Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
10. júl 2009

anina tie fotky v tých gumákoch fakt nemajú chybu 😀

silvika
10. júl 2009

zienky a kde mate aninu a fotky? sak kona citam, fb kukam a nikde nic ☹ co som uz slepa alebo len sprosta 😅

alinka76
10. júl 2009

martina, to len dnes ma napadlo, lebo tu mám synovca 7-ročného a s dcérou už majú "ponorku".

ajula25
10. júl 2009

ahojte
ali ty ako v škole boduješ 😀
anina teda som už všeličo videla, ale žeby niekto v gumákoch spal.... 😀 super je. 😉

alinka76
10. júl 2009

anina, zlatá je Claudia, to sú určite nové 😎

silvika
10. júl 2009

jeeej dakujem a to kde boli pri akej vode, ale mala je fakt unikum taka zalomena v tej postielke 😀 😀 😀 😀 😀 😀

silvika
10. júl 2009

a anina sem moc uz ani nechodi ze?

luculka
10. júl 2009

cafte,,,anina malá je super v tej postielke,,, 😀

silvi najprv som tu mala ja izbu,,teraz brácho,,

silvika
10. júl 2009

no vidiiis a nezanechalo to na tebe ziadne nasledky verim. ja som zmerala svoju a tiez je skoro rovnaka "mala" a mne sa tam pacilo, hlavne ze bola pekna slnecna a mala som aj skrinu aj police aj postel akurat stol tusim som nemala aaale ani tolko hraciek ako maju nase deti ale tak zasa vy ste sikovni a vymyslite jej to pekne aj prakticky 😉

telinka
10. júl 2009

aj tak deti skoro az do takych minimalne 7 -8 rokov sa v izbe nezatvaraju ze by sa same hrali , ale vyhladavaju spolocnost rodinnych prislusnikov 😉 a ked sa zacnu zatvarat tak potom zase tolko hraciek uz nemaju 😅
jedina nevyhoda je ze sa v malej izbe neda rozlozit velka autodraha 🙄

silvika
10. júl 2009

teli nevyhoda? ja ze vyhoda, ze aspon tam nebude rozlozena 😝 😀

lenka85
10. júl 2009

luc myslim, ze ked tam bude sama, tak jej to stacit bude... Staci trosku kreativity a dokazete z toho spravit peknu izbicku...

telinka
10. júl 2009

silvi...podla mna nevyhoda , lebo ak sa nezmesti do izby tak sa rozlozi v obyvacke 😀 😀

lenka85
10. júl 2009

alebo sa nekupi teli 😀 😀 😀

silvika
10. júl 2009

pripadne nikde akoze nie je kde....no my mame teraz obyvacku strach a hruza babka ( moja mam ) aj muz vzdy az rukami zalamuju co sa dam podari za den porozvlakat a to kazdy den dufam, ze neostane v niektorom sufliku broskyna syr, uhorka alebo nejaka ina nizko trvanliva potravina

ajula25
10. júl 2009

no to u nás každé čudo tri dni trvá....takže rozložíme, dva dni by sa hral a potom by o ňu iba zakopával. Takže by bla aj tak v posteli odložená 😅

silvika
10. júl 2009

v posteli? a potom kde spite? 😀 na hrackach ?

ajula25
10. júl 2009

silvi o rozvláčaní mi prosím ťa nehovor. Som ráno urobila poriadok. TEraz u Marek v izbe? ako na bojisku! normálne tam radšej ani nejdem, lebo by som infarkt chytila. no a obývka tak bude vyzerať večer.... 🙄

silvika
10. júl 2009

mne to praveze ani nevadi ja som zvyknuta len ich prekvapivozhrozene tvare ma vzdy dostanu ze co sa nam to podarilo, a to vacsinou len synatorovi ja zasa tak moc nerozhadzujem 😝 a to este travime kopec casu na dvore, tam sa nema tolko coho poroznasat maximalne kosacka, vedra, krhle, nejake ovocie a macky tie sa rozutekaju same 😀

lenka85
10. júl 2009

vidis silvika, aj mne by sa zisiel taky pristup, ja praveze ako trubka kazdy den upratuje 😀

silvika
10. júl 2009

jaa upretujem len spinu cize utieram, umyvam zem a vysavam ostatne beriem ako vyvoj udalosti ked nemam miesto na odlozenie inej veci nieco poodkladam ale zeby som to robila furt to veru nee, no hold opak mojej mam. 😉 😝

alinka76
10. júl 2009

ajula, ja už nekričím kvôli bordelu, ale krásne tichým hlasom stojím v obývačke, alebo v chodbe, zavolám si vinníka a ukazujem prstom, čo majú spratať. normálne mi je lepšie, nenervujem sa 😀 😀 😀 😀 a deti to pochopili 😵 ja nie som otrok, čo upratuje, nech sa naučia si spratávať. a včera večer riad utreli, normálne pohodička 😵

silvika
10. júl 2009

ali je iny vychovavatel a dnes sa vam ako dari po vcerajsej vychvalovacke nocnikovej? zabrala?

ajula25
10. júl 2009

ale nie silvi. postel je otváracia. tak v úložnom priestore postele nie sú periny, ale hračky.... 😅

silvika
10. júl 2009

my tam mame veci sezonne

ajula25
10. júl 2009

no ali asi aj ja to začnem tak. len ma ide rozhodiť, keď dve hodiny behám ako debil s mopom, handrou a upratujem a oni za 5 min. dokážu to dostať tam, kde to bolo. A keď Marekovi poviem uprataj, tak on sa vyhovára na Lukáša....toto ma dožiera ešte viac. ale tak hlavne že sú zdraví 😀

včera sme boli poobede na ihrisku a jeden ujo tam sedel. Lukáš ten behá po celom ihrisku v kuse....tak mi vraví, že tento malý je energetická bomba 😀

ajula25
10. júl 2009

silvi to ja mám také veci nepotrebné zasa v našich posteliach....a potom zdravý spánok 😝

alinka76
10. júl 2009

silvika, nula bodov, ani náznak ☹ sme boli v obchode a zacítila som z neho smrad, tak sa ho pýtam "Samko, čo si robil? Však si kakal?" a on začal krútiť zlavou že nie. zatĺkať, jeho dnešné motto 😀 😀 😀

silvika
10. júl 2009

ali aj nas je zatlkac a ked ho uz beriem na prebalenie este sa aj brani a krici 😀