicku a tesim sa na NUUUUU o tyzden pride
http://cgi.ebay.co.uk/Black-Decker-DV9605-Bagle...

VEEELmi sa tesim. je to super vysavacik do ruky 😉 😉

abbi
21. máj 2009

baby ten moj syn sa tak rozhovoril, ze nechapem 😵 😵 😵 teraz mi doniesol rybu a hovori byba.. na dinosaura povie DINO.. a kazdy den hovori nove slova. zlatucke je to 😉 😉

bzuco
21. máj 2009

abbi... 😅 😅 ...tak u nás je pyžamo stále na zemi 😝 😝
a madam sa zoblieka všade...niečo nechá na wc niečo v kúpeľni, niečo v detskej na zemi - furt do nej hučím, nech si veci poskladá a odloží a špinavé dá do prania....no zatiaľ efekt takmer nulový

abbi
21. máj 2009

bzucko nevzdavaj sa... ono to pride.... len ktovie kedy 😅 😅

bocmanka
21. máj 2009

🙂 ako vyzerá ten apartmán vlastne?..dajte link prosím, ja uvažujem, že vezmem aj maminu, manžel s chalanmi a mamina mi pomôže s malou..no uvidíme ešte

bzuco
21. máj 2009

jeeej super...no my sme stále na hodinách čínštiny 😀 😀 😀 ...malý šemoce...tvári sa normálne vážne a niečo mi hovorí a myslí si, že mu rozumiem...alebo na neho volám, on sa otočí, niečo povie - hatlaninu ako hrom - a ide dalej 😀 😀 😀 ...ved uvidíte na stretku

bzuco
21. máj 2009

abbi...už strácam nádej...je proste po tatovi 🙄 😝

janka1874
autor
21. máj 2009

no vidím žienky ž sme asi všetky na tomrovnako ako také stroje pratanie, varenie a deti a to celé dookola

abbi pekná vecička ten vysávač aj ja som nad niečím takým uvažovala ale teraz to počká

no ja sa idem pustiť do toho upratovania

bocmanka
21. máj 2009

🙂 abbi my to isté, romy rozpráva jak stará večera...

janka1874
autor
21. máj 2009

abbi pekné foto
tak ot máte super s tým rozprávaním sendy len vykrikuje mama, tata, dada a sem tam baba a tam končíme a všetko ostatné je aaaa

bocmanka
21. máj 2009

🙂 a som zistila, že chlapi nemajú s ničím problém..to čo vytáča nás ženy je pre nich banalita, hlavne že je upratané ,navarené a dieťa spokojné s pastelkami v ruke, ktorými si môže prepichnúť brucho 😀 😀 😀

janka1874
autor
21. máj 2009

boc to zisťujem aj ja ale aby pomohli popratať alebo navariť tak to nie asi by bolo najlepšie ak by to fungovalo spravilo sa to samo

abbi
21. máj 2009

BOC PRESNEEE... on mi povie, dokonca : ved nevar... neupratuj ... ha ha to sa povie

bocmanka
21. máj 2009

🙂 to spraví sa to samo neexistuje.....samo čo všetko urobí nie jeeeeeeeeeeee
keď už tak alinkin samko a aj aadulkin a tí skôr rozhádžu ako upracú...xixix 😀
ale už som na to prišla, mala by som poľaviť zo svojich nárokov a byť flexibilnejšia a mať všetko na saláme
😀
dlážky som umyla, žehlím...

janka1874
autor
21. máj 2009

no boc ja keby som poľavila tak zapadneme v prachu a bordeli
idem aj ja zmyť dlážku Sendy už konečne zaspala tak hajde do práce

bocmanka
21. máj 2009

🙂 tak keby sme mali časy našich mám, tak vyženieme deti do poľa medzi zemiaky, a my si budeme plieť a vytrhávať burinku..ale nieeeeeeeeee
my musíme mať deti s pc, bicyklami korčuľami...a potom sa divme, doba ide dopreduuuuuuuu

janka1874
autor
21. máj 2009

no veru boc niečo na to bude
aspoň som pozametala umývanie počká nejako sa mi nechce aspoň že navarené mám 😅

bocmanka
21. máj 2009

😉 a ešte tomu dodám posledný punc, mám plnúúúú skrnu vecí a vo všetkom vyzerám jak jaternica...
a čo ma štve najviac je, že pri mojom tempe by som mala byť ako laň a nie som....
takžeeeeeeeeeeee........
kto sa ku mne pridááááááááá????????????,

janka1874
autor
21. máj 2009

no boc ja by som sa aj pridala ale nie teraz

abbi
21. máj 2009

BOC 😉 😉 😉 myslim, ze sme viacere na jednej lodi 😉 😉

telinka
21. máj 2009

no pani tu sa to rozbehlooooo , vsetci umyvajuuuuuuuuu a nadavajuuuuuuuuuu 😅 😅 😅

tak vam to tu idem skazit.....mne sa doma paci 😀 na bordel som si zvykla...aj moja 12 rocna dcera si vyzlecie pyzamo a necha ho na zemi pri posteli 🙄 a co na to ja?????? zavrem dvere aby som to nevidela a pekne ju to tam pocka az pride zo skoly 😉

pokial doma spinu neprekracujeme , tak je to ok 😀 😀 😀 😀 😀

veva1
21. máj 2009

pridavam sa boc,aj ked sice nie som nejako strasne pribrata,vsetko mi je hore tesne,nejako mi zhrubol chrbat,to asi z tej tomaskovej vahy a ze sa mi casto nechce tahat kocik a tak ho nosim.Som vo vsetkom jaternica.Nohy v podke len ked nieco zapnem v pase tak sa mi cez to prevali kopec brucha. No nie je to bohvie co ☹

janka1874
autor
21. máj 2009

no žienky čo mám ja povedať ešte som nedala dole 10kg po malej a už druhe tehulkovanie bože ja budem vyzerať a nemôžem sa ani utešovať že kojením to pôjde dole lebo to už viem že u mňa nefunguje 😢 😢 😢

abbi
21. máj 2009

TELIIII 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 ty nas kompenzator 😉 😉 😉 😉 nas hromozvod 😉 😉 😉 vsetko vies dobre uzemnit 😀 😀

janka1874
autor
21. máj 2009

telinka super prístup sa mi to moc páči 😀 😀 😀 😀 😀 😀

simka9122008
21. máj 2009

Ani ja už upratovanie neriešim, popratám cez víkend a basta, veď skoro vždy sme vonku tak nemôžem prepratať celé leto v byte a mimochodom aj mňa už štve tá moja postava ak sa to dá tak povedať, malú som šupla spať a ja idem cvičiť

zucha
21. máj 2009

no HURA. Ana bola od 11.00 v posteli a az teraz zaspala. Inokedy by sa o takejto dobe uz budila. To mi dnes asi urobila naschval, lebo sa chystame do zoo a chcela som tam byt skor, ako sa tam nahrnie milion deti

lenka85
21. máj 2009

ja som akurat doupratovala 😀 😀 😀 kocky raz nas to uprtovanie hadam prejde a prideme do stadia "mam na salame", inak to nevidim.. Aj u nas je to dookola, ale ja nedokazem zit v bordeli, preto len cakam na to dalsie stadium... A aby som si to vykompenzovala, tak si idem lahnut... 😀

alinka76
21. máj 2009

Boc, ja som tiež niekedy na nervy z toho bordelu, ale kapitolovala som. Dcéra je bordeliar č. 1, ako sa zoblečie, tak to má, aj 3x denne sa prezlieka, tak má na stoličke piramídu. Nechváam jej to tak, iba jej to občas pripomeniem, nech si to sprace. Tiež každý deň vysávam, lebo smetí je furt, ale neumývam dlážku, kým to nie je nutné. A pri malom sa to nedá, lebo sa na tom šmýka a párkrát už spadol. Takže povysávanie zvládam za 10 minút celý dom. Vysávam to najnutnejšie, väčšinou všetko skaldám do skrine, na tele sa to vystrie. A upratujem priebežne, kde vidím že je to najhoršie, celý deň za 1 deň sa nedá, to si nechávam 1x mesačne, keď prezliekam periny, vtedy si poodťahujem aj postele a tam vysávam a utieram. A s jedením sa snažím tak na 2 dni variť, i keď nie vždy sa to zadarí. Najhoršie, že to chlapi fakt neocenia, mali by sme im niekedy nechať bordel tak, dokedy vydržia na to pozerať, ale oni si to nevšimnú. A mne to nedá, neodložiť, keď vidím zaprataný stôl. Najviac ma vytáča, keď mi napr. muž vezme z chladničky poslendý rezeň z taniera a tanier tam nechá, to ma vytáča do nepríčetnosti 😠