Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

luculka
7. nov 2009

jani no drzte sa, 🙂 ozaj a hod nejake foto malej baule 🙂 🙂

ja som robila poriadok v prebalovacom pulte,,,a bol tam este balik plienok ze 2 az 5 kg.....nexápem ze to bolo malej niekdy dobre,,,, 😵 😵

abetka
7. nov 2009

jani vela sil. To zvladnete, len to chce cas 😉
My sme dnes boli kuknut mamcu v kupeloch, tak teraz len oddychujem, ale pustila som pracku a bude aj na dve, tak aspon nejaku pracu vykazem 😀

janka1874
autor
7. nov 2009

juj žienky normálne sa bojím noci čo nás zas čaká 😒

simka9122008
7. nov 2009

Jani držím palce nech je dnešná noc oveľa lepšia
Mi sme si s malým poposteľali v obývačke a Simka spí klasika v detskej v postieľke, nechcem veľmi aby boli veľa spolu aj cez deň kým malá nespala bol malý v detskej v posteli aj si pospinkal, chudáčik a potom sa presunul do obývačky ku mne kým malá spala, momentálne teplotu nemá, tak dúfam že bude kľudná noc 😒

abetka
7. nov 2009

jani a neboli ju brusko???A potom cez den ti ako spinka???
Simi- skore uzdravenie Petkovi 😉 .
Nas Tomasko zacina mat sopliky, tak som mu dala kvapky, homeopatika a asi ho odhlasim zo sanatoria aspon na tri dni. Uvidim ako sa bude mat. MM sa minule snivalo, ze maly padal z 10 poschodia a my sme sa len pozerali a od 5 poschodia isiel zase hore a ma to stale pred ocami 😒

simka9122008
7. nov 2009

No tak to bol fakt desný sen 😝 , nenajedol sa TM pred spaním veľmi, vtedy sa snívajú také hrozné sny

huleni
7. nov 2009

ahojte ...tak ja som pred chvilou skoncila s upratovanim a som mrtva.O)
inak dnes nikola pobehovala v opatkoch tak som hodila video na facebook, herecka jedna sa premavala a lepsie v tom chodi ako ja:o)))
jani tebe úrajem nech sa cim skor poriadne vyspis a posielam vela pozitivnej energie..ale ty si sikulka vsetko zmaknes:o) a choruckym skore uzdravenie prajem...

janka1874
autor
7. nov 2009

abetka to práve neviem či to nie je bruško ale celý deň spí krásne 2 až 3 hodinky potom sa napapá a spinká ďalej a už teraz asi hodinu s nami cvičí fakt neviem či je to bruško netuším čo máme robiť ale dávam si pozor čo jem no fakt neviem

simka9122008
7. nov 2009

Viki bude asi opak Sendy, neviem ako ti Jani poradiť ja som tento problém nemala, obidvaja mi pekne v noci spali

huleni
7. nov 2009

jani to bude v poriadku, mozno to ma este take prehodene ze den je pre nu noc...vsetko bude lepsie:o)

abetka
7. nov 2009

jani ja som si tiez davala pozor, al nijako som to neovplyvnila. Su nejake probiotika, co nam velmi pomohli, ale nazov ma nevie teraz vobec napadnut. Dophilus infans, take nieco. Ale mozno ma fakt rezim prehodeny. Nas maly zacal vecer revat a skoncil o pol noci a potom spal a kazde 2 hodky sa budil

abetka
7. nov 2009

simi/ ja neviem, ale on si nejako snyy nepamata, ale z tohoto je hotovy. Normalne mi to stale rozprava a vravi, ze sa strasne boji

ajula25
7. nov 2009

ahojte

Jani tak Viki takto nacvičuje? Joj tak nech to rýchlo sa dostane do normálnych koľají. Neviem, čo robiť. Možno to fakt chce iba čas. No veď uvidíte. Ale, že ty nespíš a potom máš normálne fungovať, no to nie je nič moc teda....držím prsty aj na nohách.

tinyleaf
7. nov 2009

janka, drzim palce, nech si rychlo najdete ten spravny rezim a Viki nech dobre spinka. U nas je to podobne, slecna este nespi, muz ju hojda na kolenach. Stale sa v noci budi po 2 hodinach, tak rozmyslam ze ak sa to nezmeni ani po 3.mesiaci, skusim jej dat na noc UM. Ja som uz aj odsavacku predala,, vobec som ju tentokrat nepouzila, ved mam take vycucane prsia, ze nie je co odsavat. Tak sa drzkajte 🙂

telinka
7. nov 2009

zdravim vas kocky 🙂

janka drzte sa...ono je to tazko ked sendy bola taky sedmospac si teraz zvykat na "horsie sposoby" 😝 ale drzime palceeee nech sa to upraviiii 🙂

ajulka uz si ok???

huleni
7. nov 2009

no mna asi slahne..nikola cely den nespala a o pol desiatej som ju uz normalne na drzaka polozila do postielky ze buvaj a ona sa usmiala a ticho..no ze super ako zaspala no a o desiatej ze mamiiii ja pridem onsa babiky v ruke vylezena z postielky a ze nie buvat..a proste lieta tu ako nic normalne to dieta asi nepotrebuje spat:o(

abbi
8. nov 2009

Ahojte zienky pekne nedelna rano prajem. U nas je skoro, lebo Natan sa uz o 7 zobudil 😝

Mam na vas jednu prosbu. Moja znama mi poslala tuto prosbu. Je jeden chlapcek vola sa Noah Biorkman a ma 5 rokov. Je v poslednom stadiu rakoviny po 2 a pol rocnom boji s touto chorobou. Jeho rodina oslavuje tieto vianoce predcasne aby si ich este spolu oslavili. A jedine co si tento chlapcek praje k vianociam je dostat vela vianocnych pohladnic... priani. A tak dala prosbu, ci by sme nemohli co najviac pohladnic poslat z celeho sveta. Ale treba to poslat TERAZ. co najskor. tu je adresa :
NOAH BIORKMAN
1141 Fountain View Circle SOUTH LYON
MI 48178

Dakujem baby. Ak mozte poslite mu prosim pohladnicu.

simka9122008
8. nov 2009

Ahojte maminky, prajem peknú nedeľu, mi sme spali super, malý už nemá teploty a je už živší, tak sa teším, konečne začali zaberať ATB, ja práve dováram kuraciu polievočku a stehienka sa pečú v rúre, mňam, mňam, ešte mi treba povešať prádlo s práčky
Jani akú ste mali noc, tak som na vás myslela, nech sa trochu viacej vyspíte 😵

huleni
8. nov 2009

ahojte, tak nikola zaspaal sice neskoro ale pekne otiahla do 10tej tak ja som vyspata a dufam aj vy baby:o)
abbi smutne...jasnacka ze posleme... 😉

janka1874
autor
8. nov 2009

ahojte
tak nakoniec usudzujem že asi mám málo mliečka lebo noc bola celá o prníku a aj doobedu a jasné že keď je stále napojená tak ani nemá šancu niečo sa tam vytvoriť a neviem sa ani najesť a napiť a ani ísť na wc no teraz už asi hodinu a pól úspešene spí tak uvidíme čo bude ďalej
vážne uvažujem či mi niekto nevie požičať odsávačku nech sa nejako pokúsim odsávať nech je viac mliečka no ak to nepôjde tak smola budeme musieť prejsť na UM aj keď nemám šajnu ktoré je dobré ale asi iná možnosť nebude

silvika
8. nov 2009

janka sak ked je stale na prsniku si ho zabezpecuje sama viacej malinka nie? ved by si ani nemala kedy odsavat. ine je keby ti spala dlho ze sa ti postupne prestava tvorit dost, ked je casto pripojene tak by sa malo podporovat mliecko ale jasne ze ked je to prilis casto a nemas oddych tak jej radsej daj umele aby si si aj ty oddychla.

abetka
8. nov 2009

jani, lenju treba stale prikladat a skus si kupit homeopatika Rcinum comunis 5CH a dobrra na mliecko je medovka. Len prikladaj stale a vela pi. Skuste to nejako preklenut. Ja pri Tomasovi som mala podobne a ked som volala na novorodenecke mi povedali len prikladat, odsavat a pit.Vela stastia

simka9122008
8. nov 2009

Jani skús na to nejaké homeopatiká, ale podľa mňa si myslím že keď ju stále prikladáš tak by sa malo viac tvoriť mliečko, no ak ho budeš mať málo, tak budeš musieť dokrmovať, dobrý je Nutrilon, no poraď sa tiež z dokinou, aký ti ona poradí, veľa šťastia, dúfam že ten problém sa rýchlo vyrieši a budete obidve spokojné

janka1874
autor
8. nov 2009

no baby ďakujem ste zlaté ako ma podporujete tie homeopatika mám no uvidíme ako to pôjde ďalej teraz napr. spí cca od 11-tej tak ja fakt neviem

bocmanka
8. nov 2009

🙂 no čaute,
janulík, uf, malá bude asi malé zlobidielko, kým si zvykne o a ako...
nevadí, bude dobre uvidíš...
skús vydržať, ktovie či to je o hlade..

ešte som chcela cez ip kto ešte nemáte darčeky vám môžem poslať kontakt na dobré stránky a kočku, ktorá vám všetko poposiela, tak ak chcete, napíšte... 🙂

janka1874
autor
8. nov 2009

boc ja nemám darčeky a ani veľmi na ne finančne 😀 😀 😀 😀 tohto roku budú poskromnešie vianoce, ale nevadí len nech sme zdraví no nie 🙂

zucha
8. nov 2009

jani, ja som to mala pri oboch babab a jedine odsavacka mi to riadne roztahala. Trvalo to cca 2-3 tyzdne od porodu, kym to uz islo uplne normalne. Ale odsavat som musela stale. To obdobie nebolo o nicom inom, len o tom, ci odsajem dost a ci piju,.....atd. Ale oplatilo sa. Obe boli vyhradne kojene a nepoznali UM, az ked som ich uz sama chcela zacat odstavovat. Takze drzim palce. 😉
Co sa tykalo homeopatik, aj tie na podporu tvorby mlieka a aj tie na zastavenie laktacie skoncili v kosi. Vobec mi to nepomahalo.

abetka
8. nov 2009

no jani ja tiez nemam este nic 🙂 A financne?? to uz ani neeriesim, by ma slahlo 😅 Ja si kazdy rok vravim, ze mame skromne vianoce, ale co uz, sme spolu a sme zdravi 😉

huleni
8. nov 2009

boc mne prosim ta posli link:o) dakujeeeem

huleni
8. nov 2009

baby cirou nahodou nemate doma plysovu chobotnicku kt. by ste chceli predat? my co chodime na hudobku tak tam je jaja chodbotnica zeleno cervena a strasne sa to paci malej a aj kamoskinej malej tak vsade hladam ci nahaou niekto nepredava ale nejak nic sa na to nepodoba:o( chcela by som niki a jej kamosku na vianocee prekvapit ale nevidim to ruzovo tak reku sa aj vas tu opytatm, keby ste mali a chcete predat poslite mi na maila foto ..kotrasova@gmail.com dakujeeem