Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
21. júl 2009

simi majú tam pomerne veľký výber, ale neviem či aj golfáčov no veď uvidíš my keď sme tam boli tak až tak veľa ich nemali skôr také klasika vanička + šporťák, ale oplatí sa tam ísť pokukať
keď tam budeš nepozrieš mi prosím ceny prenosných postieľok nejakých total obyč. dík

simka9122008
21. júl 2009

Jasné že pozriem

janka1874
autor
21. júl 2009

no nič žienky dnes tu je nejako prázdno tak sa idem pustiť do pratania 😀

silvika
21. júl 2009

jaaaj zeny tu je fakt nejaka uhorkova sezona, nam uz uhorky pomaly koncia tak sup sup do pisania. s tym odplienkovanim, nas ani netuk ze serbel a zeby ho pouzival a to v pohode povie co sa do neho robi ale ked uz to robi tak to spravi kde prave je .... a vooobec mu teda neva ze je popisany aj ked nema pampersku ani ked bol pocikany na holaka ani v slipkoch no tak mi to pripadalo, ze dobre mam chodit takyto tak teda si zvyknem ... 😝 chalanisko, hlavne ze ked najde zaprskanu stenu alebo niekde klapanec tak na to poukazuje hlasom hlasitym.

abbi
21. júl 2009

ahojte
tak u nas je dnes krasne, hoci nam rozkopavaju chodniky, susedi prerabaju kupelnu a je tu totalny chaos.

mam prosbu na blavacky, neviete mi odporucit nejaku dobru koznu? svagrina surne hlada pre malu 2 rocnu dcerku, a nevieme o ziadnej. u jednej boli a nezobrala ju, bola hrozna 😖

silvika
21. júl 2009

abbi ja mam poradkynu na lekarky v ba v GB tak ti neviem teraz hned poradit .... skoda. ked sa mi podari spojenie dam vediet sem tam hod do ip ci este treba alebo ti niektora vedela skorej poradit. 😉

bzuco
21. júl 2009

ahojte

abbii...nám tiež rozkopávajú chodník rovno pred bytovkou a susedia tiež prerábajú 😅 😅 😅 😅
tak pevné nervy 😀 😀

luculka
21. júl 2009

cafte,,,mna porazi ,,,mam nejaký napadnutý PC,,,, 😒 😒 tak dufam ze sa mi ho podari samej vyliečiť 😕 😵

nasa heeerecka buca,,ked sa zobudi ideme sa kupkať 😉 😎
u nás je rozkopane cele mesto,,a to nedávno davali vsade novu zamkovu dlazbu 😖

ozaj dnes som si bola pre kocik,,,,napisali ze reklamácia neuznaná,,,poskodenie kolesa zavinené zákazníkom 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠,,,,,ale opravili ho na vlastné náklady,,,,,pche 🙄

silvika
21. júl 2009

luc a kde si ho kupovala? inac pre teba ako zakaznika je to v podstate ako keby reklmaciu uznali tak to je dolezite. u nas co sme tam aj my kupovali kocik ked sme sa tam boli raz pozerat na nieco este ako cerstvy tehuliaci tak sa tam tiez jeden tato strasne rozculoval, ze mu firma vyrobcu neuznala reklmaciu na kolecko tusim chicco to bol alebo nieco take ale isiel by sa tusim do krvi hadat nech mu to uznaju predajca sa nedal a supkal na to, ne ze oprava na vlastne naklady, nehroziii 😖

telinka
21. júl 2009

aaahojte 🙂

nasa star prave vstala , ledva 1,5 hodky spala 😝

ja som sa nehorazne najedla plnenej papriky s knedlou 😅

tak si krasne uzite horuci letny utorok 🙂

silvika
21. júl 2009

ja som rozkova a chlebova varene mame v chladnicke nedotknute ale nastopala som sa aj rozku este aj stareho a tiez ma tazoba ovladla z toho 😝

luculka
21. júl 2009

silvi jasne ze je to hlavne ,,ale tak naco to tam pisali,,,ale nie obchod ale výrobca na vlastne náklady,,potom to bolo uplne bezpredmetné to tam napísať 😅 😠 😠

ja som sa zase nažrala vyprazaných bedlí,,,,,, 😝 😝

bzuco
21. júl 2009

luci...a koľko ťa to vyšlo, tá oprava?
ja chcem dať ten golfáč, čo som kúpila, reklamovať, lebo má zodratý dezén na zadných kolesách oveľa viac ako na predných alebo na zadných vnútorných - sú tam dvojkolieska) a tiež pochybujem že to vyreklamujú....
písala som do demy, že koľko by stáli nové kolesá a ani mú ani bú ....odpoved žiadna 🙄

luculka
21. júl 2009

bzuco no nic,,,bol este v zaruke

silvika
21. júl 2009

a kde si kupovala kocik luc? niekde tam u vas? ci nieco sirokej verejnosti zname?

luculka
21. júl 2009

silvi u nás,,,,v chicco,,,a kucik je Nurse

bzuco
21. júl 2009

lebo aj ja ho mám ešte 1 rok v záruke...ale ak mi neuznajú reklamačku, pošlú mi ho taký aký im ho ja dopravím ☹

silvika
21. júl 2009

sak preto som sa aj aj pytala luc kde to tak ferovo "vyreklamovali" u nas by tiez ruky prec a finito ze opotrebovanie a konec

janka1874
autor
21. júl 2009

no tu teda počasie na kúpanie fakt nie je nejako sa tu zaťahuje ako pred búrkou no uvidíme čo z toho bude

luculka
21. júl 2009

no dobre ale co je potom objektívna reklamácia,,,ked sa mi zlomi koliesko,,,musi to byt moja chyba????

silvika
21. júl 2009

oni podla mna sa asi dohodli u nas ti co to vybavuju reklamacie ze kolieska sa nebudu uznavat v reklamacii a fertig sak aj automobilaci neuznavaju niektore casti vozidla povedia ze je to opotrebitelna cast a hotovo asi si ho casto pouzivala mala si ho len tak sem tam pre paradu vytiahnut v zahranici co mi spominala kamoska ze sa daju vratit veci aj ked s nimi nie si spokojna -a u nas zabudni !

luculka
21. júl 2009

silvi presne aj bracho hovoril,,v irsku donesies vec ,,,ani sa ta nepýtaju preco,,opýtaju sa hned ci chces prachy,,alebo new tovar,,,,

sranda robia vonku tak ze ked stavuju dom alebo tak nieco poberu si náradie,,a potom vrátia,,, 😀

janka1874
autor
21. júl 2009

hej u nás je to v tomto ako postavené na hlavu a verím tomu že kolieska na kočíku by neuznal nikto najjednoduchšie je povedať že to ty si zničila a hotovo

to ako keď som ja reklamovala saténovú pyžamu mala som ju raz na sebe a rozpáral sa šev a predavačka ma asi hodinu presviedčala že to je som ju chybne prala a pritom vôbec praná nebola len som si ju povianociach vyskúšala a bolo po nej ale kedže počas sviatkov nemajú otvorené tak to pre ňu bolo jednoduchšie až na to že som trvala by to poslala na reklamáciu a potom mi volala že z firmy prišlo ospravedlnenie za chybný tovar no hneď bola ticho ale už som si u nich nič nekúpila radšej nech mi dá prachy a išla som inde

luculka
21. júl 2009

je to des,,no ale hlavne ze ho opravili aj ked teraz ma napadlo ci to nenapísali preto ze na vlastne náklady,,,ak by sa mi znovu pokazilo aby to uz nemuseli opravovať 😅

janka1874
autor
21. júl 2009

no luculka aj to môže byť že nabudúce keď prídeš tak ťa rovno otočia že reklamácia sa nevzťahuje

luculka
21. júl 2009

kuk pridala som super recept na šalátik,,,je fakt mnááááám,,,,,http://mojich365.blogspot.com/

janka1874
autor
21. júl 2009

neviete o niekom kto hľadá autosedačku?
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

janka1874
autor
21. júl 2009

žienky kde ešte okrem koníka, MMB a babybazaru je dobré dať inzerát neviet?

veva1
21. júl 2009

ahojte mamky po dlhsom case. Tak tomko je uz skoro 3 mesiace bez plienky a tiez som v soku ako lahko to islo.
Mala rada,ak sa vam nedari odnaucit dietatko tak nezufajte ono to pride zo dna na den.Mozno trochu neskor,ale pride. tomik pred tym nesedaval na nocniku,neprivykali sme ho a zacali sme zo dna na den chodit na zachod. Vyhodou teraz je ze je teplo a da sa pohodlne ist cikat aj vonku.Nase deti su trochu v nevyhode ze maju dva roky v zime lebo okolo dvoch rokov to pride dietatu uplne samozrejme. Aspon u nas v okoli a moznopreto to aj tomko tak rychlo pochopil,lebo tu mame tych deti vela 😉

bzuco
21. júl 2009