Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

alinka76
30. okt 2009

ahojte, prišla som asi akurát, aby som zastihla Janku, však? Som to mala akosi v pamäti, že dnes rodí. Tak držíme palčeky, nech to zvládnu 😵 😵 😵

alinka76
30. okt 2009

Zucha, neskutočne ti narásla Katka, to je hrozné ako ten čas letí. a fakt sú ako z jedného vajíčka 😀

simka9122008
30. okt 2009

Hurááááááááááááááááá, tak vám píšem tú smsku od Janky,
Ahoj narodila som sa dnes o 8.15 volám sa Viktória Ema, vážim 4210g, meriam 51 cm

simka9122008
30. okt 2009

Jupííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí, normálne tu plačem od šťastia 😵 😵 😵

alinka76
30. okt 2009

blahoželáme 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 riadna babizňa teda. pozdrav ju odo mňa

telinka
30. okt 2009

gratulujemeeeeeee riadna babizna 🙂 🙂 🙂

tinyleaf
30. okt 2009

gratulujeme, nech Viktorka rastie rodicom a sestricke pre radost 🙂

bocmanka
30. okt 2009

🙂 🙂 🙂 🙂
téééda, jani, gratulujemeeeeeeeee...
už vieme, odkiaľ si mala toľko sily na všetko, predsa viky ti ju dodávala...
😀
a kde sa do teba takého prútika taká babuľka zmestila prosím ťa?
🙂 veľa mliečka, kľudíku a sendy so stanom sa už môžu tešiť na vás obe..a rýchlo sa zotav

centik
30. okt 2009

ahojte,

Jani blahozelame a nech je Viktoria zdrava a robi ti len radost a aj ty jej 🙂

csikike
30. okt 2009

jani, gratulujeme a prajeme len to naj celej rodine 😉

zucha
30. okt 2009

no teeeda, babula mala - velka. To je naozaj krasna vaha.

ajula25
30. okt 2009

ahojte
tiež som ráno zapla telefón a ajhľa....už o 8.15 zaplakala Viktória Ema....tak nech sú hlavne zdravučké. No a v pondelok sa chystám za nimi na skok do nemocky. Tak dúfam, že mi do toho nič neskočí. 🙂

Baby u nás fučíííííííííííí jak besné. to aj u vás tak? Slniečko svieti ale ten vetrisko je des.

ajula25
30. okt 2009

Zucha babule máš krásne. Vidno že sú sestričky sa podobajú.... 😉

janka1874
autor
30. okt 2009

ahojte mame malu Viktoriu Emu vazi 4210 g., 51 cm...vsetko je oki narodila sa okolo 8.00

janka1874
autor
30. okt 2009

dakujeme za gratulacie odovzdam pozdravy janke

simka9122008
30. okt 2009

Ahoj Stano, pozdravuj kočky aj veľkú sestričku Sendy a gratulujem ešte raz

ajula25
30. okt 2009

Stano pozdravuj Janku. A gratulujeeeeeeem. 😉

lenka85
30. okt 2009

janke gratulujeme!!! A Tiny ozvem sa, ked tam pojdeme, aspon tam znova nebudem sama ako kol v plote... Popripade mozu ist aj viacere, keby bol zaujem...

csikike
30. okt 2009

jaj, a skoro som zabudla, simonke od simky vsetko naj k meninam a aj simonkovi od ivky 😉

zrzulka
30. okt 2009

Gratulujeme Janke!!!! To je krasna vaha teeeeeeeeeeeeda....

Simonke a Simonkovi vsetko naj naj naj k dnesnym meninam🙂

anina1
30. okt 2009

aj my gratulujeme janke, hlavne veľa zdravíčka a pekné miery 😉
a aj meninovým oslávencom všetko naj naj 😵

simka9122008
30. okt 2009

Ďakujeme kočky, ja som sa pustila dne do pratania, malá je ešte chorá, tak veľmi s ňou nechcem chodiť po vonku na hroby a oslavovať budeme asi zajtra, len také v rámci rodiny

aadula
30. okt 2009

ahojte

Jani pripájame sa aj my a gratulujem ku krásnemu dievčatku 😵 želáme veľa mliečka a zdravíčka obom

luculka
30. okt 2009

cafte,,,
Janke odkázte ze aj my gratulujemeeeeeeee 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

citam ze uz kupujete vianocne darceky,,,,my kocik mame,,,,ideme kuchynku kupovat,,,,a to je asi vsetko,,,,este nejake knizky,,,,
chcela som chou-chou,,,ale kedze máme bábik,,,plný dom,,,ani to sa neoplatí 🙄
kedze hracky sa kopia a Natus aj tak nezaujimaju,,,,,
teraz ficime na plasteline,,,,takze este asi take to náradie na vydarovanie,,,,teraz si pomáhame s formickami na pecenie,,,,, 😀 😀

ozaj v stredu sme boli na prvej hodine cvicenia s deťúrencami,,,,no moc sme si nepocvicili,,,samozrejme nás zaujimali hracky 😀 ,,,,budeme chodit kazdu stredu az do vianoc 😉

simka9122008
30. okt 2009

Ahojte, tak Janka vás pozdravuje, má sa fajn, len sa trochu nudí, už mala pri sebe 2x malú Viki, že je krásna fajná bambuľka
Buď v pondelok, alebo v utorok ju pôjdem pozrieť

huleni
30. okt 2009

Janke gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeee a hlavne zdravicko prajeme:o)
no a k tym darcekom tak niki dostane od nasich chou chou babiku nakolko je v katalogu draciku a nikola ked ku nim pridete si ho cely listuje a mamina sa jej pytala ze co by si chcela a ona vzdy ukaze kde je ta babika a povie tuto :o))) no a proste este ukaze ze ma dudu aby sme vedeli ktoru presne:o)) no ja som za to moc nebola lebo hracky sa tu len kopia ale moja mamina ze ona jej ju kupi ked tak pekne ukazuje a uz jej ju ukazovala asi takto 5dni po sebe tak ju dostane..vsetko si vie to moje dieta vypytat po svojom...mame ze jej sa neda odolat.o)) no co dodat...a ja tak knizky jej kupujem a este neviem co mi padne do nosa.O))))
baby inak vzhrali sme domacu pekaren a prosim vas poviete mi niektora ako sa z nej vytahuje ten pekac, mame to uplne na silu lebo to nejak nejde a nechcem to hned pokazit:o)

glorita
30. okt 2009

JANKEEE srdecne gratulujeme ku krasnej Viktorii Emme 🙂 verim ze je krasna,ved ma byt po kom 😵 a este k tomu,baculkate deticky su uzasne krasnucke,ja viem co hovorim.... 😎 ja som vzdy chcela len baculka 😀

a meninkovym oslavencom tiez gratulacia 🙂

my zdrhame na chalupu,tak krasny dusickovy,ci tekvickovy vikend 😎

luculka
30. okt 2009

glor uzite si na chalupe,,,, 🙂

Peta spominala ze vas stretla aj s Ivkou v Avione,,,no uz musime aj my dat stretko 🙄

glorita
30. okt 2009

lucul,dakujeme pekne 😵

ano,deticky sme mali spolu v skolke,tak aspon chvilocka po dlhsom case na kavicku 😉 no ja nemam problem prist aj s kamoskou do malaciek,fakt bysme mohli dojst uzzzzzz,ze? 😀 kedy chystate vyletik do ba?

luculka
30. okt 2009

nemas problem,,,?????? 🙄 🙄 😀