Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

simka9122008
18. nov 2009

Luci no vysielať sa to bude inokedy, nie?

luculka
18. nov 2009

zrzul nie ja,,,sesterkin manzel,,,mal varit u nas,,ale nakoniec bude doma,,,,, 😉

zrzulka
18. nov 2009

no tak daj potom avizo ked to pojde v TV. ja to obcas pozeram....

silvika
18. nov 2009

aj ja tak jednym ockom sem tam nakuknem co tam kto je a co ten jej muz je taky spolocensky, ze sa do toho pustil ? ci vy ste tusim vsetci taky spolocensky

luculka
18. nov 2009

buduci to budu strihat,,a na ten dalsi týyden to pojde

silvika
18. nov 2009

zrzul a jasne ze treba aj nam dat vediet sak nech mozeme byt ucastne tvojho tehotenstva 😉

silvika
18. nov 2009

jaaaj ja ze luc uz tychto treba sledovat

luculka
18. nov 2009

silvi jasne my sme taká spolocenská rodina 😀 😀 😀
ozaj zrzul co chces pre Misku,,,sestricku ci braceka????

zrzulka
18. nov 2009

Lucul to je super ze ste taki, aspon sa nikdy nenudite🙂))))))My sme taka konzervativno sucharska rodina.....Akurat ja s muzom vycnievame z davu co moja rodina nevie pochopit a stotoznit sa s tym. Uz vidim tie reci ked povieme ze cakame babo.... 😒

A chceme len jedno. (nikdy by som neverila ze raz to napisem) ale aby bolo zdrave.... a ak by sme si mohli vybrat tak dalsiu partacku...... ja mam sestru s presne rovnakym vekovym rozdielom ako bude medzi detmi. Velmi si rozumieme tak mozno aj preto. my sme vzdy chceli mat doma babinec.... ale ked bude chalan tak tiez bude nas🙂))))

janka1874
autor
18. nov 2009

zrzulka veru zdravie je najdôležitejšie ostatné už nejako bude

jaaaj simi som zabudla ja nerada takto cez net pozerám tak na to aj zabúdam až tak mi na tých seriáloch nezáleží aby som to kukala na nete to radšej idem spať 😀

simka9122008
18. nov 2009

Jani, ja som nevedela zaspať, tak som na to mrkla 😀
A ako sa má bruško u Viki?

luculka
18. nov 2009

jasne zrzul neboj vsetko bude OK,,,,,

telinka
18. nov 2009

ahojte 🙂

no lucul skodaa sme sa tesili na natus v telke 🙂 tento tyzden tam je taka hnusna zenska ktorej nic neni dobre 😝 dnes bude varit ona...som zvedava co to budu za dokonalosti 😠

ja som sa dnes snazila kupit peti cizmy....teda aj som kupila ale bez skusania...ona si za nic na svete nechce v obchode skusat boty 😠 😠 predavacka sa smiala ze ked bude velka ani tomu neuveri co vystrajala 😀 ale mohli byt asi mensie...no maju zips aj snurovanie tak sa to da dobre regulovat....no hrozne s nou...ako keby bola autistka-ti maju broblem s novymi vecami 😒

ajula25
18. nov 2009

ahojte
luc tak to si pozrim ob týždeň bez servítky. Som zvedavá.
No Teli tei čo sú najvýberavejšie a nič im nie je dobre potom aj pohoria. Dokonalosť sama 😨

Ja sa tiež chystám na čižmy. Budú na narodky. Ani neviem, čo mám kupovať. Ani neviem za čo 😅

luculka
18. nov 2009

teli no pekne ,,,ani Natus nechcela skusat.....ale poviem jej nech sa ide pozret do zrkadla a potom sa tam toci,,,srandu z nej vzdy maju,,,,, 😀

myslis tu jezibabu,,,,no aj ja som zvedava co navari 🙄

my sme boli pozret tatina,,,a bager,,,kopu tie základy,,,, 🙂 🙂 🙂 ,

bocmanka
18. nov 2009

sranda teli, že si nechce skúšať topánky a v tvojich by po dome iste chodila, že????

ale ani my nemusíme skúšať..

my sme dnes boli obzerať bábiky v dráčiku, keď už dostane tú kolísku a kočík tak niečo do nich, nech tam neukladá vláčiky...
nemáte niekto skúsenosť s tým bábätkom od 2plus roky, baby born s nočníkom, fľaškou a cumlíkom??
to sa mi celkom páči
alebo poraďte čo iné....chou chou, baby annabel viem že sú, ale nič zložité a drahé

bocmanka
18. nov 2009

😵 luc ty sa v bábikách vyznáš, daj nejaké linky, pre mňa, ok????
mne to nechce veriť nik, že máme dievčatko a nehrá sa s bábikami, a keď žiadne nemá...????
teda dve také nijaké...

silvika
18. nov 2009

boc no nas by sa tusim tiez hral aj s babikami, ja si zasa pamatam ze som na vianoce vzdy chcela nejake zvieratko .. 😝 alebo jej skusaj kupovat postupne sak nech nie je tej jednej babike smutno 😉

bocmanka
18. nov 2009

🙂 silvi, my práve bábiky nemáme...

janka1874
autor
18. nov 2009

boc my máme bábiky asi 3 ale každá je len taká jednoduchá žiadne chou chou

mne ešte slečny spia to bude zábava keď zas vstanp naraú 😀 😀 😀
obedík máme hotový tak čakám napapáme sa a pôjdeme trošku vonku dnes je celkom príjemne no a potom príde sesterka na návštevu takže dnes bude rušný deň

simi no je to zložité s tým bruškom ale zatiaľ doobedu bolo v pohode tak uvidím na náš kritický čas či nebudeme z vonku utekať kôli plačúúúú

silvika
18. nov 2009

sak citam citam, strasne volaco 😉 a v obchode po nejakej nesla? ja si pamatam, ze som strasne rada cesala babiky ale tak treba take rozne

bocmanka
18. nov 2009

😝 jani, mne trpelo kolikami počet detí 3 a bolo jedno či chlapec či dievča, hovoria, že na bruško trpia skôr chlapci...
a keď prišiel náš čas, tak sa plakalo aj 2-3 hodiny, ako napísala zucha, dieťatko si tým musí prejsť, nech ty ješ čokoľvek...
a mali sme od infacolu, cez sab simplex a probiotiká asi všetko...
masírovali sme, prikladali teplé na bruško....a masírovali a masírovali...nám v lekárni robili mastičku šitú namieru práve na boľavé brušká...

silvika
18. nov 2009

boc jani, aj nas strasne plakaval ani nespaval cez den a aj ked bol "velky" asi 4 mesiace skoncil, prinajhorsom sa priprav na to ze to treba preckat

zrzulka
18. nov 2009

ked uz pisete o tych cizmickach tak my mame len jedn par. chcela som jej kupit este jedny ale nikde neviem zohnat:(((( nerada kupujem topanky...

janka1874
autor
18. nov 2009

no boc teda moc si ma nepotešila že nič nepomáha no tak to nejako musíme pežiť len je horšie že je to stále v takom blbom čase keď som sama na dve deti a to teda nie je výhra lebo Sendy sa tu potom pomotáva a robí len zlobu lebo vie že jej neviem zabrániť keď mám malú na rukách

viete čo je najhoršie na tých bábikách že sú skoro všetky holohlavé čo ja npoznám lebo ako dieťa som mala samé vlasaté bábiky a všetky som najradšej česala a aj Sendy sa rada hrá s takou kaderníckou sadou len nemá čo česať tak češe plyšákov 😀 😀 😀 alebo mňa

no a k skúšaniu topánok tak my do obuvy radšej ani nechodíme lebo Sendy len vidí topánky a už sa vyzúva nedá si vysvetliť že nič nekupujeme a neskúšame nie ona proste musí skúšať 😀 😀 😀

silvika
18. nov 2009

jaaaj ze cizmicky, nas nakupuje cokolvek a nevysvetlis mu ze taketo nekupujeme jasne ze tam vrieska a ide sa hadzat bud seba alebo nieco v obchode cize ja s nim sama ani nenakupujem

bocmanka
18. nov 2009

🙂 my chceme silvikinho alexka namiesto bábiky, aj česať sa dá...aj rozprávať....aj sa možno zmestí do bábikovského kočíka...heheh

silvika
18. nov 2009

no sak dobehnite ... by si zistila ci sa da cesat 😝 😝 😝 ale na druhej strane ma rad deticky 😉

janka1874
autor
18. nov 2009

nemáte chybu žienky 😀 😀 😀 😀
tak ideme obedovať so Sendy

lenka85
18. nov 2009

jani nezavidim... Ale niekomu to trva len par tyzdnov, tak mozno uz coskoro budes mat za tym... nas malinky uz zacina vnimat tak poriadne, akurat sa tu usmieva na takeho zlteho macka, co ma na hrazdicke na kresielku, uz vie krasne drzat hlavicku, boze ani sa nenazdam a bude z neho velky chlap.. A potom cakat na vnucatka 😀 😀 😀 😀 😀