Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

veva1
28. máj 2009

no to som citala ze sa ma zacinat s detmi len vtedy ke d same chcu a neodporuca sa skor ako pred 18 mesiacov.
nezufajte.Znamej syncek zacal sice ako dvoj rocny ale zo dna na den a pekne sa pyta 😉 hlavne nie nassilu.
aj tomik sa teraz vicikat nechcel lebo bol unaveny tak dostal plienku na spanie a pravdepodobne bude ked vstane pocikana,no od nedel nebola ani cez obed ani raz mokra.Jednu noc bola uplne sucha a inac mal len trosku ciknute co inokedy je cela pocikana. A 1 krat prespal celu noc 😵

veva1
28. máj 2009

jaj luc ja ze zachod 😀 😀 😀 😀
maly umely domcek 😀 😀 😀

luculka
28. máj 2009

😀 😀 😀 veva

veva1
28. máj 2009

a ja citam dreveny 😨 😨 😨 😨 😨 ze taky zachod som este nevidela 😀

telinka
28. máj 2009

veva.....ty nepoznas latrinu drevenu 😀 😀 😀

aadula
28. máj 2009

veru moja starká má taký drevený 😀

alinka76
28. máj 2009

luculka, to skôr ich všetky tričká zober na stretko a baby čo nebudú tak im to druhé baby zoberú a dajú osobne, nech nemusíš aj poštovné platiť 😉

veva, 12.-14.6. Oravská Lesná.

aadula
28. máj 2009

no ak by nám niektoré zobrala tričko..to by bol dôvod na stretko v Nitre 🙂 prebars

telinka
28. máj 2009

aadul alebo ja ti ho zoberem a ty si pon dojdes k nam 🙂 ne??

alinka76
28. máj 2009

no o latríne mi ani nevravte, rok čo som bývala u starkej, tak som musela tam chodiť na záchod, lebo v dome záchod nebol. horory, hlavne v noci, sa mi furt zdalo, že mi pavúk vôjde do zadku 😀 😀 😀 to bola prvá vec, čo sme robili, keď sme sa vzali, že sme prerobili kúpelňu.

luculka
28. máj 2009

ali no super nápad,,,liuš mi pisal aby som poslala po zuche,,, 😉
tak ostatne co nejdete napiste ci vam to mám po niekom poslat,,co postou 😉 🙂

aadul takze si ta znacim ze beriem na stretko??? 😉

telinka
28. máj 2009

aliiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀 😀 😀

luculka
28. máj 2009

ali,,, 😀
aj babky maju latrinu,,ale aj normál wcko,,,,,ale my sme mali z toho zázitok ,,ked sme tam boli na prázkach 😀 😀

alinka76
28. máj 2009

no ja už do latríny ani náhodou nevojdem, mam z toho fóbiu 😖 😖 😖

aadula
28. máj 2009

lucul nie..pošli mi ho prosím poštou..hodím IP adresu 🙂) a pošlem poštovné..ktovie kedy bude stretko...aj keby som najradšej za vami na Oravu prišla ☹

aadula
28. máj 2009

alinka 😀 😀 😀 ja som sa zas vždy bála, že jej tam skočila sliepka a Ďobne ma do zadnice 😀 😀 ona mala také okienko na tej latrínke hore 😀

telinka, počkaj ..však raz ťa prekvapík, keď pôjdem za záhorie 😉 😀

alinka76
28. máj 2009

aadul a prečo vlastne nejdete na stretko? ani na 1 deň vám to nevyjde?

to akože by skočila dnu do latríny tá sliepka a striehla, kto tam vojde a vtedy zaútočí? kým by možno na dákoho počkala, tak skape na otravu plynmi 😀 😀 😀

ajula25
28. máj 2009

ahojte
tak s odplienkovaním aj my sme troška pokročili. Druhý deň sa snažím ho dávať často na nočník a on sa vypiška a včera aj dnes aj kakal tam. Tak som z toho taká natešená...ale aj nehody boli samozrejme. Ale nevadí. Však nejako sa to naučiť musí. A okolo obeda sa mu už vôbec nechcelo do nočníka, tak som mu dala plienku a hotovo. Pomaličky to zvládneme. Hlavne nech sa naučí, že to musí robiť do šerbľa a nie do plienky....
Moja babka má tiež latrínu. A ja mám panicky strach tam ísť. Nie kvôli latríne ako takej, ale ona tam má sliepky a kohúta a ten väčšinou je skákajúci. Tak ja sa hrozitánsky bojím kohúta.... 😅

ajula25
28. máj 2009

ali že skape na otravu plynmi.... 😀 😀

ajula25
28. máj 2009

abbi sme na tom o čosi lepšie. Ten stoptussin zabral. Soplíky ešte sú aj sem tam zakašle ale je to už fajn. No a my nemáme sirup,lebo jemu sirupy zdvíhali žalúdok, takže ja mu dávam kvapky stoptussi. To je jediná kvapková forma liekov od kašlu aj pre deti. Najhoršie sú tie blbé choroby. To ja už si aj zvykám, že každé dva týždne soplíky a kašel. ☹

aadula
28. máj 2009

alinka, kvôli financiám... ☹ keby to bolo bližšie..tak aspoň na otočku by sme prišli, ale na otočku je to ďaleko

ajulka ..no tak sliepky a všetko čo má perie...to ja milujem 😝..ja mam fobiu na vtáky brrr

aadula
28. máj 2009
ajula25
28. máj 2009

aadul zlatý je. no či by vôbec fúkol 😅

ajula25
28. máj 2009

joj zabudla som. Simi tak to už aby si dávala na Simonku riadny ozor keď ona takto sa pusinkuje už teraz 😀

simka9122008
28. máj 2009

Ajul no veru, ale ona veľmi nechcela, to ten malý za ňou chodil a v kuse ju pusinkoval, zlatý boli

janka1874
autor
28. máj 2009

Aj Sendy sa tatko zlato pusinkuje s jedným jej kamoškom Filipkom (starší o 2 mesiace) mám aj foto pohľadám a pridám
Sendy dnes tak krásne papala že za domenu dostala zopár lentiliek ako dezert

luculka
28. máj 2009

kuk video,,, 😉 http://luculka.blogspot.com/

aj Natuš sa rada bozkáva,,a stíska,,,🙂 🙂

silvika
28. máj 2009

lucul kraasne papa mala, nas ani neserblikuje ani nepapa, ale jeduje aj za troch ....

abetka
28. máj 2009

AHojte
TAk to tu dnes nikto nebol skoro 😕
NAm ide zajtra moja mamina na dost tazku operaciu, tak len na nu myslim a dufam, ze to dobre dopadne
Tomasko uz nosi slipy aj ked sa dost casto do nich pocika, ale stalo sa, ze mal cely den suchu plienku, tak snad po lete uz budeme cez den bez plienok 😉