Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

aadula
7. okt 2009

no on mi teraz večer už hovoril, že ide on do obyvky...ale už som sa bála, že to moc nainfikoval všetko v spálni...musela by som podľa mňa periny prezliecť...riadne povyvetrávať...a už sa mi nechcelo...tak som to rozložila tu

janka1874
autor
7. okt 2009

jaaaaj

martinaj
7. okt 2009

caute 🙂 tak konecne sme doma, mali sme este kopec vybavovaciek 😉
no a baby, bude to chlapec 😅 mam zmiesane pocity 😅 ako mi to povedal, tak som sa na tom lehatku zacala potit a skoro som vykrikla, ze NIE!!!!!!!!!! 😀
ale hl;avne, ze je OK 🙂 😵 a meno vobec netusim, ja som s tym neratala, iba trosku v kutiku duse som brala tu moznost 😖

simka9122008
7. okt 2009

Jeeeeeeeeeeej no super, tak hlavne že je všetko o.k.

simka9122008
7. okt 2009

no v tipovaní som sa sekla 😒 , nevadí

janka1874
autor
7. okt 2009

no martinaj tak gratulujeme poznám ten pocit ja som nejako stále myslela že to bude chlapček a keď povedal dr. že dievčatko tak som myslela tiež že budem kričať že nie a teraz sa už veľmi teším že budem mať doma babinec moje zlaté babuľky 🙂 🙂 🙂
ale bude to zlaté budete mať párik supeeeeeer ešte raz gratulujeme 🙂 🙂 🙂

ajula25
7. okt 2009

ahojte
mati aj chalani sú suproví. Ja mám dvoch. 😉 a meno? Neboj. Určite niečo do februára vymyslíte. Poprípade dáme tipy aj na to 😀 Ale hlavné je to, že malinký je ok a že je mu v brušku fajn. A neboj. Chalani sú mamkoši...a podarení.

Tak napríklad ten môj dnes stál na šmýkalke a kričal pomooooooooooooos....no som sa šúľala z neho 😀

ajula25
7. okt 2009

Aadulka tak nech sa váš ocino rýchlo uzdraví. 🙂

janka1874
autor
7. okt 2009

no tak to by sa nám ajula nestalo Sendy miluje šmýkalku len ja moc nie tak toje adrenalín pre mňa a slečna sa zabáva 🙂

martinaj
7. okt 2009

no jani ja dufam, ze sa tak sekli ako pri tebe najprv, ked ti povedali, ze to je chalan 😀

ajula25
7. okt 2009

ale no mati. však treba vyrovnať skóre 😀

janka1874
autor
7. okt 2009

no aj to je možné 🙂

abbi
7. okt 2009

Ajul moj krici POMOČ mami pomoč.. a ja že čo mam pomočit 😀 😀

Mati velmi sa tesim a gratulum. Mat chlapca je SUPER (mať 3 je už MEGASUPER 😀 😀). Presne ako Ajulka napisala, chalani su neskutocny mojkoši...

janka1874
autor
7. okt 2009

no toto jedno mi asi bude chýbať lebo Sendy je mojkoška len keď má náladu

juj keby už aj Sendy chcela začať rozprávať sa normálne teším na tie komoleniny to bude aké zlaté

ajula25
7. okt 2009

abbi to je zlaté, že pomoč.....

Lukáš s tým dnes ráno začal. sa hral a kričí pomos...no sranda. Konečne začína kecať. Také to je podarené....poviem nazdravie a on sa snaží to zopakovať. neviem síce to jeho podanie, ale povie to.... 🙂

telinka
7. okt 2009

waaaw mati...aspon sa vyhnes trapnym poznamkam typu....chlapec bude do tretice 😀 😀 😀

no neviem aky su chlapci mojkosi 😅 ale moje dievcatko je tulen...furt sa tuli 😅 😅 😅

abbi
7. okt 2009

alebo na stvrty pokus sa to urcite podari 😀 😀 😀 ze TELI 😀 😀

telinka
7. okt 2009

no jo su aj taki opovazlivci 😀

janka1874
autor
7. okt 2009

ja dúfam, že druhá babula bude mojkoška ale keď bude taká ako ja tak snívam zbytočne 😒

abbi
7. okt 2009

jedno z najvacsich udivov materstva je, ako vedia byt deti neskutocne rozdielne 🙂 🙂 moji prvy dvaja su ako den a noc 😅 😅 a tento treti.. je raz ako den a raz ako noc... je to neskutocne zlate pozorovat ich 😀

telinka
7. okt 2009

moja anuska bola 1x v skolskej jedalni na obede....dosla zhrozena ze mali na obed" hnusnu parodiu na paprikas" , ze este raz vyskusa ale asi tam nebude chodit 😅 😅 😅

janka1874
autor
7. okt 2009

telinka vy máte fakt o zábavu postarané doma jedla slečna lepšia ako druhá a tie hlášky 😀 😀 😀

ajula25
7. okt 2009

že hnusná paródia na paprikáš... 😀

telinka
7. okt 2009

no jani pockaj par rockov a uzijes si tie pubertalne vylevy aj ty 😀 😀 😀

bocmanka
7. okt 2009

🙂 tak keď si mamčin paprikáš porovná s paródiou, tak to bola aj paródia u nás doma na čínu, že teli??????

ajula25
7. okt 2009

teli ja sa už neviem dočkať. dnes Marek ležal na zemi a Lukáš si na neho sadol a z neho vypadlo, na pucku neeeeeeeeee. No Bože. A s kámošom sa bavia spôsobom dyk more vieš čo more?...no počúvať to je úžas. A to si pamätám, že ja som bola tiež taká že more.....a to má len 7. Ach jáj. Čo bude o pár rôčkov netuším....

telinka
7. okt 2009

este ma teda aj pochvalila ze jak dobre varim 😕 a ze jej davam luxusne desiate...lebo sak ja jej do sacika aj pomaranc osupany na mesiaciky rozdeleny nachystam...no lebo 2x do tyzdna jej konci skola az 15.20 😒

ajula25
7. okt 2009

teli tak ale to poteší, že varíš dobre a chystáš luxusné desiate....

janka1874
autor
7. okt 2009

no nič žienky idem ja ľahnúť lebo už nevládzem sedieť malá si hrá futbal s mojimi orgánmi a už mám dosť to zas bude noc 🙂 🙂 🙂

telinka
7. okt 2009

no jasne ze potesi , ale v porovnani so skolskou jedalnou asi vari dobre kazdy 😅 😅 😅