Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

lucia79
27. jan 2010

a príde muž domov a bude ohŕnať nosom, jak ho poznám
bože ja ked som si skúšala šaty, tak tá pani tam stonala, kvôli môjmu bruchu, ti závidím simka, že takéto problémy mať nebudeš, mne strašne zavadzalo brucho v tých šatach

huleni
27. jan 2010

baby poradte kde sa daju kupit tie take klasicke traky aby malej nepadali gate..dakujeeeem 😉

lucia79
27. jan 2010

v galantérke

huleni
27. jan 2010

dakujem, musim ist mrknut 😉 lebo co u nas nema stahovaciu gumu to nam pada 😒

telinka
27. jan 2010

no centi nasla som ryzu tak je ryzovy nakyp a polevka zemikovo- syrova , rozmyslala som aj nad francuzakmi , miska pytala , ale nemam doma ziadnu udeninu 😝

lucia mas teda narocneho stravnika....tomu mojmu chuti chvalabohu vsetko 😅

centik
27. jan 2010

simka to akosi skoro ides skusat, ci nie? ved dovtedy mozes pribrat alebo schudnut,
teda ja sa tomu nerozumiem, len sa mi to zda skoro 😅 😅

abbi
27. jan 2010

baby ja dnes iba paradajkovu polievku a ine ani nebude. Deti maju obed v skole 😉
ja mam otras MIGRENU ☹ ☹ hruuuza, konecne som sama doma a je mi nanic 😝

simka9122008
27. jan 2010

Centik to idem iba na prvú skúšku, ešte ich dovtedy bude dosť

lucia79
27. jan 2010

abbi, no to je smola, migréna je potvora
no to vám poviem, že náročného stravníka, môj manžel je z mäsiarskej rodiny a na jedlo je náročný, jemu báársčo nechutí, jazýček má vycibrený teda dobre

centik
27. jan 2010

Teliii 😀

centik
27. jan 2010

Abbi tak nech ta to rychlo prejde 🙂 mna zas akosi zuby bolia dokelu

janka1874
autor
27. jan 2010

aj môj by len mäso jedol ale občas ho ukecám aj na nejaké cestoviny 😀

lucia79
27. jan 2010

trošku frflal, že veľa mrkvy v polievke 😠 , aaaale dnes privrem oči, pozval ma do kina, tak už som vybavila mamu, príde varovať malého

telinka
27. jan 2010

lucia to on uz asi zo zvyku musi trosku ofrflat 😅 tak bude romantikus vecer ins kino 🙂

simka , a to ti budu sit saty len pre teba???? lebo v pozicovniach bezne upravuju tak dva tyzdne pred svatbou , kedze si ich dovtedy moze este pozicat hocikto

centik
27. jan 2010

Lucia 😀 ja by som ho nechala asi vyhladovat, ale sak s tym kinom to pekne ukoncil 🙂

telinka
27. jan 2010

petra dnes chodila s plysovym psom po dome ,tak som sa jej spytala ze to co mas a ona ze.. PESa 😀 😀 😀

glorita
27. jan 2010

luc,fuuuha,no pri mojom castom prisoleni ci prikoreni by som pri Tvojom tak skoro do kina nesla 😀

baby chcem sa spytat,uz ste davali ockovat pred kliest.encefal.?stiham to este?neviete ci musia byt 2 or3davky ak to ma chranit? 😒 my sme boli ukaslani,tak Lea som nemohla dat zaockovat....a kym cakam,uz aj jarpride..

tel,no mne dnes rano Leo zapotil,som myslela ze z noh spadnem:som si liala dzus a on nato:mami nepi dzusik,nepi,to je sladke...a potom este dodal :budes mat chrobaky v ustach,nepi to.....(to my ho tak nahaname umyvat zubky a strasime pred sladkostami......)))))) 😀

simka9122008
27. jan 2010

Teli no ja ešte ani neviem aké mi asi pôjdu, predstavu mám, no ako budú na mne vyzerať a jasné že dovtedy človfek aj priberie aj schudne, no ona sa už v tom vyzná keď mi kázala prísť tak skoro na skúšku

centik
27. jan 2010

Glor 😀 😀 😀 😀 😀 😀

centik
27. jan 2010

to mne tak minule zabuchla dvere pred obchodom, zdvihla namna prst a povedala "pupim čajik, potom pidem"

telinka
27. jan 2010

glor....tak ti treba teda....vodu kazes a dzusik pijes 😀 😀

jaaaaj simi som myslela ze uz mas vybrate , to ides este len obzerat teda 🙂

telinka
27. jan 2010

centi.....ta raz biba priviaze so psom o stojan pred obchodom a pojde nakupovat 😀 😀 😀

centik
27. jan 2010

Teli 😀 😀 ten ryzovy nakyp ti tusim dnes prospel 😀

lucia79
27. jan 2010

glor, šak neboj sa, tak často ani do kina nechodím 😀
a vyhladovať by som ho aj nechala, ale to si nemôžem dovoliť, hlavne nie teraz, keď som mu minulý týždeň natankovala do jeho diesloveho auta benzín a kto sa trochu vyzná v autách, tak vie čo to znamená a hlavne keď muž je autíčkar jak svet 😝

silvika
27. jan 2010

luci ty si expert ! ! ! skoro som skapala, dneska ti to ide! a aj lubi to auto? alebo je to len taky vlazny vztah? 😀 😀 😀

silvika
27. jan 2010

nas sikulak zasa dneska nespi a to vstaval aj o pol siedmej aj klipkal ocami ale co bude spat ze ... teraz ho tu mota ale ma po ptakach uz ked nezaspi do pol druhej vydrzi do vecera, vcera chcel aj strajkovat ale o pol siedmej zrazu tak zalomil ako keby mu niekto vytiahol zastrcku z elektriny

lucia79
27. jan 2010

no neni to zrovna jeho srdcovka, ale používa ho denno denne... ešte že nebol doma, vypočula som si ho len cez telefón 😅

😀 silvi, mne sa hento stalo len raz, že Maťo nešiel cez obed spať a večer to bolo na nevydržanie s ním, tak teraz za každú cenu si musí ísť cez obed oddýchnuť

centik
27. jan 2010

Lucia si dnes bola u telinky na obed? 😀 😀 😀

janka1874
autor
27. jan 2010

žienky čo dávate detom piť Sendy ktorá predtým vypila aj 3-4 flaše čaju denne po 260ml teraz nevypije ani jednu 220ml nič nechce ani ovocný čaj ani čierny ani čistú vodu ani džús ja už fakt neviem ona sa takto zhoršovala od kedy jej nedávam hipp čaje ale to trvá už príliš dlho ale dnes sa možno 3 krát napila z fľaše normálne som nešťastná z toho čo mám robiť

zas som Vám tu vpadla no čo narobím keď u nás sa stále niečo deje asi by som o svojich schopnostiach fakt mala uvažovať

no lusi dobrá si takto si to zameniť u nás by to skôr bolo opačne drahému je lauter jedno čo má z autom zato ja som na to značne alergická 😀 😀 😀 u nás som za autíčkara skôr ja 🙂 😉

simka9122008
27. jan 2010

Ahojte, tak mne malá cez obed nespala, za to ani neviem kedy a odpadla tu na gauči a odfukuje 😝 , zas pôjde neskoro večer spinkať, no a malý mi nejako začal pokašliavať 😒 , ešte uvidím či pôjde na víkend k babke