Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
28. máj 2009

no takto v noci téma ojedení no to radšej utekám lebo potom pôjdem bieliť chladničku a už teraz som ako golem tak to v 9-tom mesiaci budem ako slonica vyzerať a kto to potom bude zhadzovať jedno je isté kojením to dole nešlo tak teraz v to ani nedúfam

csikike
28. máj 2009

jani, nezufajme, pri dvoch detoch ak neskoncime v blazninci, tak budeme modelky 😀

telinka
28. máj 2009

csiki nestresuj teraz ako to bude....uzivaj si zatial ako jednodetna a potom to zvladnes nech bude ako bude , lebo ti nic ine zostavat nebude 😵

csikike
28. máj 2009

😀 teli, ty vies tak povzbudit 😀
minule sa nas kamos pytal, ze kam dame tomika ked budeme mat druhe, ci si ho nechame 😀 som sa naramne pobavila 😀

janka1874
autor
28. máj 2009

no asi ako píše telinka nič iné nam neostane iba to nejako zvládnuť
a vidím ako je na tom kamoška jednou nohou v blázinci a modelka z nej teda tiež nie je a to ona má podstatne živšiu tú staršiu ako je Sendy

janka1874
autor
28. máj 2009

no žienky idem ja spať dobrú noc pa pa

csikike
28. máj 2009

baby, neviete mi to prelozit, prosim?
Mounting bracket prevents pushchair from being folded.

csikike
28. máj 2009

pozeram ci mi bude pasovat ten buggypod ku kociku a v tom zozname je v sekcii Compromised fit

telinka
28. máj 2009

jaaj moja ja ti neporadim 😒

csikike
28. máj 2009

je to nieco na ten styl, ze namontovany drziak zabranuje skopeniu? neviem ci som to spravne pochopila

ajula25
28. máj 2009

csiki asi tak. montáž držiaka zabráňuje preklopeniu vozíka resp. kočíka. 😅 ja som si to tak poprekladala....

abetka
28. máj 2009

csikike- namontovany
drziak zabranuje sklopeniu kociara

csikike
28. máj 2009

ajul, dik, takze je to OK, teda, len ked budem chciet kocik sklopit (napr. do auta) tak sa to nebude dat ked tam bude ta sedacka

ajula25
28. máj 2009

teli aj ja sa snažím nejesť po šiestej, ale ešte sa mi to nepodarilo. 😀

anina1
28. máj 2009

ináč aj nám sa dnes podarilo minúť málo plienok, 2x sa vycikala na zem, ale plienka ostala suchá, to je hlavné 😀

telinka
28. máj 2009

no je to zaberak nejest , ked mas klidek , nikto ta neotravuje a nemusis byt v strehu 😀

anina1
28. máj 2009

a s nikým sa deliť 😀 , ja keď idem jesť tak malá je všetko so mnou 🙂

telinka
28. máj 2009

no anina to by som zase brala...ta moja krpana sa na nieco len pozrie ani neochutna a uz vie ze to neni dobre 😠

ajula25
28. máj 2009

anina u nás detto. Lukáš musí zo všetkého ochutnať. aj keď sa práve najedol, musí aspoň za hlt dostať z toho čo jeme my...

mňa chytá depka zo všetkého. Ja vás baby čo ste samé z deťmi obdivujem. Ja by som v blázinci bola. A aj si uvedomujem aká som ja nesamostatná. ☹

ajula25
28. máj 2009

idem ja radšej spať. možno sa mi bude niečo aj snívať 😀
dobrú noc 😉

csikike
28. máj 2009

ajul, klidek, mas 2 deti, depkovat mas narok 😉
ale vazne obdivujem kocky, co su cely dni s detmi same, pripadne im manzelia chodia neskoro domov, ja som si to tento tyzden odskusala a tesim sa ako besny pes, ze drahy uz nejde zajtra do skoly
ale ked sa narodi druhe, tak par dni nato tiez zostanem s nimi sama, lebo zase bude mat tyzden skoly a to si uz vobec neviem predstavit
inac prave som objednala ten buggypod 😵

telinka
28. máj 2009

ja som prave dovarila 😝 aj vam sa zdaju vsetky hrnce primale ked varite kapustnicu????nabuduce ju asi uvarim v tom hrnci co sterilizujem zavaraniny 😅

csikike
28. máj 2009

😀 teli, mnam kapustnica, sakra, zase ju nebudem moct jest 😠 , asi ju budem varit este predtym ako sa mala narodi 😅
a mas pravdu, aj ked mne drahy furt nadava, ze varim ako pre armadu... ale uz sa lepsim 😅 , ale su veci, z ktorych sa neda malo spravit, napr. taky bobovy gulas s udenym maskom 😝 😝 😝 alebo plnena paprika a tak, no nie? ale idem uz spat, lebo ktovie ako bude rano micko, ale asi ho zase az teplosi zobudia
predchvilkou sme dali donutra sietky a boli take spinave, ze zajtra cely den mozem riadit kupelnu co som ich cistial, tak cela vana a vsetko okolo je zadzubkane, ale musi to niekde schnut... 😔 tiez asi ked niekto videl draheho o 22.40 sa stverat z okna na lesenie, tak si mohol mysliet 😀

telinka
28. máj 2009

csiki...ti vasi teplosi ...to je neco 😅

aadula
29. máj 2009

dobré ránko
si tu hneď zrána spievame ťuky ťuky ťukalo vo vajíčko volalo 😀 sa mi to celkom páči 😀

csiki a čo vám to robia? zatepľujú? nám kázal náš šéf spoločenstva 😅 zložiť sieťky..teda kto má 😀 my máme také zatiaľ len provizorne v detskej a v spalni...tam ešte nemáme vymenené okná 😝

ťuky ťuky od radosti, že si vystrie údy kosti ťuky ťuky ťuk 😀 😀 😀 😀

bzuco
29. máj 2009

ahojte

no my sme mali blbú noc...3x hore a z toho 1x brutálny plač, neviem prečo
no a aby nebolo málo, vstala som seknutá na ľavej strane chrbtice ☹ - asi aj krčná, lebo neviem ani hlavu poriadne otočiť 😖

csikike
29. máj 2009

baby, tie co ste mali alebo mate HAckove nutrilony, niezda sa vam, ze su take horkaste oproti krabicovym?
hej, zatepluju a ze si mame dat dole sietky to vyvesili vcera vecer... ale z dovodu, ze opalovali farbu co tam bola predtym...hlavne, ze to robili este v pondelok 😅
a nasa noc bola super, az nato, ze zase mal nacikanu plienocku

janka1874
autor
29. máj 2009

Ahojte
tak ja som zas na ráno sama 😀 išli sa prevetrať lebo posledné dva dni je riadne nervná neviem či zúbky alebo čo zas sa deje no a ja tu idem trošku popratať 😀 😀 😀

csikike ako si vyriešila kočík kupúuješ dvojičkový alebo Tomik v kočíku už vôbec nebude?

csikike
29. máj 2009

jani, vcera som objednala ten buggypod, co sa ku kociku naklikne ta sedacka

alinka76
29. máj 2009

čaute, tak tu je počasie riadne divoké, pred chvíľou dážď a teraz slnko vyšlo. ideme sa prevetrať tiež.

Práve som dopiekla mandlové sucháre, tak mám čo vyhrýzať 😉