Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
8. okt 2009

vidím že ste toho nejako veľa nepopísali čo je super aspoň nemusím veľa čítať tak nech vám to aj takto zostane ja totiž idem žehliť a mám toho neskutočne veľa určite ani nepožehlím všetko dnes no aspoň začnem

simka tak to je super keď sa tak tešíš to značí že si fakt šťastná užívaj si to 😀

ajula25
8. okt 2009

jani keby si nemala to veľké bruško tak by som na drzovku prádlo aj moje zbalila a už jednou ranou by si požehlila aj moje, 😀 no takto by som ešte ja tebe mala, nie? 😅

simka9122008
8. okt 2009

Ja som požehlila dnes cez obed, kým babuľa hajala

simka9122008
8. okt 2009

Kde ste všetky zmizli, žehliť? 😲

telinka
8. okt 2009

bry vecer

ci bru noc???? 😕

telinka
8. okt 2009

no tak odozva veskera zadna 😅 idem teda aj ja off 😉

janka1874
autor
8. okt 2009

no ako vidím opäť len Košice tu dnes boli a naša zlatá telinka
ja som práve dožehlila a poviem vám mám fakt dosť tak idem rovno spať ale hlavná vec že pre maličkú mi treba už len plienky a všetko máme nachystané
už len zbaliť tašku do nemocky a pouvažovať čo slečne oblečieme na cestu domov 😀
dobrú noc

martinaj
9. okt 2009

dobre ranko, to som tu dnes prva? 😕
u nas prsi, vidim to dnes na sedenie doma 😠 a vecer ideme sokre na vikend 🙄

janka1874
autor
9. okt 2009

ahojte
aj tu prší martinaj asi aj my budeme mať dnes papučovú kultúru 🙂 asi nám už skončilo leto 😢 😢
pekný víkend u svokry s nami nikto z drahého rodiny nerozpráva ako keby som ten internetový cirkus ja urobila no čo už

bzuco
9. okt 2009

dobré ránko...u nás je pod mrakom, tak hádam aspoň doobedu sa vyberieme von

zajtra idem do MC...je tam bazárik, tak idem popredať nejaké veci - mám ich veľa hlavne po B.-tak dúfam, že niečo popredám

včera sme boli v cirkuse, ale len ja a malá, lebo som vedela, že to bude končiť o 19,00 a to malý už dávno spí...no ešte kým sme sa doťapkali domov, tak bolo 8...ale bolo to pekné, akurát tam bol príšerný vzduch a strašne teplo 😝 😝 😝

martinaj
9. okt 2009

no pekne jani...... 😠

martinaj
9. okt 2009

inak musim sa pochvalit, za posledne 2 dni sme neminuli ani jednu plienku, 2 noci uz necikala 😀
snad nam to pojde aj dalej... 😀

janka1874
autor
9. okt 2009

no super martinaj tak len tak ďaleeeej

ajula25
9. okt 2009

ahojte
mati to je super. tak len tak ďalej. a užite si víkend u svokry 😅

jani šikulka si. Ja mám kopisko na žehlenie. No komu by sa to chcelo žehliť. 😠

janka1874
autor
9. okt 2009

verím ajula ani mne sa nechcelo ale už som musela lebo o chvíľu už ani toľko nebudem vládať ešte mi treba plienky požehliť a pre maličkú by snáď malo byť všetko pripravené ja ani neviem 🙂

ajula25
9. okt 2009

jani nestresuj kvôli vecičkám. Však popraté máš a ak náhodou niečo bude nepožehlené, tak v "behu" požehlíš....určite je ale lepšie mať pripravené ako nie.... 😉

no a kedy sa konečne uvidíme, kým si ešte 2v1?

janka1874
autor
9. okt 2009

no neviem ale mohli by sme niekedy

tinyleaf
9. okt 2009

Mata no perfektne, kym sa bracek narodi, Verca uz urcite bude slecna bez plienok 🙂

tinyleaf
9. okt 2009

baby poradte mi, co mam varit cez vikend. Hlavne nejaku polievku, mam pocit ze robim vsetky dookola...rajcinovu, spenatovu, zeleninovu, syrovu

janka1874
autor
9. okt 2009

joj tiny tak toje aj môj problém ja mám pocit že jeme stále to isté dookola

bocmanka
9. okt 2009

🙂 ja varím tiny tie isté...dnes som zvolila úplnú trapošinku, rascový vývar s vajíčkom a šošovicový prívarok / z tej malinkej šošovičky/ a navrch sa mi nechcelo robiť fašírku či sekanú, tak som len popražila mleté mäsko,s troškou paradajk.šťavy a to pôjde navrch..a čo ostane, zajtra dorobím z neho koložvársku kapustu s ryžkou a zemiakovou kašou...
dve muchy jednou ranou...
dnes chcem zobrať chlapcov na dobu ľadovú 3, romy dám k mamine...tak hádam vydrží, začína to 17.30
matejko bol dnes prvýkrát v škole, na 3hodiny, hneď má lepšiu náladu, doma sa už nudil..
zajtra máme v našom dome detí nejaké predstavenie "o zúbkoch", tak ich zoberiem, lebo romy mi pastu stále papá a nevypľúva keď jej umývam zúbky...
v nedeľu máme u nás v skanzene "sviatok zemiakov" a oslavu jesene, tak možno zbehneme ...

tinyleaf
9. okt 2009

boc ked ja rascovu nemam rada, ani ju neviem spravit a sosovicu ani kapustu teraz nemooooozem 🙂
Dobu ladovu 3 som videla a paradne som sa pobavila...vsak ako aj na predchadzajucich castiach. Este ze existuju rozpravky, ktore bavia aj dospelakov 😀 Tak sa pekne bavte 🙂

tinyleaf
9. okt 2009

janka, no ved aj ja mam ten pocit. Normalne zavidim rodinam, v ktorych je aspon jeden kuchynsky kulinar, ktoreho bavi varit a vselico nove vymysla.

janka1874
autor
9. okt 2009

tiny tak takého kulinára by som aj ja potrebovala
a veru doba ľadová 3 je super sme sa tiež dobre zasmiali keď sme na to boli

telinka
9. okt 2009

cafte 🙂
tiny...ja varim dnes sedliacku....nastruhanu mrkvu podusim na oleji , pridam na kocky nakrajane zemiaky , zalejem vodou , pridam cesnak roztlaceny so solou , povarim , pred dovarenim zemiakov vylejem rozmiesane vajicko , dochutim hotovo.nakoniec sa do nej uz na tanier prida postruhany tvrdy syr....jednoducha a chutnaaaa 😉
to varenie stale dokola toho isteho asi plati u vsetkych nas 😅
este vyprazim karfiol a zemiaky uvarim a basta.....tak idem na toooooo 😉

simka9122008
9. okt 2009

Ahojte baby, tak ja som trochu nervózna, kamoška ide teraz o 13.00 na cisarák, čaká dvojičky a to mala termín až na vianoce, začala mať nejaké problémi, tak ju včera prijali a už ide pod nôž

ajula25
9. okt 2009

simi tak držíme prsty. nech to dobre dopadne. 😉

abetka
9. okt 2009

jaj simi, drzime palceky a vsetko bude ok 😉

janka1874
autor
9. okt 2009

simi je to síce trošku skoro ale neboj zvládnu to naša jedna novembrovka porodila dvojičky niekedy v pólke septembra a sú v poriadku včera ich pustili domov neboj zvládnu to máme dobrú JIS-ku

bocmanka
9. okt 2009

🙂 u nás fúka ako naozaj...