Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

simka9122008
6. okt 2009

no dúfam že nie, musím na ňu dohliadnuť, lebo zistila že sa dá kresliť aj na stenu 😠 , toto mi malý vôbec nerobil, ona je ako čert 😀

ajula25
6. okt 2009

Simi ja tiež hovorím, že toto ja si u Mareka nepamätám. Lukáš mi vylezie aj na luster kebyže vedel ako...MArek bol kludnejší. A hračky? To iba na to aby rozhádzal. Všetko je na 5 minút. Teraz sa trošku začína hrať s autíčkami. Dá na kreslo a pustí to dole a dramaticky pri tom kričíííííí. 😀
No a farbičky a ceruzky ja mám z jeho dosahu. On totižto vyjedá tuhy. Okusuje a mňamká.... 😠

janka1874
autor
6. okt 2009

no u nás farbičky ešte nejako nefičia takže zatiaľ steny nie sú ohrozené 😀

simka9122008
6. okt 2009

Jani to máš dobré a myslím že u Sendy ani nehrozí

janka1874
autor
6. okt 2009

no čo ty vieš na blbiny je ona expert aj keď niekedy oneskorene ale vie vystrájať a najlepšie tak aby ju nikto nevidel 🙂 🙂 🙂 veď si videla ako na teba gúľala očami 😀 😀 😀 😀

ajula25
6. okt 2009

jani tichá voda? 😀 😝

simka9122008
6. okt 2009

No s tým gúľaním je fakt špicová 😀 😀 😀

bocmanka
6. okt 2009

😵 a kde ste kto???..ja žehlím a zohrievam sa pri žehličke..

simka9122008
6. okt 2009

A to si tu píšeme iba mi košičanky 😲

simka9122008
6. okt 2009

No hurááááááááá Boc tak ako sa máte?

simka9122008
6. okt 2009

Aj mne je dajaká kosa, no žehliť sa mi dnes nechce, tak asi sa pôjdem zohriať do vane

ajula25
6. okt 2009

simi to je ťažké zohrievať sa sama, nie? 😉

Boc a to v Martine ešte nebolo chladno? JA som minulý týždeň v ponožkách aj spala, čo taká kosa mi bola. 😨

janka1874
autor
6. okt 2009

ale veď už kúria aspoň teda u nás no aspoň včera to tak bolo dnes som už všetko zrušila nám je teplo

no ajula asi tak nejako ona sa len zdá aká je nevinná

boc a nechce sa ti prísť požehliť aj ku nám ja sa k tomu nejako neviem dokopať až sa tomu sama čudujem lebo ináč žehlím celkom rada ale v poslednej dobe tá lenivosť nejako vyhráva asi jesenná depka 🙂

bocmanka
6. okt 2009

🙂 no nám už kúria....
🙂
ale teraz ma vymenil manžel..v žehlení....povedal, že aj on sa chce zohriať,...tak sa tu šúľam

ajula25
6. okt 2009

no kúria aj tu, ale ešte minulý týždeň bola kosaaaaaaaa. Hlavne k večeru.

Boc to máš dobre. Aspoň na niečozima je dobrá, nie? Aj manžel požehlí 😅

janka1874
autor
6. okt 2009

🙂 🙂 🙂 boc tak sa zastavte obaja ale mám len jednu žehličku no žehlenia aj pre troch 😀 😀 😀 😀

ajula25
6. okt 2009

Tak sa majte. Idem s Marekom do spania. Musím ho vyduriť od telky. Americký drak ide, tak čumí do bedne. 🙄
Dobrú noc 😉

bocmanka
6. okt 2009

😀 😀 janííííííííííí, už idem...

anina1
6. okt 2009

a u nás ešte nekúrili 😠
mne je tu tiež kosa

bocmanka
6. okt 2009

🙂 anna šak máš doma manželíka...požehlite spoločne...xixixixixi 😀 😀 😀

simka9122008
6. okt 2009

tak ja som už zohriata z fajne teplej vane, tak sa idem šuchnúť pod perinku, pa zajtra

janka1874
autor
6. okt 2009

boc super tešííííííím sa aspoň pokecáme 😀 😀 aj nejaké vínečko sa nájde

anina ty sa sťažuješ na zimu? teda to by som pochopila keby ste boli doma samé 😀

telinka
6. okt 2009

ahojte 🙂
ja som tu uz podriemkavala na gauci , ked ma prebrala SMSka....napisem vam obsah....jednoznacne pisatel je zahorak......"milacku prepac ale nejde net. heh dnes bola sranda 😉 a strasne moc ta lubim a sem strasne rad ze sem s tebu uz 2 mesiace.cmuk"tak teraz nemvim ci mu mam napisat ze cmuka na spatnem cisle , alebo ne??? 😅 😅 😅

bocmanka
6. okt 2009

😵 xixixi, teli to je zlatéééééééé

telinka
6. okt 2009

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...
toto je nejaka srandistka...si mysli ze jej niekto tolko da za stary kocik po 2 detoch 😅

janka1874
autor
6. okt 2009

teli dobréééééé
no ja by som asi odpísala že sa trošku sekol v číslach nech potom nie je zaľúbenec sklamaný 🙂

janka1874
autor
6. okt 2009

telinka nádej umiera posledná 🙂 🙂 🙂 🙂

janka1874
autor
6. okt 2009

no idem ja do hajan majte sa a dobrú noc 😀

centik
6. okt 2009

Teli 😀 asi by som mu odpisala nech sa pride pozriet na moje 3 deti, ze sa velmi tesim 😀

martinaj
7. okt 2009

dobre ranko 😉
vcera to tu nejak viazlo 😠 uz 2 dni sa snazime chodit von bez plienok... 1.den si 2x cvrkla a vcera sme boli dlhsie v obchode, tak sa komplet pocikala 😠 neviem ako to zvladneme, doma nemame najmensi problem a takto mimo je to otras...
dnes idem poobede na morfologicky UTZ, tak snad sa dozvieme co to cakame 🙂 a ze je OK 😵