Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

telinka
16. nov 2009

asi vsetci placu za fesakom benom zo superstar 😅

bocmanka
16. nov 2009

🙂 ešte to by chýbalo teli, plakať... 😀 😀

ajula25
16. nov 2009

no čaute.
tak som napísla poobede dlhý príspevok a nešlo to pridať. Tak super. No ale nič podstatné.
Akurát aadulka držte sa so Samkom. Nech je skoro zdravučký, zlatinko malé 😉

teli kuchynka je superácka. 😉

tiny tebe som písala o tom polohovaní. Že mne lekárka vravela, že mám malému podkladať vankúšom tú stranu, ktorá ne je vyležená, aby sa nepretočil. Tak skús....

janka1874
autor
16. nov 2009

no už len za benom by som plakala 😀 😀 😀 😀

janka1874
autor
16. nov 2009

no nič nikde nikoho idem do hajan
dobrú noc

tinyleaf
16. nov 2009

diky ajula, skusim ten vankus 🙂

tinyleaf
16. nov 2009

tak moje obe deti az teraz zaspali, uz som bola z toho na nervy. Matko si za posledny mesiac hrozne pokazil spanok, v noci sa casto budi, takze muz v podstate spava s nim, no a dnes nechcel ani len zaspat a robil cirkus.A slecna tiez nie a nie spat...kedy sa uz oto skonci???? ☹ Ja by som tak prijala aspon jeden kludny vecer a prespatu noc 😢
A co to pocujem..mala je zase hore, tak musim ist

luculka
16. nov 2009

boze 🙄 🙄 pozreate 122 ?? hrozne

luculka
16. nov 2009

waw kuchynka je parádna,,,urcite tato taku suprovu vyrobi,,,, 😀

tinyleaf
16. nov 2009

tak a uz sa u nas spi, dufam ze aspon do druhej ☹

janka1874
autor
17. nov 2009

luculka nepozerala som celkom som aj zabudla že to ide

veru kuchynka je úplne super len neviem kde by sme ju dali keby tak mala Sendy vlastnp izbu tak snáď by to bolo reálne

martinaj
17. nov 2009

dobre ranko 😉
ak som tu po par dnoch 🙂 vcera som bola na glukozovom teste, vysledky by mali byt OK 🙂

janka1874
autor
17. nov 2009

no tak to je super martinaj

lenka85
17. nov 2009

jani a ako ti spinka mala?

centik
17. nov 2009

vsetko najlepsie prajeme Claudike posielame cmuky s bibi, nech je zdravucka, stastna a nech robi maminke radost 😵 😵

janka1874
autor
17. nov 2009

jeeej fakt dnes má meniny klaudia tak všetko naj naj naj

lenka zatiaľ nejaký pevný režim nemáme ale cca 3 hodiny a niekedy sa len napapá a spí a inokedy je chvíľku hore no a posledné dni sme stále od tej 15-tj do 17-tej niekedy aj dlhšie bojovali s bruškom no uvidíme ako nám pomôže espumisan

martinaj
17. nov 2009

Claudinke prajeme vsetko naj 😀

bocmanka
17. nov 2009

🙂 klaudike všetko naaaj z martina,posielame cmučky a nech zase na oplátku klaudia zabezpečí nám trošku slniečka 😎 😎
mňa bolí od rána hlava, snáď mi ružová tbl zaberie..
moji 3ja chlapi napriek sychravému počasiu šli do hôr, romina zaspala už teraz 😲 😲 😲 , ja neviem celú noc mi mrnčala, čo už nerobieva odkedy som ju odstavila a spala určite polovicu noci so mnou..
aháááááááá, zrejme preto ma bolí hlava, že som dolámaná...
sme chceli ísť do toho shopping centra európa čo je v b.bystrici, hrajú tam aj detské 3D kino len neviem či stále nie je tá chrípka...čo myslíte????už ma z toho šibne 😝

lenka85
17. nov 2009

jani my sice koliky nemame, ale par krat ho brusko bolelo a espumisan skoro vzdy zabral, nam pomaha...

lenka85
17. nov 2009

boc vraj chripka je, aj my preto trcime doma a uz aj ja som z toho na nervy.. len dufam, ze ju zase donesie mm z roboty a aj napriek tomu ze trcime doma ju dostaneme 😒

abetka
17. nov 2009

Jani, nam espumisan nepomohol, ale tie probiotocke kvapky velmi. Dophilus infans, ci ako sa volali a aj kamoskin bol bruskovy a velmi im pomohli. Cena je sice vyssia, ale efekt super.
Boc/ ja sa tiez takymto centram vyhybam ako mozem.
Claudinke/vsetucko najsamlepsie 😵

bocmanka
17. nov 2009

http://www.toysrus.co.uk/Toys-R-Us/Learning/Rol...

aj tu je jedna kuchynka, objednáva to jedna kočka z mmb, mám na ňu kontakt ak chcete..vyzerá suprovo..

my čakáme na tento stolík, romy ho dostane na vianoce od našich..

http://www.toysrus.co.uk/Toys-R-Us/Learning/Cre...)

bocmanka
17. nov 2009

🙂 musí sa to skopírovať, aby to otvorilo..

janka1874
autor
17. nov 2009

žienky a ako ste dávali ten espumisan lebo ja mám pocit že to nepomáha vôbec ba priam horšie už plače viac

telinka
17. nov 2009

fuuuha jani ja ti neporadim , petulka taketo problemy nemala ani raz

telinka
17. nov 2009

claudike gratulieren 🙂

janka1874
autor
17. nov 2009

no teraz na chvíľu zaspala som zvedavá na ako dlho
telinka ani Sendy také rpbolémy nemala preto ani ja neviem čo robiť 😢 😢 😢 už som si zas aj porevala ale to mi moc nepomôže

anina1
17. nov 2009

ahojte, ďakujeme všetkým 😉
my chodíme stále aj do veľkých nákupných centier, chytiť môžeme hocičo aj vonku na prechádzke
jani tiež ti neviem poradiť a kedy ho dávaš, s jedlom?

abetka
17. nov 2009

jani ja som davala pred kazdym kojeni espumisan a ostatne som ti napisala do tehuliek z decembra 😉

janka1874
autor
17. nov 2009

juj žienky ďakujem aspoň za snahu už som skúšala aj pred kojením a aj po kojení tak fajt neviem