Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

veva1
21. jan 2010

Trucujem v spalni. no som sa poucila nabuduce sa najprv najem a az potom potrucujem. aj ja som strasne inac pribrata. Jani tak si lahni s viki v obyvke,aspon si oddychnes. sak ked sa pobudia navzajom aj tak nic nespravis. a navaris vecer.

lucia79
21. jan 2010

no ja patrím medzi tú väčšinu 😅 😒
netrucuj, choď sa najesť

veva1
21. jan 2010

Jaj to by nerozchodil keby som sa teraz natlacila. neuskodi mi pohladovat. ta skuska ma mrzi. dufam aspon ze si sa dlho na nu neucila. kedy idete plesovat? ci to uz bolo?

zucha
21. jan 2010

ahojte. Vidim, ze sa tu bavite o jedle........ja mam pocit, ze tie deti a muz raz zjedia mna.
Inak, dnes sa mi "podarila" strasna vec. Predavkovala som Ani nosovymi kvapkami. Chuda, mi volali po dvoch hodinach zo skolky, ze Anicka place a je nesvoja. Chudatko, az mi bolo do placu. Som ju brala hned domov a este sme neodisli z arealu skolky a zaspala v aute. A to cez den nespava uz vobec.
Potom sa zobudila po dvoch hodinach, isla cikat, napit sa a spala dalej. Po dalsich dvoch hodinach sa zobudila, ze si prosi jest granadir 😅 No, dostala halusky, lebo to som varila a potom az do vecera bola stale ako nafetovana.
Hrozne, kazdu chvilu som ju chodila pozerat, ci vobec dycha. A aj teraz uz spi od siedmej.

lucia79
21. jan 2010

na ples ideme 30.-teho
zucha, no neviem, snáď sa ti v noci nezobudí, že je ráno 🙂

bocmanka
21. jan 2010

🙂 zucha asi fakt prídem do ba,tu v mt nemajú absolútne nič na moje "kozy" keď už to tak mám povedať..
my ideme na ples 29eho januára

zucha
21. jan 2010

luci, s tym musim pocitat. Dokonca sa priznam, ze ak bude normalna uz, tak mi to nebude az tak vadit, ze budem musiet s nou byt hore. Ja som ju taku nikdy nevidela. Aj ked bola chora, tak stale mala tolko energie, ze az a teraz len polihovala, chodila pomaly a opatrne. No proste som sa na nu pozerala so slzami v ociach.
Boc, hned, ako prides, startujeme auto a skocime do toho obchodu so satami. Uvidis, aku sexicu z teba urobia 😉

lucia79
21. jan 2010

a koľko tých kvapiek si jej dala?

veva1
21. jan 2010

Zucha si si ista? nemal by ju v prvň rade bolet nos?

abbi
21. jan 2010

zucha to ako sa da predavkovat? si si ista, ze to je tym?

veva1
21. jan 2010

Aj ja som bola na plese s mojim manzelom rok 2004 sa vtedy pisal.

bocmanka
21. jan 2010

🙂 zucha ok beriem za slovo, čisté zúfalstvo ma prepadá,
už vidím na sebe všetky kilá navyše
ksicht s vráskami
a coby dup mám 36...
proste zlý deň idem spať..

lucia79
21. jan 2010

aaale boc, že sa na to nevykašleš, si energická baba, to aj z písania sa dá vyčítať, aká si plná života a optimistická a mužovi sa určite páčiš

veva1
21. jan 2010

Dobru noc mamky

zucha
21. jan 2010

no luci, muzovi sa urcite paci viac, nez dost 😀

bocmanka
21. jan 2010

😀 😀 zucha ty si ksicht, už som to chcela zavrieť..
ako vieš že sa páčim bocmanovi???... 😀

anina1
22. jan 2010

čaute dievčatá 🙂
des je tu prázdno...aké máte v BA počasie?lebo sa tam dnes chytám

silvika
22. jan 2010

anio a nenachytaj nic pre istotu nic 😝 v trnave je tak ze kazdu by chcelo nieco padat a v ba mam posledne spravy ze je zima az prasti

martinaj
22. jan 2010

ano je tu zima strasna ale nesnezi a ani asi nebude 🙂

anina1
22. jan 2010

zima je aj u nás, len či nesneží, lebo to je tam potom chaos 😀

janka1874
autor
22. jan 2010

ahojte
no keď už boc má depku tak čo bude s nami ona bola stále naša dávka energie 🙂 neblázni boc ty si suber baby a mamina a žeby si sa nepáčila bocmankovi to nehrozí 🙂 vy ste sa proste našli 🙂
a postava k tomu poviem len toľko v obchodom už asi majú len tvar pre anorektičky lebo keď už si žena čo má 70kg nevie kúpiť rifle lebo na ňu nemajú takú veľkosť čo ktomu viac dodať čo by potom bolo keby som mala 100kg to už asi budem musieť chodiť holá

tu je dnes taká kosa že vonku by sme asi rovno počas chôdze zamrzli ale ináč krásne slnečno a sneh? to je akože čo

silvika
22. jan 2010

dobre poludnie .... tak ja som pre zmenu vonku ani nebola len psov som povyhanala na prieskumy ti ze v pohode ... ale graduusnik hlasi ze -8 tak som usudila, ze mne je celkom dobre aj dnu...

bocmanka
22. jan 2010

🙂 jani som sa zasmiala nad tvojím komentárom, pre mňa našťastie dnes svitlo "slniečko" 😎 😎 a je taaak mrazivo, že romy vydržala sedieť vo fusaku v kočíku a prešli sme len mestom
a doma ju doslova odvalilo,
stihli sme ráno aj uvariť, tak teraz mám relax aj ja...
😒 no v obchodoch,teda v mt je to tak, že nad veľkosť 40nehrozí niečo pekné a sexi..
takže ak sa zadarí, dnes chcem skúsiť ešte žilinu,
len ešte musím vyriešiť deti...

ajula25
22. jan 2010

ahojte
teda depky? čo ste?
ja som iba hrozne unavená posledné dni a tak ma boleli kríže a brucho jak pred krámami, ale tie mi teraz skončili, tak dúfam, že už je to paséééééééé.
Abbi takto sa snažíme odplienkovávať už od októbra či novembra? Stále mu to nedochádza. A to som sa dnes tešila, že sa nepocikal ani raz a nakoniec sa pokakal 😠 čo už. Raz sa to naučí...
Jani prezentáciu robím v programe, čo sme mali ku kamere. Tam som sa to naučila a raz dva mi to ide....takže tak.
A vonku dnes neidem ani ja. Kosa neskutočná....

martinaj
22. jan 2010

baby nedepkarte....... 😉

janka1874
autor
22. jan 2010

no tak ja už som v koncoch tie moje deti nech sa snažím ako chcem sa vždy navzájom budia keď nie Viky Sendy tak Sendy zobudí Viky ja už prost nevládzem fakt neviem ako to riešia ľudia v jednoizbáku a to som si myslela že 2 izby tak si predsa nejako poradím ale asi nei 😢 😢 😢 fakt neviem čo mám robiť
a ešte som aj zistila že ten môj "super" nápad skrátiť si vlasy tiež nebol až tak super mám ich ako metlu na hlave a to som mala dnes ísť medzi ľudí kolegyňa oslavuje narodky tak ma volala no chcela som ísť ešte ku kaderníčke nech mi to celkom na krátko ostrihá veď to je hrozné čo mám na hlave no vraj nestíha tak už ani nemám chuť niekam ísť nie dosť že mám depku ešte aj vyzerám ako strašidlo no super kombinácia aby som niekomu akurát tak pokazila deň najskôr by som sa mala niekde zavrieť ☹

janka1874
autor
22. jan 2010

a z toho nekonečného revu z domu ma aj hlava akurát začala bolieť super život

martinaj
22. jan 2010

jani my mame 1izbak prerobeny na 2 izby..... tak uz sa tesim....

janka1874
autor
22. jan 2010

no to som tu ešte asi pred 2 dňami bola v stave podporovať ostatné v depke s prístupom "VŠETKO ZVLÁDNEM" a hľa už som total na dne

martinaj tak pevné nervy prajem

telinka
22. jan 2010

ahojte 🙂
nase babizne isli do cukrosky na kolacik tak je tu prijemne tichucko 🙂
teda tym ta jani nechcem provokovat,bozechran , ale ked su doma vsetky mame doma tiez dost hlucno 😅
zime je poraaadnaaa stale mne sa nechce tiez ani nos vystrcit von 😒