Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

centik
3. jan 2010

ahojte,

simka my ako mnozne cislo sa pise s y 😉

Lenka a kde ides ked bude Miska 5 dni bez teba?

zrzulka
3. jan 2010

Centik - babska jazda🙂)))))) Idem za segrou do UK. chcem babatkovi pokupit nejake veci a vlastne aj malej dokupit co nema. Tu je to vsetko tak strasne drahe:(((((

zrzulka
3. jan 2010

Oni to tu bezomna zvladnu, teraz s Michaelou aj tak cvici ocko... ja mam len jeden cvik a potom nejake v ramci hry co jej natahujem svaliky... a masirujem... trosku si oddychnem....

centik
3. jan 2010

Leni veru si oddychni potom pri dvoch bambulkach nebude tolko casu uz 🙂

zrzulka
3. jan 2010

ved prave keby som nesla teraz tak potom dalsie dva roky zas nikam.....

centik
3. jan 2010

ty to budes isto horsie prezivat ako Miska to odlucenie 😅

zrzulka
3. jan 2010

ani nie, ved viem ze o nu bude dobre postarane.... ja sa kvoli takymto veciam nestresujem... som strasna ze jo?:(

zrzulka
3. jan 2010

ale smutno mi urcite bude to ano.....aj za muzom🙂)) xixi 🙂

centik
3. jan 2010

niesi strasna, skor to ber ako vyhodu 🙂

centik
3. jan 2010

Leni a Miska uz chodi?

zrzulka
3. jan 2010

Vyhodu??? ako to myslis??? ja som s nou prakticky stale. Obcas si vybehnem niekam s kamaratkami ale to len taka jednodnovka a vacsinou cez vikend pretoze muz mi cez tyzden chodi domov medzi 19 -21. Niekedy aj neskor... to akurat malu osprchuje, da jej papat a to je vse....Ale nestazujem sa, toto som si vybrala a toto sa mi paci....a takto som stastna

Uz beha ale este len zacina alebo akoby som to povedala.... Ale myslim si ze je to na dobrej ceste. 6.1 ideme do Olomuca tak som zvedava co na to nasa rehabilitacna, posledne bola nadsena z jej pokroku....Chvalila nas.... aj rucka sa jej celkom pozdavala, na to ze ma hemiparezu je vraj dobra....tak snad to tak aj ostane. poctivo masirujem, natahujem ....)

centik
3. jan 2010

to je super 🙂 🙂 🙂

simka9122008
3. jan 2010

zrzul, rehabko je dôležité, aj my sme smalou zozačiatku cvičili a pomohlo to, ona zase mala na jednej strane stuhnutý chrbátik
Centi dík, nejako rýchlo píšem, tak mi to y uniklo 😀 😝

kika25
3. jan 2010

Zajtra nas caka den D, ideme rano na vyvolavacku tak nam drzte palce...uz to chcem mat za sebou a stiskat si nasho synceka v naruci 😵 😵 😵

zrzulka
3. jan 2010

Simi ano cvicenie pomaha vidim to, je to sice drina ale ten vysledok stoji za to....

Kika myslim na vas daj potom vediet (ak budes moct) ked uz budete s Filipkom spolu .... To je napatie ze jo? Drzim palce!!!!!!!

simka9122008
3. jan 2010

Krásna fotka zrzul
Veru cvičenie je drina, no výsledok sa určite časom dostaví, treba mať trpezlivosť

lucia79
3. jan 2010

tak sa Kika drž a nech je všetko v poriadku 🙂
ja som tiež v pondelok nastupovala na vyvolávačku, to bola hrozná noc, keď si na to pomyslím 😒

aadula
3. jan 2010

zrzulka, to máš pravdu, tam určite dobre nakúpiš a budeš mať trošku aj výlet 🙂

kika, držíme palce 🙂

mne malý nevládze už zo sebou..doobeda sme boli v obchode, to máme tu pri činžiaku, takže len chvíľka, sme v podstate len doma a robí len zle.... vylieva čaj..darmo mu poviem nech to nerobí, dostane poručičke, po riti a on to robí ďalej...cápe všetko na zem..ja už neviem čo s ním...jemu asi fakt už chýbajú tie detičky z jasličiek 🙄

lucia79
3. jan 2010

jéjo z Eurocordu mi poslali dvd Bol raz jeden život 🙂

tinyleaf
3. jan 2010

ahojte, ja som posledne dni nestihala, ale teraz som precitala co ste popisali.

Luci, aj mne prislo to DVD, je to ale rozdiel oproti minulemu roku, ked poslali poukazku do ustavu lekarskej kozmetiky v hodnote 1000 Sk ☹ Okrem toho som uz jedno take iste mala doma a mam aj vsetky casti na inom DVD.

tinyleaf
3. jan 2010

Maminy, neviete ako mam malu naucit na flasku? Chcem jej davat na noc nutrilon a ona vovec nechce cucat, hned ten cumlik vytlaca von. Uz som nestastna, lebo posledne noci som viac hore ako spim, je hore aj dvakrat za hodinu a stale len kojim a kojim. Inak ju neutisim, kedze ani cumlik nechce.

aadula
3. jan 2010

tiny, sa pamätám, že ja som bola so Samkom na tom podobne, odmietam všetky dudlíky, vrátane fľašky..nakoniec sa mi mliečko nejak po 4 mesiaci začalo tvoriť nejak viac a nakoniec sme sa kojili 15mesiacov...potom dva týždne nechcel fľašu ani vidieť..ale potom nastal zlom a teraz bez fľaše ani na krok 😅

anina1
3. jan 2010

ahojte
koľko vám pijú deti mlieka za deň? moja vypije 5 fliaš, vyše litra mlieka, ale za to odmieta čaj, stále vypytuje len mliečko alebo kakavko

tinyleaf
3. jan 2010

aadula, ved aj ja stale kojim, len som chcela aj dokrmovat, asi je hladna ked za tak casto budi. No tak budem skusat dalej a hadam sa raz zadari, ze si potiahne ☹

tinyleaf
3. jan 2010

anina, my pijeme rano a vecer Sunar dokopy asi pol litra.

anina1
3. jan 2010

moja pije ráno a večer bebu a medzitým ešte 3x plnotučné

telinka
3. jan 2010

ahojte 🙂

anina , ja som po dovrseni 2rokov zrusila obedne mlieko , takze pije len rano a vecer flasu...ale caju vypije tiez dost cez den 🙂 stale mame problem s druhym chodom , polievku pred spanim zje bez problemov, maso nechce stale ani zemiaky jej moc nechutia , ma rada ryzu ale zas nemoze ju jest jazdy den 😅 ked som jej zamaskovala kuracie do ryze tak v pohode jedla pokym jej miska nepovedala ze daj si aj masko 😠 no ale sak jej je dost , hadam do toho dorastie 😀

anina1
3. jan 2010

o ona tiež vymýšľa s jedlom už, polievku zje a druhé pobrble, tiež len ryžu alebo tarhoňu, zemiaky nechce, tie zje iba v polievke ako prílohu nie 😝

telinka
3. jan 2010

no tak to mame rovnake brblane doma 😝

anina1
3. jan 2010

ale akože neni to na nich vidieť 😀